Roztržený polštář v pračce z molitanu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vendy711
Nováček 7 příspěvků 03.08.18 19:01
Roztržený polštář v pračce z molitanu :(

Dobrý den, v pračce se mi roztrhl polštář a molitan se mi dostal asi všude. Je i pod bubnem, snažila jsem se to vysát, ale pořád vidím, že tam něco je. Bojím se teďka prát. Když tam naliji nějaký přípravek na vyčištění pračky a nechám to běžet na 90 stupňů nezhorší se to ještě více? Děkuji

Reakce:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1190 příspěvků 03.08.18 19:19

Jednou jsem omylem vypralá dvě pleny od syna. No děs, oblečení tím bylo oblepene a pračka durch špinavá :( preprala jsem pračku 2 x na prázdno a byl klid :) :hug:

vendy711
Nováček 7 příspěvků 03.08.18 19:40

A dávala jste nějaký přípravek k tomu, nebo jste prostě zvolila nějaký program a pustila?

oliš
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 03.08.18 19:49

Zkusila bych vyčisit filtr,pak pustit nějaký rychlý program a pak zase filtr,ten by to měl většinou zachytit

vendy711
Nováček 7 příspěvků 03.08.18 20:07

Filtr jsme čistila a přemýšlím, že ji pustím na 30 minut, ale bojím se, že je to molitan a ucpe to úplně. :/ Nebo nevím jestli k tomu dát nějaký přípravek na vyčistění pračky :(

Bara04
Kecalka 205 příspěvků 03.08.18 20:25

přípravek je naprd… molitan nerozpusti. vybrala bych filtr, pustila na 90, vybrala filtr, pustila na rychlým program, opet filtr a pak prala normalne a vybírala filtr po každém prani

jo vyprana pamperska… to byl taky hnus

AnastazieB
Echt Kelišová 8373 příspěvků 03.08.18 20:30

Myslím, že přípravek na vyčištění pračky na molitan nepomůže. Vyprala bych naprázdno anebo tam dala nějaké hadry.

vendy711
Nováček 7 příspěvků 03.08.18 20:30

Asi to zkusím na těch 90, ale tu hodinu a něco budu úplně omdlívat strachem :D Děkuji

pajinkapajinka
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 18 inzerátů 03.08.18 20:56

Ja ted vyprala takove ty polstarky do auta. Jsou v nich takove ty molitanove kulicky. Nooooo uz asi tyden peru jen kulicky. Vycistila jsem celou pracku, vysala a furt to tam je … Jeste, ze mam pracku se susickou. Vzdycky pradlo vysusim a kulicky odpadaji. Ale v pracce jsou furt …

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >