Rozvod - důvody obecně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bigl
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 08.05.18 20:17
Rozvod - důvody obecně

Je mi něco přes 40 a v poslední době se kolem mě rozvádí docela dost lidí mého věku, často i ti, do kterých bych to nikdy neřekla. Vždycky je důvod milenec/milenka. I když to někdy tak nevypadá, tak se to tak vždycky vyklube. Znáte vy ze své zkušenosti, nebo ze svého okolí případ, že by se dva rozvedli a nebyl za tím někdo třetí? Já právě ne, tak by mě zajímalo, jestli se i to někdy stane. Popř. jak je to vyjímečné. Jo, vynechme prosím případy fyzického a psychického týrání. Díky.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 08.05.18 20:24

@bigl ano znám. Má sestra se rozvedla po dvaceti letech manželství, protože už s tím chlapem nemohla dál žít. Chtěla se rozvíjet, věnovat svým koníčkům a práci, kvuli kterým měla doma předtím peklo. Rozešli se v dobrém a na všem se v klidu domluvili. Ona je taky otázka, ten hlavní důvod může být úplně někde jinde, jenže kvůli němu si člověk může najít milenku/milence a ten je pak teprve tou poslední kapkou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 20:27
@bigl píše:
Je mi něco přes 40 a v poslední době se kolem mě rozvádí docela dost lidí mého věku, často i ti, do kterých bych to nikdy neřekla. Vždycky je důvod milenec/milenka. I když to někdy tak nevypadá, tak se to tak vždycky vyklube. Znáte vy ze své zkušenosti, nebo ze svého okolí případ, že by se dva rozvedli a nebyl za tím někdo třetí? Já právě ne, tak by mě zajímalo, jestli se i to někdy stane. Popř. jak je to vyjímečné. Jo, vynechme prosím případy fyzického a psychického týrání. Díky.

Já jsem rozvedená a nebyl za tím nikdo třetí. Byli jsme ale mladší.

Emimin7
Kelišová 7293 příspěvků 08.05.18 20:34

Ja vim o rozvodu behem asi mesice, protoze pry on si myslel, ze nebude nic doma delat ani platit a ona se vlastne bude o nej starat. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 20:36

Ano, znám pár -kamarádi, který se rozvedl kvůli tomu, že chlap začal mít zdravotní potíže a psychicky se z toho složil. Musel navštěvovat terapeutickou skupinu. Jeho manželka neunesla to, že má vedle sebe ne pohodového, vtipného muže, kterého si brala, ale člověka, o kterého se nemůže opřít. Získala na něj averzi a byl konec. Prosím anonym. Nejedná se o mě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 20:42

Můj manžel je již jednou rozvedeny. Dle něj stalo manželství za prd již od narození druhého syna, poté spolu již ani moc nespali, dovolené moc neresili. Jediné co tak oba odmítali prát špinavé prádlo venku a to že spí každý ve své místnosti skoro nikdo nevěděl. Vše se snažili držet dokud děti neodrostou. Pak jsem se objevila já a samozřejmě spousta lidí vidí ten me jako důvod. (Deti měli už 22 a 20) Myslím, že časem by se stejně rozvedli. Ale asi ne tak brzo a rychle. Oni oobzvláště ti chlapi jsou dost pohodlni. :lol: s manželovou bývalou i jejím přítelem vycházím (ale nejlepší kamosky nejsme). Jen tím chci říct, že ne vždy khakihe všechno tak jak to zvenčí vypadá ;)

Chytrak
Ukecaná baba ;) 2004 příspěvků 08.05.18 20:45
@Emimin7 píše:
Ja vim o rozvodu behem asi mesice, protoze pry on si myslel, ze nebude nic doma delat ani platit a ona se vlastne bude o nej starat. :)

To je dobrej joke :mrgreen:

lalalyla
Kecalka 494 příspěvků 08.05.18 20:47

Kamaradky rozvod byl z duvodu totalniho obratu manzela. Znala jsem ho taky pred svatbou.Byl to pohodovej skvelej kluk a po svatbe se zmenil v tyrana a zarlivce. Myslel si, ze ji ma jistou diky papiru a tak se zacal chovat jako prase.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 20:58

U nás taky nikdo třetí nebyl důvod. Prostě jsme od sebe měli v rámci fungování rodiny s dítětem jiná očekávání. Bohužel se to v plné síle projevilo až po narození dítěte.
Snažili jsme se jak jsme oba uměli, ale vzájemně jsme tu snahu neviděli.
Bohužel se nedokážeme shodnout na podmínkách rozvodu, takže v klidu to asi úplně nebude, což mě strašně mrzí, ale kvůli dítěti prostě ze svých podmínek primárně pro dítě neustoupím (finance) a tam je kámen úrazu u muže.

bigl
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 08.05.18 21:12

Díky za reakce. Já jsem spíš měla na mysli manželství, kdy to roky klapalo. Ne ty, co jsou patologické hned od začátku. Ty vztahy, kdy to je hodně let celkem dobré a pak najednou rozvod. Jak to vidíte vy, u vašich známých, rodičů atd.

stankaSR
Kecalka 421 příspěvků 08.05.18 21:22

Moji rodiča sa teda nerozviedli, ale mali k tomu veľmi blízko, dôvodom bola zmena povahy môjho otca. Začal mať depresie, byť hypochondrický, prestal sa o seba starať a pod. Mama to nejako s ním vydržala, ale možno keby sa rozviedli aj on na tom mohol byť lepšie, lebo myslím si, že ho zničila ona svojou povahou.

Emimin7
Kelišová 7293 příspěvků 08.05.18 21:28

Jeste vlastne vim o sve pribuzne, kde ji opustil manzel asi po deseti letech, protoze najednou zacala silene pribirat. Predtim mela normalni vahu, tipnul bych asi 60kg a behem asi dvou let mela 140kg a prestala diky tomu delat da se rict vsechno, protoze jen udela par kroku a musi si odpocinout. Jak s ni nic nebylo, opustil ji, protoze on je hodne na vylety a celkove akcni zivot.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47284 příspěvků 08.05.18 21:59
@bigl píše:
Je mi něco přes 40 a v poslední době se kolem mě rozvádí docela dost lidí mého věku, často i ti, do kterých bych to nikdy neřekla. Vždycky je důvod milenec/milenka. I když to někdy tak nevypadá, tak se to tak vždycky vyklube. Znáte vy ze své zkušenosti, nebo ze svého okolí případ, že by se dva rozvedli a nebyl za tím někdo třetí? Já právě ne, tak by mě zajímalo, jestli se i to někdy stane. Popř. jak je to vyjímečné. Jo, vynechme prosím případy fyzického a psychického týrání. Díky.

Neznám. Ale podle mě to není důvod, jen prostě způsob řešení té pravé příčiny.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47284 příspěvků 08.05.18 22:00
@Emimin7 píše:
Ja vim o rozvodu behem asi mesice, protoze pry on si myslel, ze nebude nic doma delat ani platit a ona se vlastne bude o nej starat. :)

a to začlo až po svatbě?

Emimin7
Kelišová 7293 příspěvků 08.05.18 22:07
@Lama Lama píše:
a to začlo až po svatbě?

Jojo, oni spolu do te doby nebydleli.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama