Rozvedené - kde jste potkaly toho (druhého) pravého?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucie.krajcarova
Kecalka 485 příspěvků 91 inzerátů 21.12.18 12:47
Rozvedené - kde jste potkaly toho (druhého) pravého?

Ahoj všichni, dávám sem anketu, kde narazit na slušné chlapy. Myslím, že na internetové seznamce je šance mizivá. Tak čekám na krásné příběhy a inspirace :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Venetia
Hvězda diskuse 38762 příspěvků 21.12.18 12:56
@lucie.krajcarova píše:
Ahoj všichni, dávám sem anketu, kde narazit na slušné chlapy. Myslím, že na internetové seznamce je šance mizivá. Tak čekám na krásné příběhy a inspirace :-)

na seznamce :D

Božislava
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 21.12.18 12:57

Zkus to tady. Je tu spoustu chlapů, co by chtěli ženskou a nevadí jim, že by mohla být rozvedená a mít děcko. Jsou velmi slušní, pracovití a seriozní. Tobě zas nemusí vadit, že jsou panicové, protože měli smůlu na ženský. Ale když si půjdete vstříc, tak nevidím důvod, proč byste si nemohli navzájem vyhovět. :hug:

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 21.12.18 12:58

@lucie.krajcarova na exkurzi u hasičů, kam jsem vzala děcka od nás ze školy :-) pak si mě našel a kontaktoval mě :-) já jsem se nejdříve nemohla rozhodnout, chtěla jsem být sama, ale po odjezdu na dovolenou se mi začalo stýskat, takže po příjezdu jsme se dali dohromady :-)

lucie.krajcarova
Kecalka 485 příspěvků 91 inzerátů 21.12.18 13:07

@malone.v krásné! Hasiče či policajta bych taky brala :-)

lucie.krajcarova
Kecalka 485 příspěvků 91 inzerátů 21.12.18 13:07

@Božislava a kde je tady najdu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 13:16

V práci :srdce:

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 21.12.18 13:19

@lucie.krajcarova policajta neeee :-D :-D no tak vyraz na exkurzi :-) staci tam zavolat a oni te provedou :-)

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 21.12.18 13:26

Přes kamaráda, sešli jsme se neplánovaně na pivu a můj budoucí muž mi přišel jako hrozny blb :mrgreen: až po par schůzkách, kdy to nevzdával jsem zjistila, ze blba budu akorát já, když ho nechám jít… :) potkali jsme se 3 roky po rozvodu ;) mezitím jeden případ ze seznamky a jeden ženatý, o kterém jsem nevěděla ze je ženatý, takže samy super materiál… :lol:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 21.12.18 13:28

V praci

Paaajka
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 21.12.18 13:43

Ja jsem uz rok stastne rozvedena, je to rok a pul co jsem odesla od ex a zatim jsem toho pravyho nepotkala. Mela jsem jeden mesicni vztah, kdy jsem hodne rychle prchala, protoze .....to proste neslo :mrgreen: shanel pecovatelku, osetrovatelku, kucharku a dorazil to vetou pri navsteve u me doma kdy pronesl „kdyby sis vsimla, ze mam kazdou ponozku jinou, tak to neni omylem. Ja dve stejny nenasel a aspon vidis, ze potrebuju zenskou“. Navic ode me cekal, ze ho prevychovam, porad to omilal. Jako kdybych me nestacil na vychovu jeden 4letak, jeste do toho vychovavat skoro 40letyho chlapa..... :zed:
Seznamku jsem zkousela taky, jenze na zpravy typu „ahoj, mas krasny oci, mas rada analni sex?“ nemam naturu a kdyz mi nekteri borci zacali posilat fotky svych bimbasu...... :zed: :lol: kdybych to dala do kupy, ty fotky, tak z toho mohla byt hotova ptaci prehlidka :lol: :mrgreen:
No suma sumarum, nabidek od chlapu by nebylo malo, jenze… kdyz by nejakej sel, tak je zenatej , pripadne maji pritelkyni (a to ja nechci)…a kdyz jsou nezadani, tak zas nerikaji nic me - chlapa typu hospodsky povalec uz nechci… :nevim:

lucie.krajcarova
Kecalka 485 příspěvků 91 inzerátů 21.12.18 13:48

@Verurizeckova asi se tímto také budu muset prokousat. o seznamování přes seznamky bych mohla napsat knihu :-(

jkra
Nadpozemská drbna 25898 příspěvků 21.12.18 13:53

Jela jsem pracovne odvezt vzorek dratu.Zakaznikovi.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 21.12.18 13:55

@lucie.krajcarova je to jenom období, říkala jsem si, ze si uziju legraci, nakonec jsem se sestehovala s kamoskou a byl to nejlepší rok a půl. Chodily jsme do divadla, kina, dost teda i kalily, jezdily na parádní dovolené, užívaly si života. Pak ani bych to čekala se najednou ozval můj kamos, ať se stavím na zahradky na pivo a sedel tam prave i můj budoucí muž. 34 let, po 7 letem vztahu… půl roku sám… a šlo to ráz na ráz… teď máme spolu malého chlapečka a nemůžu si stěžovat. A to když jsem ho viděla poprvé, tak jsem si říkala, ze to není můj typ, vzhledově nic moc, žádný atraktivni chlapák, lamac dívčích srdci, ale za tu dobu, co jsem si prošla těmi vztahy s tragedy jsem nějak prehodnotila svoje hodnoty. Asi jsem taky musela dospět, neztacej naději a neupinej se na to, já i tu seznamku brala jako zábavu ;)

lucie.krajcarova
Kecalka 485 příspěvků 91 inzerátů 21.12.18 14:05

@Paaajka tak to jsme na tom podobně… proč si ti chlapi myslí, že o ty jejich hambaté fotky (bez obličeje) stojíme???

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >