Rozum říká ne, srdce ano

Anonymní
27.2.20 10:41

Rozum říká ne, srdce ano

Ahoj holky,
přejdu hned k věci. Začal se mi ozývat bývalý. Náš vztah byl Itálie. Mně to zrańovalo a přesto mi to děsně imponovalo. Byly i klidné chvíle, ale partner byl cholerik a já jsem bohužel taky. Někdy mi přijde, že jsme byli jak dvojčata. Já mu dodnes vidím do hlavy, on do mé. Ten vztah ale nebyl dobrý, neměl asi pevné základy. Přítel byl i žárlivý, podezíravý. Řekly byste, špatná partie.
Dodneška (4 roky od rozchodu) jsme v kontaktu. On měl jiné vztahy, já taky.
Chtěl by se vidět, jenže víme oba co by to znamenalo, proto nevím, zda ho vidět chci. Z rozumové stránky, z pocitové ano.
Byli jste někdy v situaci, že jste rozumově věděli, že takový chlap ne, že by to nebylo dobré, ale srdce vás k němu stějně táhne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13467
27.2.20 10:48

Byla. Poslechla jsem hlavu a do dneška to považuju za nejlepší rozhodnutí svýho života.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
404
27.2.20 10:51

Celkem dobré pravidlo je: nevstoupíš 2× do stejné řeky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 10:54
@Blankaspl píše:
Celkem dobré pravidlo je: nevstoupíš 2× do stejné řeky…

Když se vezme kolem a kolem, tak dle tohohle pravidla by to měla zakladatelka zkusit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15748
27.2.20 10:54

No jéje, kolikrat. A už vím, že se VŽDYCKY musí používat hlava, jinak to špatně skončí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 10:56

Já nevím, proč ne… Proč to nezkusit. Já tohle teda neznám. Tak moc nechápu, co to je „milujeme se, jsme dokonalá dvojčata“,ale je to mezi námi hrozný. Asi bych potřebovala detail. Já znám akorát sex s bývalým a s nějakým tím doufanickem, ale tohle si nedokážu představit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8890
27.2.20 11:08

Klidně bych se sešla, ale zapojila bych hlavu. Klidně sex, ale bez vztahu. Ono se to ale lenko řekne, těžko provede…
Třeba tě překvapí, že ti to už nic neříká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5272
27.2.20 11:30

Co si slibujes od zarlivyho cholerika? Asi je i pekny manipulator. Hledala bych nejakeho perspektivnejsiho a vyrovnanejsiho chlapa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2537
27.2.20 11:30

Stala jsem před rozhodnutím srdce nebo rozum a vzhledem k věku a životní situaci zvolila rozum. Zpětně to bylo skvělé rozhodnutí, srdce to pochopilo a asi po roce už bylo spojené taky. Ale ten rok byl těžký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 11:38

Já jsem byla v podobné situaci, jen to bylo tak, že se mnou partner manipuloval, byl neskutečně žárlivý, podezíravý až paranoidní, stala se o mě vždy a ve všem. Na jednu stranu mi to imponovalo na druhou, když jsme se rozešli a on mě ještě přes rok kontaktoval ať se k sobě vrátíme. Srdce chtělo, ale hlava věděla, že bez ně jsem šŤastnější, nevyšlo to jednou, tak proč to zkoušet znovu

• Nahlásit
  • Citovat
1530
27.2.20 12:06

Ja ti to reknu takhle. Rozhodnuti hlavou jsou vzdycky lepsi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 12:20

Kolik je tobě a jemu let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6977
27.2.20 12:40

Mysli hlavou. Lidi se nemění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 12:46

@Janli @Blankaspl @Bubla Bůčková @Bubla Bůčková @g.sandova @BlaZenkaB @jannina1
holky já vím, že rozhodnutí hlavou je v tomto případě lepší. Vím, že se nezměnil. Ale taky vím, že mi není lhostejný. Když mi volá, tak je mi hrozně hezky, má hrozně podmanivý hlas. Ale vím, že by nebylo dobré dát se dokupy. Vím jaký je, co umí, jak se umí chovat, co umí říkat. A vím, že mě tím přivádí k šílenství a já se chovám jako on, jako rapl :mrgreen: :roll:
@Paolo629 je mi 35, mu 39 @Lalelale vím no :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
4381
27.2.20 13:17
@jannina1 píše:
Co si slibujes od zarlivyho cholerika? Asi je i pekny manipulator. Hledala bych nejakeho perspektivnejsiho a vyrovnanejsiho chlapa.

Nektere zeny, nerikam ze ty jednodussi, potrebuji mit zarliveho rapla, ktery nejde pro poradnou ranu a nadavku daleko. S normalnim chlapem je to pro ne nuda, chybi ten adrenalin. Proto se taky k tem magorum casto vraceji i kdyz trpi, ale nedokazi odolat.

Na to neni co rict, jen ze, kazdy stesti sveho strujce a dostane presne to co si zaslouzi, casto i opakovane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama