Rozvod - jak na to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 17:03
rozvod jak na to

Dobrý den,

chci rozvod, nechci řešit důvody, manželství je nesnesitelné, přestali jsme si rozumět, nespíme spolu, jen se hádáme a už toho mám po krk.

Ale nevím jak na to, žijeme v zahraničí, ale po rozvodu se vrátím do ČR, jelikož tady neutáhnu živobytí. Trvalý pobyt máme v česku, tady jsme rok, pojištěni tu jsme přes manžela, ale to se pak dá zas převest. Já nemám práci, ale jsme po RD, nemám ještě 3 letou dceru ve školce, abych někam mohla, takže jsme ted bez financí a tím mě vydírá, ale šla bych bydlet k příbuzným v čr.
Co se týče dítěte, není problém ji odvezt, on se o ni nestará a ani nechce, ještě má kecy, že málo mluví, když řve, třeba dnes, usnula v buse odpo a spala asi 10 min a vystupovali jsme a dcera byla rozmrzelá, navíc koukám, že má asi i teplotu a začala prskat, tak je protivná a začala brečet a byla k neutišení a on, že je postižená, že tohle není normální, že má volno a musí poslouchat tohle a at drží hubu a nesere ho, mířeno na dceru, já už prostě nechci v tomto být, navíc má práci, nemá se o ni jak starat, tak doufám, že nebude dělat naschvály, pre když ano, nevím jak se to řeší, když bych nemohla odcestovat a tady neuplatím bydlení a ještě poslouchat jeho, jak mi nic navíc dávat nebude a vyhodí nás z jeho bytu, ten platí on, pre on pracuje.. :(

no a druhá věc, jaká žádost o rozvod se podává, když je v tom dítě a nejsou vyřešeny alimenty, na ničem se neshodneme, on odmítá to řešit konstruktivně, jen kolem sebe kope, majetek skoro žádný nemáme, mimo vybavení domácnosti a trocha penez na učtě..

Dá se to podat poštou, nemusim tam osobně, poradte, vůbec nevim od čeho se odrazit..

Reakce:
Kaileee
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 27.01.19 17:18

pokud je takový jak píšeš, tak si piš, že bude velký problém, když ji budeš chtít odvézt… s tím se rovnou rozluč

Victoria1988
Kecalka 215 příspěvků 27.01.19 17:25

Ty už jsi tu psala ne? Žijete v Německu ze. Holky ti tam radily co dal.

Šarlota4
Extra třída :D 10455 příspěvků 27.01.19 17:31
@Victoria1988 píše:
Ty už jsi tu psala ne? Žijete v Německu ze. Holky ti tam radily co dal.

Myslim, ze v UK

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >