Rozvést se, nebo ne?

POF
7
25.4.17 10:52

Rozvest se nebo ne?

Dobry den, chtela bych se sverit se svym pribehem. Vsechno to zacalo uz v 2 tride kdy jsem poznala toho skveleho člověka. Parkrat jsme spolu chodili za ty léta ale pak jsem se odstehovala pryc… stale jsme byli v kontaktu ale jako kamaradi.. kazdy z nas si prozil nejake vztahy… ja si nasla partnera ktery me pozadal o ruku a jako kazda holka jsem se vdavat chtela… rikala jsem si ze on je pro budoucnost asi to dobre ale bylo je hodne veci podle nej a z me strany tam nikdy nebyla veliká chemie… je to rok co jsme manzele… ale stalo se to co jsem v sobe nemela vyresena a sesla jsem se s tim Prvnim ( byly jsme v kontaktu porad ) a mela jsem potrebu mu rict jak moc pro me cely zivot znamena…jenze on to citi uplne stejne… je to moc slozite :( pan Prvni je v mem srdci cely zivot a byli jsme hloupi ze jsme si to nevyrikali drive… jsme oba neuveritelne stejni vsechno s nim je vzdy tak prirozene tak krásné a ja nevim co mam delat :( deti s manzelem nemame… o dite jsme se snazili ale neslo to a rikam si jestli to neni duvod toho ze mam byt s panem Prvnim… trva to dva mesice nechci delat unahlena rozhodnutí takze chci tomu dat cas ale asi nejvice se bojim toho ze ublizim lidem ve svem okoli ale ja proste nejsem stastna… mate prosim nekdo podobne zkusenosti? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3218
25.4.17 11:01

@POF Ubližuješ jim už teď…podle mě bys měla být k manželovi upřímná. Jestli si ho trošku vážíš, tak mu všechno řekni, nezaslouží si, abys ho obelhávala, možná taky pro něj nejsi ta vyvolená a bráníš mu ve štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
POF
7
25.4.17 11:04

@BaMaK ano pravda… bohuzel zjistuji ze nejsme stejni… on rad sportuje ja ne… zkousela jsem to ale nebavi me to a zase to delat jen proto ze on chce se mi nelibi… asi by pro nej bylo vhodnejsi nekdo kdo ho oceni lepe nez ja…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
25.4.17 11:06

@POF Když jsem to začala číst, tak jsem si říkala - zase nějaká, co neví, co by… Ale po přečtení si říkám, že pokud se opravdu jedná o dlouhodobou platonickou lásku, kterou v sobě nemáš a nebudeš mít vyřešenou, dokud to nezkusíš (a případně se nespálíš), pak je asi nasnadě si přestat nalhávat co by kdyby. Lepší ublížit teď a bez dětí, než se tím užírat celý život a nebo podvádět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
25.4.17 11:09

@POF Já nesportuji, manžel hodně a přesto nám to klape :lol: To by si mohl zkusit pomyslet, že si pořídí někoho jiného na sport :lol: Tak když nemáte děti, tak se rozveďte. O nic nejde, jen se podělíte o matetek a podepíšou se papíry. Pokud s ním nejsi šťastná, jsi zamilovaná jinde tak není o čem. Samozřejmě Ti nikdo neřekne, že nezjistíš, že tvoje velká láska není třeba chorobně žárlivý nebo nemá prostě jiné skryté chyby. Nebo tě může začít prudit, že jste tak zatraceně stejní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.4.17 11:11

Zkusenost mam takovou ze platonicka laska vydrzela do prvni spolecne noci ale s manzelem jsem nebyla spokojena a nakonec jsme se rozvedli. Takze je tady treti moznost ze nebudes spokojena ani s jednim ;)
Jestli to rict manzelovi hned nebo ne, to uz je tve svedomi, ty budes zit s tim kdyz to reknes i kdyz to nereknes, v tomhle te asi nikdo soudit nemuze, budes to totiz zazivat jen ty at si povida kdo chce co chce

• Nahlásit
  • Citovat
POF
7
25.4.17 11:12

@Amys dekuji za zpravu… nechci patrit k tem co nevi co chteji a nevazi si toho co maji… premyslim nad tim… vsechno by bylo jednodussi kdyby… ano je mozne i to ze se spalim… kdyby to byla chvilkova zalezitost ze to treba je clovek ktereho znam mesic tak si reknu si blba nedelej to… ale ja ho mam v srdci 20 let… on ma schovane me dopisy co jsem mu posilala atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
POF
7
25.4.17 11:16
@Anonymní píše:
Zkusenost mam takovou ze platonicka laska vydrzela do prvni spolecne noci ale s manzelem jsem nebyla spokojena a nakonec jsme se rozvedli. Takze je tady treti moznost ze nebudes spokojena ani s jednim ;)
Jestli to rict manzelovi hned nebo ne, to uz je tve svedomi, ty budes zit s tim kdyz to reknes i kdyz to nereknes, v tomhle te asi nikdo soudit nemuze, budes to totiz zazivat jen ty at si povida kdo chce co chce

Pravda je ta ze s panem Prvnim jsme intimitu jiz prožili a bylo to krasne… necitim se hrde ze podvadim manzelela nikdy jsem takova nebyla ale nemohu si pomoci kolikrat je to silnejsi nez ja… branili jsme se tomu spolecne rikali jsne si ze je to spatne ze tohle nemuzeme… ale stejne jsme to nezvladli… a kdyz jsme zkozseli byt rozumny a rekli si ze bude lepsi se nevidat tak stejne to nejde on rikal : takze mi se milujeme a nemuzeme byt spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
25.4.17 11:20

Určitě bych se prvně rozvedla, nemáte děti, tak to je fér i pro nej, nez ho obelhavat
Jestli to vyjde s tím druhým se uvidí, ale na co být v manželství, kde už na začátku ho podvadis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
POF
7
25.4.17 11:21

@Bohulinka kazdy ma sve mouchy ano… nikdo neni dokonaly… pravda je i ta ze je dobre ze mimco nemame… je to tezke… manzela ma cela ma rodina rada a kdyz jsem na zacatku nevedela jestli je to to prave doma rikali : byla jsi delsi dobu sama musis si zvyknout… tak jsem si zvykala a rikala si ze je to asi to prave kdyz to tak vidi ostatni… a pravda je ze jsme se brali z lasky ale zase se objevil pan Prvni a je to zase zmatene…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
POF
7
25.4.17 11:23

@catherine100 spolu nemame ale manzel ma z predchoziho vztahu holcicku…odesel od rodiny kdyz male byli 2… ( ale nebylo to kvuli me) proste jim to nefungovalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
25.4.17 11:30

Podle mě to, že se vám dítě nedaří je jasné znamení. :srdce:

• Citovat
  • Upravit
66
25.4.17 11:37

Ja bych odesla, nemate deti je to jednoduchy rozvod cca 30 minut mozna ani to ne ;) zazila jsem to sice neni to prijemne, ale pak vsechno z tebe spadne. At ti to s panem Prvnim vyjde ???? Kazdopadne podej zadost co nejdriv, ptz cca mesic trva nez vas vubec predvolaji. Kdykoliv to muzes vzit zpet a nebo u soudu poznas, ze si mate co rict a ze je ti s manzelem dobre. Pravniky mit nemusite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
POF
7
25.4.17 12:01

@Bohulinka kazdy ma sve mouchy ano… nikdo neni dokonaly… pravda je i ta ze je dobre ze mimco nemame… je to tezke… manzela ma cela ma rodina rada a kdyz jsem na zacatku nevedela jestli je to to prave doma rikali : byla jsi delsi dobu sama musis si zvyknout… tak jsem si zvykala a rikala si ze je to asi to prave kdyz to tak vidi ostatni… a pravda je ze jsme se brali z lasky ale zase se objevil pan Prvni a je to zase zmatene…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
25.4.17 13:20

Předpokládám, že jsi ještě mladá a když spolu nemáte děti, tak proč to nezkusit… Akorát nechápu, proč jste se brali, když nemáte nic moc společného…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama