Reklama

Rozvod a dluhy po soudu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 13:36
Rozvod a dluhy po soudu

Ahoj holky. Nebudete některá vědět? Jsem vdaná a máme spolu 5ti leteho syna už spolu nějakou dobu nejsme jen z finančních důvodů a také kvůli malému spolu pořád bydlíme… Jen už to tak nějak dal nejde a já bych se chtěla Teda trhnout tím, že máme dluhy mu dávám půlku to je 8tisic a 4 nájem… Moc mi nezbyde otázka zní když se rozvedu (syna nejspíš Budem mít ve střídavé péči-to bude ta lepší varianta) určí mi soud menší částku splátek? (tím nemyslím, že víc bude platit on jen prostě prodloužit na delší dobu?)

Reklama

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 48361 příspěvků 14.12.17 13:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Nebudete některá vědět? Jsem vdaná a máme spolu 5ti leteho syna už spolu nějakou dobu nejsme jen z finančních důvodů a také kvůli malému spolu pořád bydlíme… Jen už to tak nějak dal nejde a já bych se chtěla Teda trhnout tím, že máme dluhy mu dávám půlku to je 8tisic a 4 nájem… Moc mi nezbyde otázka zní když se rozvedu (syna nejspíš Budem mít ve střídavé péči-to bude ta lepší varianta) určí mi soud menší částku splátek? (tím nemyslím, že víc bude platit on jen prostě prodloužit na delší dobu?)

soud ti neurčí nic. Dluhy máte společné a žádné rozhodnutí soudu nemůže zasáhnout třetí osobu ( vařitele vašich dluhů). Takže když nebude platit on, tak můžou chtít všechno po tobě.

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 14.12.17 13:50

Soud vaše dluhy a u koho je máte nezajímá. Záleží na koho jsou psané a komu dlužíte, to se musíte dohodnout spolu.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 107 inzerátů 14.12.17 14:23

Pokud má on větší plat, tak by ti měl dávat nějaké malé alimenty i při střídavce, ale soudce opravdu nebude řešit vaše půjčky s bankou, to je na vás jít a domluvit se přímo tam, nejsem bankéř, ale třeba by šlo zbytek peněz rozdělit do dvou půjček a každý platit tu svojí, třeba by ti to pak i snížili, ale to je opravdu na dohodě s bankou…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >