Rozvod v těhotenství? Máte někdo zkušenost?

Anonymní
5.9.20 07:12

Rozvod v těhotenství? Máte někdo zkušenost?

Dobré ráno :kytka: Omlouvám se za Anonym, ale chodí sem i rodina.. S manželem jsme dva roky a v Lednu se nám má narodit syn.. Manžel ze začátku byl milionovy, pomohl mi odejít od ex který mě mlátil.. A začala jsem díky němu žít nový život.. Neříkám že jsme se nikdy nepohadaly to ano ale o běžných věcech a hádka vždy max na 5 minut.. V květnu jsem zjistila že čekám mimco, oba jsme se hodně těšily mě je 30 a manželovi 36let. Bohužel jsem hned od začátku na rizikovém. Jsem 2× po SP a 1× zamlkle těhotenstvi (to už bylo se současným manželem) ale k věci.. Nastaly naky problémy manžel měl hospodu a do teď se splácí ale vždy jsme vyšly a měly se i tak dobře.. ovšem začal hodně pít a je psychicky zlej.. vygradovalo to cca před 3.tydny kdy na mě řval že ho určitě podvadim a že mi prokopne hlavu… Pak vystřízlivěl hodně jsme o tom mluvily.. bohužel do toho zatáhl obě rodiny kde teda i jeho je na moji strane..pak klid a včera to zas vygradovalo… Zase byl hnusný řekl mi že dítě je ex a není jeho ať se tam vrátím ať mě zas mlátí.. A pak mi řekl něco co nezkousnu a to že kdyby to šlo mě pošle na potrat… Už nemám sílu dál s ním být a ani nechci, nechci aby v tomhle pak vyrůstal malej.. A hlavně se nesmim stresovat a nechci malému ublížit.. ale k té otázce Rozváděla jste se některá v těhotenství? Nebo jen lepší až po porodu kde se bude nejdřív řešit malej?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5225
5.9.20 07:20

Udělala bych to teď. Pak lítat po soudech s miminem není žádná výhra. Ale stejně možná než se vše rozběhne tak porodis. Hodně sil :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3567
5.9.20 07:29

Snazila bych se co jde zařídit dokud nemáš dítě, protože s miminkem bude všechno těžší. Jinak se teda pěkně vybarvil. Strašný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11737
5.9.20 07:30

Res to hned. A soucasne hned podej i navrh na vyzivne na sebe, respektive na jeho podil na tve vydaje souvisejici s tehotenstvim a porizenim vybavy pro dite. Na vyzivne na sebe mas narok do 2 let ditete, a k tomu vyzivne pro dite.

Holka, ty mas smulu pri vyberu partnera :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4672
5.9.20 07:54
@Anonymní píše:
Dobré ráno :kytka: Omlouvám se za Anonym, ale chodí sem i rodina.. S manželem jsme dva roky a v Lednu se nám má narodit syn.. Manžel ze začátku byl milionovy, pomohl mi odejít od ex který mě mlátil.. A začala jsem díky němu žít nový život.. Neříkám že jsme se nikdy nepohadaly to ano ale o běžných věcech a hádka vždy max na 5 minut.. V květnu jsem zjistila že čekám mimco, oba jsme se hodně těšily mě je 30 a manželovi 36let. Bohužel jsem hned od začátku na rizikovém. Jsem 2× po SP a 1× zamlkle těhotenstvi (to už bylo se současným manželem) ale k věci.. Nastaly naky problémy manžel měl hospodu a do teď se splácí ale vždy jsme vyšly a měly se i tak dobře.. ovšem začal hodně pít a je psychicky zlej.. vygradovalo to cca před 3.tydny kdy na mě řval že ho určitě podvadim a že mi prokopne hlavu… Pak vystřízlivěl hodně jsme o tom mluvily.. bohužel do toho zatáhl obě rodiny kde teda i jeho je na moji strane..pak klid a včera to zas vygradovalo… Zase byl hnusný řekl mi že dítě je ex a není jeho ať se tam vrátím ať mě zas mlátí.. A pak mi řekl něco co nezkousnu a to že kdyby to šlo mě pošle na potrat… Už nemám sílu dál s ním být a ani nechci, nechci aby v tomhle pak vyrůstal malej.. A hlavně se nesmim stresovat a nechci malému ublížit.. ale k té otázce Rozváděla jste se některá v těhotenství? Nebo jen lepší až po porodu kde se bude nejdřív řešit malej?

Klidně hned ze zákona bude manžel otcem i po rozvodu - je tam několik měsíců, kdy je automaticky manželovo dítě. Mám za sebou taky neúspěšná těhotenství a vím, jaký je to stres. Určitě odejdi a buď v klidu třeba u rodičů. Držím palce. Tohle je fakt hrozný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9738
5.9.20 08:23

Strašný, co se s ním stalo? Pokud si rozhodnutá že chceš rozvod, tak na nic nečekej a udělej to hned. Vůbec se ti nedivím, v tomhle bych taky žít nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5122
5.9.20 11:01

Podej žádost o rozvod hned. A taky odejdi od něj. Než zase jednou dojde nažranej a stane se něco horšího než jen nadávky. Trochu bych se bála co vyplave u rozvodu za dluhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
5.9.20 11:56

Ahoj…pokud jsi žila s násilníkem, tak se ti situace opakuje :,( doporučuji zajít za psychologem, mě to pomohlo.
Určitě odejdi už teď, ať jsi v klidu. Násilí by se jen stupňovalo…on musí sám dojít k tomu, že chce žít jinak.
Taky si tyto situace tajně nahrávej, ukládej vyhrůžné zprávy, nahrávej si telefonní rozhovory.
Veď si denník. Hlavně tak aby o tom nikdo nevěděl.
Po porodu by se vše mohlo ještě více zhoršit…
Hlavně si schovávej důkazy, i kdyby jsi neodešla…
Taky se na odchod příprav. Dej dohromady nějakou hotovost, klidně vyber účty-však jste manželé. Nachystej si doklady, šperky které by jsi mohla prodat. Postupně odvez ty nejnutnější věci na místo kde by jsi mohla být.
Ideálně nějaká teta ke které nejezdíte nebo někdo jiný blízký. Nech dopis, že budeš bydlet jinde a nahlas svůj odchod na PČR-kdyby tě chtěl hledat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
5.9.20 22:30

Odejdi hned a ihned podej zadost o rozvod!!!mimi jeste neni na svete, tak se odstehuj v prve rade. S miminem kdyby si se stehovala tak to muze manzel napadnout jako unos a kolotoce soudni.
1. Odstehuj se ihned
2.zazadej si vyzivne na sebe, nejlepe zajdi na OSPOD, tam poradi s vyplnenim
3. Po porodu zazadej o vyzivne na dite
4. Hodne stesti a mnoho sil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama