Roztržitost aneb co se vám “povedlo”

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
369
20.5.22 16:20

Roztržitost aneb co se vám “povedlo”

Krásný pátek! Poslední dobou bývám roztržitá a daří se mi různé přehmaty.

Např:

• zapnu pekárnu na kynutí těsta, ale metly nenasadím a pak se divím, proč není těsto hotové
  • neustále hledám brýle, i když je mám ve vlasech
  • syna oslovuji jménem kocoura, který má zcela kočičí a ne lidské jméno
  • čerstvě upečený koláč hledám v lednici
  • zabouchla jsem domovní dveře s klíčem zasunutým zevnitř
  • opakovaně nastavím myčku, vložím tabletu, ale nakonec nezmáčknu start a odejdu

Také se vám to daří? Že v tom nejsem sama, uklidněte mě!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2442
20.5.22 16:28

Ja bych mohla takhle psat celou knizku. :mrgreen: Nejsi v tom sama. :hug:

Napr dnes: Jdu domu pro tasku, vyjdu schody, vezmu psa a taska doma. Tak jsem si dala 2× schody no. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12410
20.5.22 16:37

Elektrický perkolátor vrazím do zásuvky a není v něm voda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29387
20.5.22 16:44

Jo taky se mi stává pořád něco, asi si ty léta na mateřské začínají vybírat daň :D třeba každou chvíli se mi stane, že chci dát něco ohřát do mikrovlnky a místo toho to strčím do lednice :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
20.5.22 16:55

To je porad něco, ze už ani nevim :lol: spis vždycky vařím, nedávám pozor, v mezicase chci udělat něco jiného, a bud mi vykypi voda nebo rovnou vše spalim včetně hrnce, kterej pak meju další měsíc :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
20.5.22 17:05

Rozbalila jsem si tyčinku, šupla jsem ji do koše a kousla do obalu, klíče nalezeny v mrazáku a vrchol všeho kuře sem místo do trouby chtěla upéct v lednici :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
20.5.22 17:22

Taky stále něco :mrgreen:. S telefonem na uchu hledám telefon. Pokouším se klíčem od našeho vchodu odemknout mamky vchod. Dám tabletku do myčky, a tu už nezapnu. A nebo jsem si místo jogurtu z lednice vyndala hořčici a že tu si k snídani nedám mi došlo až na gauči :mrgreen: :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
20.5.22 17:28

Ve škole máme odemykání na kartu, tak v jednom kuse se snažím odemykat odiskou, občankou.. :mrgreen:
A ještě pořád někde nechávám svoje věci. Nejčastěji nechávám v zámku ve skříňce celé klíče a všude nacházím hrnky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
20.5.22 17:32

Dneska jsem chladila UM pod tekoucí vodou a nevšimla si, že tu flašku napouštím. A klasika jako hřeben v lednici, prádlo na vyprání v sušičce, penny kartou platit nákup🤦🏻‍♀️ 😆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1683
20.5.22 17:39

Dcera mi rika, mami ja mam hlad, ja rikam, dobre, udelam ti jidlo..vstanu, jdu na zachod, vratim se a sednu na gauc a koukam dal na televizi 😂 ten vytresteny pohled od dcery stal fakt za to 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29387
20.5.22 18:12
@Nelca0905 píše:
Dneska jsem chladila UM pod tekoucí vodou a nevšimla si, že tu flašku napouštím. A klasika jako hřeben v lednici, prádlo na vyprání v sušičce, penny kartou platit nákup🤦🏻‍♀️ 😆

S Penny kartou je to ještě dobrý, já jednou nakupovala u samoobslužný pokladny, pipla kartu, popadla nákup a odcházela sem a po pár metrech mě chytla ochranka, že sem ten nakup ukradla, protože sem sice pipla kartu, ale byla to vyšší částka a já už nezadala PIN, takže platba neproběhla :mrgreen: tak sem byla za zloděje, to sem myslela že se propadnu, když mě vedli zpátky a musela sem celý nákup napipat a zaplatit znova s ochrankou za zády :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9208
20.5.22 18:13

:mrgreen: je tu někde podobné téma o roztržitosti a zapomínání, najdi si ho a zjistíš, že tím trpí spousta z nás :mrgreen:
já už se tím ani netrápím

není den, abych se někam nevracela, něco nezapomněla, nebo netiskla nejméně 2× z důvodu absolutních deb-ilit (zkopírovaný text jiného usnesení, přepsaná jen polovina údajů, původní datum nebo číslo jednací, takže jsem rozhodla v r. 2020 ve věci z dubna 2022 8) )

včera se mi, přiznávám, kolem osmé večer už chtělo trochu brečet, když jsem na chalupě hledala (jediné) klíče od auta, abych se se psem dostala zpátky za rodinkou do města domů.. 20 minut.. šla jsem krok po kroku.. sadila jsem ty a ty kytky, měly ty a ty obaly- kde jsou? Vyhozené-ok, vysypat popelnici, negativní výsledek, další kroky, kam jsem šla - do kuchyně ke sporáku, police v kuchyni - negativní a tak dále
nakonec už jsem chtěla volat tágo, že se to dořeší dnes
jdu zpátky k autu a co myslíš
klíče byly ve dveřích spolujezdce (netuším proč :lol: )
Klid, nejsi v tom sama… ;)
můj doktor říká, že přetížený mozek.. proto tu prokrastinuju na e-pipi, snažím se o relaxační obnovu mozkových buněk ;)
ale zatím myslím většina z nich kope hrobečky pro ty zemřelé…

PS : životnost mých deštníků (z důvodu ponechání Kdekoliv) činí již od středoškolských let cca 3 měsíce, takže „bajvočko“ jsem jich v životě měla už 120 kousků :lol: proto si je zásadně kupuju v Ikea za 49.. musím mrknout, na kolik mi je Family zdražila v rámci inflační pohody… )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
20.5.22 20:07

@Pimperelle jen za dnešek jsem:

• dala prádlo do pračky, pračku zapla, ale nezmáčkla jsem start
  • zapnula jsem prázdnou myčku
  • třikrát jsem se domů vracela pro dětský opalovací krém
  • dětem jsem do kočárku zapomněla obout boty, což znamenalo procházku z hřiště zpět domů, za šíleného řevu
  • vecer jsem děti dala spát bez mlíka a půl hodiny jsme se divila, že nespí, než mi to došlo
    :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1455
21.5.22 13:34

No jeje, teď v těhotenství každý den… naposled jsem se snažila odemcit dveře od výtahu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38265
23.5.22 15:17

Tez jsem kdysi založila podobné vlákno. Nejlepší příspěvek, nevim už od koho, byl zhruba takový: „Sypu si kafe na talíř a pak mi to dojde, mela jsem si na kafe přeci vzít hluboký“ :-)))))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat