Rozvod nebo to zkusit dál? Ošklivá hádka

Anonymní
19.6.20 13:58

Rozvod nebo to zkusit dál ? Ošklivá hádka

Ahoj, prosím anonymně nebo smazat…potřebuji vypsat detaily, abyste pochopili mou situaci…
Stojím před rozhodnutím, zda se rozvést či zda zkusit ve vztahu pokračovat…
Manželé jsme 4 roky, máme byt na hypotéku, zatím jedno tříleté dítě. Jde o to, že asi 3 týdny zpět u nás proběhla nepěkná hádka…manžel měl v sobě nějaké to pivo, já jsem mu vyčetla kouření a možná ještě nějakou podobnou blbost. Jak byl opilý, tak se hádka rozjela rychle, načež mi řekl, že jsem pía, kuna, ať sbalím malýho a táhnu do prdele…já jsem na něj zařvala, ať na mě neřve takový sprosťárny a nevím ani jak, ale prostě zalehl mě a chytil pod krkem :( :,( no z tohoto sevření jsem se vymanila, uplakaná a vyděšená šla spát do jiné místnosti…
Druhý den ráno mi řekl, že jsem si za to vlastně mohla sama, že jsem ho vyprovokovala… :oops: :( prostě omluva nic… a musím teda přiznat, že vím o sobě, že umím být urejpaná a prudit, takže jsem ho mohla vyprovokovat… ale chytit ženskou pod krkem už je snad přes čáru ne? :(
Myslíte, že tohle ještě spraví nějaká poradna nebo tak?
Ve mě to celou dobu je, dusí se to ve mě… :( nedokážu se přes to vůbec přenést. Do toho další věc je ta, že jsem hrozně moc chtěla druhé dítě, už jsem i těhotná byla, ale potratila sem… máme dítě přes ivf, jinak to nešlo… měla jsem jít na KET, ale zrušila jsem to, prostě v téhle situaci mi to přijde jako kravina…
Zažil jste někdo něco podobného? Jak z toho ven? :? Děkuji za každý příspěvek

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

778
19.6.20 14:01

Byla to jedna hádka a jinak jste v pohodě, nebo je normální u vás na sebe sprostě řvát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8599
19.6.20 14:02

Tohle je strašně těžký soudit. Jasně, že by na tebe chlap neměl sáhnout za žádné situace, na druhou stranu, moje máma je takhle urejpaná a nebýt mojí mámou, tak už bych jí někdy taky jednu vrazila. Je schopna ráno vstát a vypruzovat kvůli kravinám fakt celý den. To by vytočilo i světce. Jsou u vás náznaky agrese a pití časté?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14731
19.6.20 14:03

No víc než to chycení pod krkem by mě dostalo, že máš táhnout i s jeho dítětem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 14:05

@AnneElliot no že bychom na sebe normálně sprostě řvali, to ne… ale manžel je cholerik a i za střízliva vyletět umí…ale vyloženě sprostej na mě za střízliva není…
Spíš tu sprostotu u něj spustí alkohol myslím.. ale v tom on problém nevidí, v tom pití :roll: :? Zas jako nepije moc, není alkoholik, to ne. Ale když už jde, tak to nejsou 3 piva, ale spíš tak 8… :?

• Nahlásit
  • Citovat
210
19.6.20 14:05

Zalezelo by na dalsich okolnostech, nesoudila bych jen podle jedne hadky, kdy byl opily a nezvladl situaci. Je agresivni i jindy? Nadava Vam i jindy? Komunikujete spolu? Mate spolecna temata k hovoru, travite spolu volny cas? Stara se o syna? Pomaha vam v domacnosti? Vydelava penize? Neni zavisly na alkoholu, drogach, automatech? Je na nej spolehnuti? Tohle tu nikdo bez vsech informaci nerozsekne… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 14:07

@Aduš8 na pivo jde tak 1× za 14 dní, to by bylo ok, s tím jsem v pohodě. Spíš že se pak chytne i někde venku, na svatbě mèl takhle po bitce ruku v gypsu :?

• Nahlásit
  • Citovat
4386
19.6.20 14:08
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím anonymně nebo smazat…potřebuji vypsat detaily, abyste pochopili mou situaci…
Stojím před rozhodnutím, zda se rozvést či zda zkusit ve vztahu pokračovat…
Manželé jsme 4 roky, máme byt na hypotéku, zatím jedno tříleté dítě. Jde o to, že asi 3 týdny zpět u nás proběhla nepěkná hádka…manžel měl v sobě nějaké to pivo, já jsem mu vyčetla kouření a možná ještě nějakou podobnou blbost. Jak byl opilý, tak se hádka rozjela rychle, načež mi řekl, že jsem pía, kuna, ať sbalím malýho a táhnu do prdele…já jsem na něj zařvala, ať na mě neřve takový sprosťárny a nevím ani jak, ale prostě zalehl mě a chytil pod krkem :( :,( no z tohoto sevření jsem se vymanila, uplakaná a vyděšená šla spát do jiné místnosti…
Druhý den ráno mi řekl, že jsem si za to vlastně mohla sama, že jsem ho vyprovokovala… :oops: :( prostě omluva nic… a musím teda přiznat, že vím o sobě, že umím být urejpaná a prudit, takže jsem ho mohla vyprovokovat… ale chytit ženskou pod krkem už je snad přes čáru ne? :(
Myslíte, že tohle ještě spraví nějaká poradna nebo tak?
Ve mě to celou dobu je, dusí se to ve mě… :( nedokážu se přes to vůbec přenést. Do toho další věc je ta, že jsem hrozně moc chtěla druhé dítě, už jsem i těhotná byla, ale potratila sem… máme dítě přes ivf, jinak to nešlo… měla jsem jít na KET, ale zrušila jsem to, prostě v téhle situaci mi to přijde jako kravina…
Zažil jste někdo něco podobného? Jak z toho ven? :? Děkuji za každý příspěvek

No předně mi taky dost přijde přes čáru, že by bez mrknutí oka vyhodil svý malý dítě. WTF, co je to za rodiče 8o a to že tě chytl pod krkem a následně se ani neměl k tomu se omluvit, tak to o něm taky dost vypovídá. Nevím, aby jste pak s klukem neskončili mlácený a tejraný od i. diota. Ale musíš vědět ty, jakej je a jestli s ním chceš být. Je to váš život, ale nezapomeň, že v něm budeš vychovávat dítě. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 14:09

@pohledzdruhestrany to mě taky zarazilo…že máme jít do pr*ele oba řekl :(
A to jsem si jistá, že malýho miluje, to zas ano :?

• Nahlásit
  • Citovat
610
19.6.20 14:10

Ti, kteří týrají, většinou to svádí na oběť, že to je její vina. To musíš vědět ty, jestli chceš s někým takovým strávit zbytek života? Bude se to opakovat, bude v tom syn vyrůstat? Přebere v budoucnu chování svého otce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4148
19.6.20 14:10

S ožralým člověkem se nemá cenu bavit. Natož mu něco vyčítat. Nech ho vystřízlivět a pak s ním můžeš mluvit.
pía, kuna, ať sbalím malýho a táhnu do prdele…
to je začátek konce. Tohle by ti měl vysvětlit a podle toho, jak to přijmeš, se zařiď. Fyzické násilí se nedá omluvit ničím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3221
19.6.20 14:12

Znám ženskou co je stejně urejpana. Přes hubu by si zasloužila dostat. Nejsem zastánce násilí, ani ho nehodlám obhajovat, ale většina ženských si opravdu za nejakou tu ránu může sama. Proč do něj rypes když je nalitej, a ještě k tomu víš že je cholerickej? Jako jestli jsi po něm řvala jak hysterka, moc se mu ani nedivím že vyletel. Dít by se to nemělo, ale ani z jedny strany. Divis se že ti sproste nadává, přitom ty jsi začneš, a pak brečíš..no co k tomu dodat. To že na tebe klekl, nikdo jsme u toho nebyli, nevíme jak to vypadalo. Známá mi říkala jak ji manžel zmlatil, a on ji vlastně jen bouchl do ramene :roll: takže asi tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4148
19.6.20 14:12
@Anonymní píše:
@pohledzdruhestrany to mě taky zarazilo…že máme jít do pr*ele oba řekl :(
A to jsem si jistá, že malýho miluje, to zas ano :?

Jak se ta láska projevuje? Umí se o něj postarat, chodí s ním sám ven, chodí s ním k lékaři a nebo alespoň ví, kde ten lékař je? Umí mu udělat jídlo a ví kde jsou jeho věci a umí ho obléknout. A nebo přijde z práce, poplácá dítko po zadku a sedne na gauč s mobilem nebo jde do hospůdky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
778
19.6.20 14:13

Pokud víš, že je cholerik a rýpala jsi do něj, když byl nalitej, tak je to jak kopat do vosího hnízda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 14:13

@Rebísek za střízliva umí být cholerik…je to prudší povaha, jeho máma je taky od rány… dřív mi to i imponovalo, že se sebou nenechá zametat…jako že se mě třeba zastal, když bylo potřeba…no dnes už to vidím jinak :(
Jako táta funguje, s malým si hraje, to mu zas nemůžu upřít… na penězích se jakžtakž shodneme, celkově až na detaily ( úklid v domácnosti atd )myslím jakžtakž vycházíme…ale tohle :,( jsem z toho pořád uplně v prčicích…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama