Rozum nebo sex?

Anonymní
19.7.21 08:48

Rozum nebo sex?

Ahoj, chtěla bych se nekomu svěřit a nechat si poradit, přijdu si dost bezradna.

Potkala jsem fajn kluka, randime spolu přes měsíc, je hodný, pracovitý, se všemi vždy dobře vychází, má smysl pro humor, hodně se s nim zasmeju, je to i rodinný typ, má fajn rodinu.

Ale teď přijde to, ALE došlo k sexu a ten byl opravdu tragickej, hroznej. Jsem z toho hodně zklamaná. Očekávala jsem od toho víc, on svalnatej, pěkné vyrysovanej, tak jsem si rikala, ze určitě bude dobrej v posteli a ono nic moc.

Jeho vlastnosti a chování jsou strašně super, ale ten sex je pro mě taky dulezitej. Řešili jste někdy takovou situaci nebo jste proste odešli?

Pak je tu můj ex, se kterým už nejsem několik měsíců, ten mě hodně zklamal, protože když jsem potřebovala, aby tu byl on odešel. Chce se ke mne vrátit, ale já mu nevěřím, ale s nim byl sex bozskej a na nic jsem si nemohla stěžovat.

Ale stále u mě vyhrává ten první s tím, ze ten sex je katastrofa.

Co mam dělat? Rozum nebo sex má vyhrát?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.7.21 08:52

Co to znamená tragickej sex? Ne vždy bývá první sex super, chlapi to nemají na začátku úplně easy, takže se to může postupně dost zlepšit.

• Citovat
  • Nahlásit
2403
19.7.21 08:53

Prvni sex ještě jaro nedělá.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2789
19.7.21 08:53

Není vše jen o sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9864
19.7.21 08:55

Na sexu se dá zapracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 08:55

Jestli je Ti v ostatních ohledech sympatický a je to člověk pro život, tak tomu dej ještě šanci. Na sexu se dá dost dobře zapracovat, ale to ostatní, jak se chová k Tobě, lidem, jaký je charakterově, to je mnohem důležitější a pokud je to špatné, tak to už se tak moc dobře spravit nedá. V sexu je taky potřeba komunikace, říct si, co se Ti líbí a co už ne, vést toho partnera, říct mu, co se Ti líbí.

První milování s mým mužem taky bylo celkem nic moc, ale postupně jsme se dopracovali k tomu, že si to moc užívám. Zároveň jsem měla ze začátku problém s tím, že mě dost bolel pohlavní styk, hlavně, když se snažil dostat dovnitř a teď je to úplně o něčem jiném. Chce to trénink a komunikaci. Pokud Ti ten partner za to opravdu stojí, tak vydrž a pracujte na tom.

• Citovat
  • Nahlásit
171
19.7.21 08:56

Koupit si vybrující hračku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
19.7.21 08:59

A nechceš tomu dát čas? U nás to na úplným začátku nešlo vůbec a po roce vztahu jsme se sexem úplně jinde.
Hlavní je komunikovat - ne mu doma ležet na hrudi a říkat „bylo to krásný“ a pak si stěžovat na emiminu.
Pokud je povahou takový jaký popisuješ, tak se neurazi, když mu řekneš pravdu, a bude se prostě příště snažit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.7.21 09:02

Tragicky sex v čem? Ne vždy to je na začátku ideální jako ve filmu. Třeba potřebujete čas, abyste se mohli sladit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7359
19.7.21 09:05
@alejandra píše:
Není vše jen o sexu.

To je fakt. Může mít skveleho chlapa, a zároveň si může najít skvělého milence. Holt ne každý má štěstí mít 2v1

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32993
19.7.21 09:07

Tragický sex v čem? To je dost důležité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.7.21 09:09

Ono když je chlap svalnatý, hned to nemusí znamenat, že bude v posteli skvělý. Já měla kulturistu a hrůza, nuda, nic z toho. Rozešli jsme se ale z jiných důvodů.

Ale dala bych tomu šanci ještě. Jednak sex není všechno a ten první není vždy jako z románu ;)

Příspěvek upraven 19.07.21 v 09:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
19.7.21 09:11

Tak ex bych rozhodně vyškrtla, akorát ztráta času  :mavam:

Jak už tu padlo, v čem ten sex byl hrozný? Na technice se dá zapracovat, chvíli trvá než se dva sehrají. Aspoň se od tebe může něčemu přiučit a naopak, nevíme jak to máte. Horší, co se týče sexu a kvůli tomu bych už zvažovala rozchod, je jeho frekvence. Tedy pokud mají každý úplně jinou potřebu, pak je to teprve problém - každou chvíli tu taková diskuze je. Ale kvůli jednomu sexu bych to rozhodně nezahazovala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2789
19.7.21 09:21
@mackA159 píše:
To je fakt. Může mít skveleho chlapa, a zároveň si může najít skvělého milence. Holt ne každý má štěstí mít 2v1

záleží čemu dá přednost no ;) v sexu se to dá zlepšit, v charakteru už ne :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32993
19.7.21 09:24

Nevím, proč se mi zdá, že ten první příspěvek psal chlap. :lol: Ženská přeci ví, že úplně první sex s novým partnerem nemusí být hned ohňostroj rozkoše a chce to dotyčného krapet navést, co a jak zrovna ona preferuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat