Reklama

Rozvedený partner a svatba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 16:19
Rozvedený partner a svatba

Dobrý večer, předem děkuji za anonymitu, pro mě jde o citlivé a osobní téma.
Dotaz je na ty, které měli rozvedeneho partnera.
Po jaké době vás požádal o ruku? Tlačila jste na něj, nebo to nechala v jeho rukou? Ten muj se nerozvedl kvůli mě, už byl, když jsme se poznali. Je to 2,5 roku, 2roky jsme spolu a o svatbě jsme mluvili jako že jednou bude. A já bych už chtěla, ale nechci být ta co ho tlačí.
Děkuji, Alice

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 11.12.16 16:22
@Anonymní píše:
Po jaké době vás požádal o ruku? Tlačila jste na něj, nebo to nechala v jeho rukou? Ten muj se nerozvedl kvůli mě, už byl, když jsme se poznali. Je to 2,5 roku, 2roky jsme spolu a o svatbě jsme mluvili jako že jednou bude. A já bych už chtěla, ale nechci být ta co ho tlačí.
Děkuji, Alice

Netlacila jsem a po nějaké době se dočkala :lol: Kdo si počká, ten se docka :palec:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 11.12.16 17:03

Ahoj, pozadal nme o ruku na 2 vyroci naseho vztahu a to na zacatku tvrdil, ze uz se zenit nikdy nechce…no, ted toho mozna obcas lituje :P

Gosi
Kelišová 5509 příspěvků 11.12.16 17:10

Proč hned tlačit? když se někde k tématu svatby dostanete, tak můžeš poznamenat, že už seš ready, tak až se bude cítit, může se bez obav vyjádřit… 8)

pepřenka
Ukecaná baba ;) 2437 příspěvků 11.12.16 17:18

Mě požádal, když jsem otěhotněla.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 17:19
@Anonymní píše:
Děkuji, Alice

v lednu 2006 jsme se seznamili, v kvetnu 2006 me pozadal abych se k nemu nastehovala v prosinci 2006 me na moje narozeniny pozadal o ruku a v kvetnu 2007 jsme se brali ale on sam to chtel :srdce: ja jsem se nikdy o tom ani slovem nezminila a sam s tim prisel a chtel a bylo to zasny protoze to bylo spoontani ale naprosto :hug: jinak rozvedeny pred tim byl cca 1,5 roku nez jsme se seznamili ale nemaji diky bohu zadne deti z predchoziho vztahu :hug:

Příspěvek upraven 11.12.16 v 17:43

Milka111
Kecalka 487 příspěvků 11.12.16 17:28

@JayLee to spíš v květnu 2016 jste se brali ne :) 2017 teprve bude :lol: :mavam:

Milka111
Kecalka 487 příspěvků 11.12.16 17:30

Jinak mě žádal o ruku po roce vztahu, a pak mě žádal eště jednou a to jsem ho odmítla a odešla od něj :)

Eliizabetha
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 11.12.16 17:39

@Milka111 Někdo chce za každou cenu pod čepec a někdo při žádosti o ruku zdrhá :mrgreen:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 17:42
@Milka111 píše:
@JayLee to spíš v květnu 2016 jste se brali ne :) 2017 teprve bude :lol: :mavam:

v kvetnu 2007 jsme se brali preklep pardon :jazyk: :mrgreen: :lol: :lol: takze vicemene po pul roce co jsme spolu zacali bydlet a zit tak jsme byla pozadna o ruku a za rok od spolecneho ziti a bydleni byla svatba ;)

Příspěvek upraven 11.12.16 v 17:45

Milka111
Kecalka 487 příspěvků 11.12.16 17:44

@JayLee Stane se, kdykoliv a komukoliv. :kytka:

Milka111
Kecalka 487 příspěvků 11.12.16 17:45

@Eliizabetha já bych si ho vzala, kdyby mě nemlátil a nebyl alkoholik :palec: jeho výraz stál za to.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 17:46
@Milka111 píše:
@JayLee Stane se, kdykoliv a komukoliv. :kytka:

jo stane ale v tomhle pripade by to znamemalo 10 let rozdil kterej by jeste nenastal ani pac neni 2017 :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :cert:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 17:47

Ale znam pripady kdy svatby ty dva uplne zmenila zmenila celej vztah jinak receno kdy jim spolu bylo paradne kdyz nebyli spolu ale svatbu to slo do kytek - par jich takovych znam mno :nevim:

Milka111
Kecalka 487 příspěvků 11.12.16 17:48

@JayLee hold by sis dala 10let života znovu jako opakovačku :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama