Rozvod, smíření ... kdy?

323
2.5.21 20:52

Rozvod, smireni ... kdy ?

Ahoj, uz jsem psala ohledne sveho manzelstvi, ktere bylo v rozkladu. Krize pokrocila, manzel se odstehoval a ceka nas rozvod. Jsem rada, ze se odstehoval, uz je to vic nez 14 dni a neni nic v cem bych si na nej v ramci vychovy, domacnosti, nebo vecer vzpomela. A i kdyz je mi ted lepe, mam klid, tak jsem poradne strasne nervozni a nevyrovnana. Nechapu, nevyznam se v tom… zazila jste to nektera? Kdy prijde ten pocit odlehnuti, svobody… on jako takovy mi nechybi vubec, ale neni mi porad tak, jak jsem myslela, ze mi bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1024
2.5.21 21:22

Uleví se ti, až bude uzavřený rozvod se vším všudy :) Je to podobné tomu, když ti umře někdo blízký a psychice se ulevi po pohřbu - rozloučení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 21:37

Právě zažívám. Takový zvláštní pocit neukotvenosti, meziprostoru :lol: :oops: Něco končí a já budu muset vymyslet, jak v něčem fungovat jinak. Já jsem životní optimista, přestože vidím a jsem si vědoma podstatných důvodů, proč něco končí, ohlížím se a vidím to hezký, to je tedy hloupý 8) :lol:, to mi nepřidá. Nicméně spolu nám to už nejde.
Já toto už jednou zažila. Můj první vztah skončil po 12 letech. A přestože jsme byli v pohodě a oba jsme to tak brali, že rozchod chceme, ještě po 5 letech byl takový zvláštní. Ale já jsem takový těžko měnící člověk. Ono to tak nevypadá, jsem celkem akční, navenek funguji a není vidět, ale uvnitř mi prach sedá strašně pomalu 8) M

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat