Rozvod? Vyhrožuje sebevraždou, co teď?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 12:25
Rozvod? Vyhrožuje sebevraždou,co teď?

Prosím o zachování anonymity.
Jdu k Vám na radu. Jsme s manželem skoro 10let spolu, máme dvě krásné děti. Bohužel manžel začal posledních pár let pít alkohol. A už mě to přestává bavit :-(. Včera pil přímo s flašky tvrdej alkohol k tomu pár piv. Přijde domů, ale chová se agresivně. Chytá mě za ruku a drtí mi ji svým stiskem. Vždycky až vidí, že se rozbrečim tak pozná, že už to přehnal. J8 už nevím co s ním. OPakuje se to stále dokola, týden je klid a pak znovu. Mluvila jsem s ním o tom, že já už to dál nezvládám..že přemýšlím o rozvodu a on mi několikrát řekl, že se oběsí na stromě, který máme na zahradě. Už několikrát šel ven, že to udělá. J8 nevímjak dál :-( nevím s klým si o tom promluvit :-(. JInak pokud nepije, tak se chová normálně, výplatu mi odevzdává celou. Včera mi řekl, že kdybych to s těmi financemi tak neuměla, tak už se mnou dávno není.
Brečím a už nevím jak dál :-(. Nevím, jestli to mám s ním zase skusit, nebo co mám dělat :-(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.10.14 12:28

Nenechala bych se citově vydírat - buď by se šel okamžitě léčit, nebo bych se rozvedla.. takhle zničíš sebe a děti :zed:

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 22.10.14 12:30

Mě manžel uhodil dvakrát, pak jsem se sbalila a šla. Bylo to ze dne na den, čekala jsem až půjde do práce a pak zabalila ty nejnutnějsi věci a mámy manžel nás odstěhoval k nim. Je to už přes měsíc a je mi líp.

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 12:30

Citove te vydira. Kamaradka mela take takoveho experta, ten jeji si dokonce oteviral okno a baletil na parapetu a dnes? I po deseti letech je tu s nami a vyhrozuje sve dalsi partnerce.

maritimka
Kelišová 7449 příspěvků 22.10.14 12:31

Bývalý mi vyhrožovat sebevraždou, když jsem se s ním chtěla rozejít. Šel tak rychle, že nestačil ani mrknout. Jestli se chce zabít, tak prosím, ale citově vydírat se nenechám…

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 12:31
@Anonymní píše:
Jdu k Vám na radu. Jsme s manželem skoro 10let spolu, máme dvě krásné děti. Bohužel manžel začal posledních pár let pít alkohol. A už mě to přestává bavit :-(. Včera pil přímo s flašky tvrdej alkohol k tomu pár piv. Přijde domů, ale chová se agresivně. Chytá mě za ruku a drtí mi ji svým stiskem. Vždycky až vidí, že se rozbrečim tak pozná, že už to přehnal. J8 už nevím co s ním. OPakuje se to stále dokola, týden je klid a pak znovu. Mluvila jsem s ním o tom, že já už to dál nezvládám..že přemýšlím o rozvodu a on mi několikrát řekl, že se oběsí na stromě, který máme na zahradě. Už několikrát šel ven, že to udělá. J8 nevímjak dál :-( nevím s klým si o tom promluvit :-(. JInak pokud nepije, tak se chová normálně, výplatu mi odevzdává celou. Včera mi řekl, že kdybych to s těmi financemi tak neuměla, tak už se mnou dávno není.
Brečím a už nevím jak dál :-(. Nevím, jestli to mám s ním zase skusit, nebo co mám dělat :-(

taky kdyz jsme odchazela manzel se strilel, topil, skakal z balkonu…ver, ze jen proto aby me dostal zpet…ten kdo to takhle demonstrativne rika a jakoze dela, jen vyhrozuje a zastrasuje..jeste nez jsem odesla, tak uz se stykal s jinou.

Příspěvek upraven 22.10.14 v 12:34

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 12:32
@Anonymní píše:
Brečím a už nevím jak dál :-(. Nevím, jestli to mám s ním zase skusit, nebo co mám dělat :-(

bych ho poslala do pr… takový citový vyděrače mám nejraději, já taky měla pijana doma, taky vyhrožoval, tak jsem mu řekla, že je dospělej, svéprávnej, at dělá jak myslí, ale já bych se nikdy nenechala citově vydírat, a mimichodem jsem se s ním rozvedla, s tím, kdo pravidelně takhle nasává se žít prostě nedá. Anonymní 2

pikola
Generální žvanilka 20158 příspěvků 22.10.14 12:34

Bud pujde na leceni a prestane pit nebo bych sla a at se vesi kde chce, mohl si vybrat. Bud chlast nebo vy.

Busy Bee
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 22.10.14 12:40

A proc pije?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 12:43
@Busy Bee píše:
A proc pije?

jednou jsem se ho tak ptala..odpověděl, že mu to prostě chutná

zolycka
Kelišová 6726 příspěvků 22.10.14 12:44

Přesně, bud léčit nebo klidně ten strom :evil: nenechat se citově vydírat, to není k žití :hug:

L92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 12:46

A jak ho hodnotíš před tím než začal pít? Byl v pohodě? Jestli jo, ať se jde léčit a zůstaň, jestli ne, odešla bych.

LenaNell
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 22.10.14 12:47

Utíkej a nevěř, že se něco změní. Zbal děti, přece nechceš, aby se dívali, jak táta drtí mámě ruku. Víš jaký to bude mít na ně vliv. na nic nečekej a pryč :hug:

LolitkaP
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 22.10.14 12:50

Podala bych mu provaz, hrdinovi! :cert: Nesnáším citové vyděrače (protože se mnou taky párkrát pěkně cvičili) a svého bývalého jsem dokonce z té šňůry musela odstřihnout a jak je dneska šťastný s jinou a já bez něj :)

čurynka101
Kecalka 419 příspěvků 22.10.14 12:52

Můj bývalý stál na parapetu, že skočí jestli od něj odejdu. Nebylo to kvůli alkoholu, ale trávě, utratil za to třeba 6000,–, když neměl co hulit, tak byl agresívní, půjčoval si od známých… Prostě zalvislák se vším všudy. Já trávu nesnášim, bylo to peklo. Po třech takových scénách, kdy stál na parapetu, že skočí, jde mu už řekla, ať si poslouží, že se už nenechám vydírat a ničit. Neskočil! Snaží se tě tím akorát zastrašit, a jestli si myslíš, že by to opravdu udělal, zavolej do blázince, ať si pro něj přijedou, že se chce zabít a je to alkoholik. Nic jiného mě nenapadá. Vím, že je to možná blbé, je to přeci jen otec tvých dětí, ale k čemu jim takový táta je? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >

Česká novinářka Engelová: Pro Terezu je trest výhra, na odvolání bude čekat roky

Téměř devět let v pákistánském vězená si bude muset odsedět Češka Tereza... číst dále >