Rozvod, řekl mi že jsem stará

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nkrejcikov
Nováček 1 příspěvek 20.07.19 10:51
Rozvod, řekl mi že jsem stará

Ahoj holky, mám na vás takový dotaz a potrebuji radu. Muj chlap mi dnes řekl, ze když budu stará, tak se mnou odmítá mít sex. Docela se mě to dotklo, mám to chápat tak, ze bude utíkat za mladším masem nebo jsem opravdu jen chronicky zarliva? :( jsem z toho opravdu špatná, protože už teď v mých 35 letech mi říká, ze jsem stará :( a je takový odtazity… uvažuji i nad rozvodem

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinececetka
Echt Kelišová 8625 příspěvků 20.07.19 10:52

@nkrejcikov 8o 8o 8o
A budou ho ty mladsi chtit? :lol: :lol: :lol:

Monchichik
Echt Kelišová 9362 příspěvků 20.07.19 10:56

@nkrejcikov Chápu to tak, že je de.bil. Hlavně že on bude čím dál mladší a krásnější. Řekla bych mu, že já s ním sex odmítám už teď, protože je pro mě též starý a navíc má v hlavě vzduchoprázdno.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2334 příspěvků 20.07.19 10:56

Prázdniny už jsou dlouhý a nudis se, že?

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 100 inzerátů 20.07.19 10:59
@nkrejcikov píše:
Ahoj holky, mám na vás takový dotaz a potrebuji radu. Muj chlap mi dnes řekl, ze když budu stará, tak se mnou odmítá mít sex. Docela se mě to dotklo, mám to chápat tak, ze bude utíkat za mladším masem nebo jsem opravdu jen chronicky zarliva? :( jsem z toho opravdu špatná, protože už teď v mých 35 letech mi říká, ze jsem stará :( a je takový odtazity… uvažuji i nad rozvodem

To je dobrý ne, v podstatě ti na starý kolena dovolil mladšího milence :wink: chudák starej už asi nebude moct… :mrgreen:

lopezeka
Stálice 79 příspěvků 20.07.19 11:02
@Monchichik píše:
@nkrejcikov Chápu to tak, že je de.bil. Hlavně že on bude čím dál mladší a krásnější. Řekla bych mu, že já s ním sex odmítám už teď, protože je pro mě též starý a navíc má v hlavě vzduchoprázdno.
:potlesk: :palec:
Michelle_M
Závislačka 2781 příspěvků 20.07.19 11:07

A on je nějak těžce ve vatě nebo proč si myslí, že ty dvacítky budou odhazovat kalhotky, jen se na ně podívá? :D :zed:

Tomkins
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 20.07.19 11:07
@ProfZav píše:
Prázdniny už jsou dlouhý a nudis se, že?
:palec: :palec: :palec:
hello.dolly01
Kecalka 181 příspěvků 20.07.19 11:10
@nkrejcikov píše:

Kolik je manželovi? Máte děti? To byl takový hulvát vždycky? 8o

Russet
Neúnavná pisatelka 17926 příspěvků 20.07.19 11:11
@nkrejcikov píše:

A tomu mladíkovi je kolik?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23463 příspěvků 20.07.19 11:13

Já bych mu řekla, že už pro jistotu odmítám spát s někým, kdo je debil. Co kdyby jste se náhodou rozmnožili a ty nebohý děti to zdědily.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9637 příspěvků 20.07.19 11:15
@Michelle_M píše:
A on je nějak těžce ve vatě nebo proč si myslí, že ty dvacítky budou odhazovat kalhotky, jen se na ně podívá? :D :zed:

Proč by dvacítky odhazovaly kalhotky, kdyby byl ve vatě? :think: Takové ženy přece nejsou :,(

jahuhudka
Extra třída :D 14742 příspěvků 20.07.19 11:15

@cecetka @Michelle_M Osobně bych vůbec neřešila jestli ho mladá bude chtít. Ale jeho postoj, že on by klidně chtěl, kdyby jiná kývla. Uklidnovat se tím, že jeho by nechtěla žádná by nebylo nic pro mě

Tiffany1
Závislačka 4630 příspěvků 20.07.19 11:16

Jeee, tak to bych si nárokovala hodne penez na svou údržbu. Hodne :*

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9637 příspěvků 20.07.19 11:16
@nkrejcikov píše:

A už jsi stará nebo teprv budeš stará, a v kolika to bude?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama