Rozvod v insolveci, má někdo zkušenost?

Anonymní
12.9.19 10:01

Rozvod v insolveci, má někdo zkušenost?

Ahoj :) Řeším takový problém, jsme s manželem v insolvenci, ale už delší dobu náš vztah nefunguje, nějak se z mé strany vytratila láska a nemá pro mne smysl dál takhle fungovat. Máme malé dítě a insolvence nám poběží ještě necelé 2 roky, jsem na RP a popravdě nevím jak to potom bude s penězi. Rozváděla jste se některá během insolvence? Na co vše se připravit? Dluhy jsou naše společné. Předem děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.9.19 18:55

Insolvence,neschopenka

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat zdali někdo neví jak to funguje. Bývalí přítel má vyživovací povinnost platit alimenty na naše dvě děti. Je v insolvenci a teď je už 5 měsíc na neschopence. Minulý měsíc mi alimenty přišli normálně a tento měsíc mi vůbec nedošli. Bude prý ještě marodit pěkně dlouho jelikož půjde na operaci s kolenem tak jsem se chtěla zeptat to mi teď alimenty jako nedojdou třeba i 6 měsíců když bude tak dlouho marodit? Už sem z toho zoufalá. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
182
11.10.19 02:36
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat zdali někdo neví jak to funguje. Bývalí přítel má vyživovací povinnost platit alimenty na naše dvě děti. Je v insolvenci a teď je už 5 měsíc na neschopence. Minulý měsíc mi alimenty přišli normálně a tento měsíc mi vůbec nedošli. Bude prý ještě marodit pěkně dlouho jelikož půjde na operaci s kolenem tak jsem se chtěla zeptat to mi teď alimenty jako nedojdou třeba i 6 měsíců když bude tak dlouho marodit? Už sem z toho zoufalá. :,(

zavolejte jeho insolvenčnímu správci ten Vám dá objasnění proč alimenty nedošly, alimenty totiž chodí od něj a ne od Vašeho ex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama