Reklama

Roztržený polštář v pračce z molitanu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vendy711
Nováček 7 příspěvků 03.08.18 19:01
Roztržený polštář v pračce z molitanu :(

Dobrý den, v pračce se mi roztrhl polštář a molitan se mi dostal asi všude. Je i pod bubnem, snažila jsem se to vysát, ale pořád vidím, že tam něco je. Bojím se teďka prát. Když tam naliji nějaký přípravek na vyčištění pračky a nechám to běžet na 90 stupňů nezhorší se to ještě více? Děkuji

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinemayecka
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 03.08.18 19:19

Jednou jsem omylem vypralá dvě pleny od syna. No děs, oblečení tím bylo oblepene a pračka durch špinavá :( preprala jsem pračku 2 x na prázdno a byl klid :) :hug:

vendy711
Nováček 7 příspěvků 03.08.18 19:40

A dávala jste nějaký přípravek k tomu, nebo jste prostě zvolila nějaký program a pustila?

oliš
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 03.08.18 19:49

Zkusila bych vyčisit filtr,pak pustit nějaký rychlý program a pak zase filtr,ten by to měl většinou zachytit

vendy711
Nováček 7 příspěvků 03.08.18 20:07

Filtr jsme čistila a přemýšlím, že ji pustím na 30 minut, ale bojím se, že je to molitan a ucpe to úplně. :/ Nebo nevím jestli k tomu dát nějaký přípravek na vyčistění pračky :(

Bara04
Kecalka 201 příspěvků 03.08.18 20:25

přípravek je naprd… molitan nerozpusti. vybrala bych filtr, pustila na 90, vybrala filtr, pustila na rychlým program, opet filtr a pak prala normalne a vybírala filtr po každém prani

jo vyprana pamperska… to byl taky hnus

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 03.08.18 20:30

Myslím, že přípravek na vyčištění pračky na molitan nepomůže. Vyprala bych naprázdno anebo tam dala nějaké hadry.

vendy711
Nováček 7 příspěvků 03.08.18 20:30

Asi to zkusím na těch 90, ale tu hodinu a něco budu úplně omdlívat strachem :D Děkuji

pajinkapajinka
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 17 inzerátů 03.08.18 20:56

Ja ted vyprala takove ty polstarky do auta. Jsou v nich takove ty molitanove kulicky. Nooooo uz asi tyden peru jen kulicky. Vycistila jsem celou pracku, vysala a furt to tam je … Jeste, ze mam pracku se susickou. Vzdycky pradlo vysusim a kulicky odpadaji. Ale v pracce jsou furt …

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama