Rozvod znalecký posudek psychiatrie

Anonymní
3.11.18 23:32

Rozvod znalecky posudek psychiatrie

Nemáte prosím někdo zkušenost se znaleckým posudkem z psychiatrie? Jedná se mi o to, že manžel mi vyhrožuje, že bude chtít děti do své péče, že jsem histerická. Ráda bych to vyvrátila u rozvodu „hned zpočátku“ takže mne napadl výše zmíněný posudek. Respektive, lze si ho připravit dopředu, aby soud následně akceptoval a jak takové vyšetření probíhá, kolik to stojí? Mimochodem manžel označuje za histerické i miminko, které začne řvát, když se ho bojí…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

rokris
4.11.18 00:22

Domluvila bych se přímo s psychiatrem. Ten odpoví nejlíp.

• Nahlásit
  • Citovat
1734
4.11.18 04:14

Na prvni pohled dobra uvaha, ale ty posudky nejsou levny. 8o A z psychiatrie bude nejaky komplexni vysetreni stat urcite hodne, to jsou hodiny prace soudniho znalce odbornika, ktery bere tisice za hodinu. To bych predem vubec nedelal, soudkyne neni blba a urcite vi, ze tyhle zvasty u soudu nemaji zadny vyznam, pokud nemas nejakou historii psychickych problemu, sebevrazd apod. :think: cili na to kasli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28891
4.11.18 05:52

Soud určí sám,kdo provede znalecký posudek,takto by to mohl bývalý napadnout z podjatosti. Je to drahé a soud určí,kdo to zaplatí. Kasli na to,oni jsou na takové řeči u soudu zvyklí. Soud nařizuje znalecký posudek až po úvaze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.18 07:08

Ahoj, přesně tak, zatím nic nedělejte a vyčkej, soud vše posoudi sám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.18 08:04
@Anonymní píše:
Nemáte prosím někdo zkušenost se znaleckým posudkem z psychiatrie? Jedná se mi o to, že manžel mi vyhrožuje, že bude chtít děti do své péče, že jsem histerická. Ráda bych to vyvrátila u rozvodu „hned zpočátku“ takže mne napadl výše zmíněný posudek. Respektive, lze si ho připravit dopředu, aby soud následně akceptoval a jak takové vyšetření probíhá, kolik to stojí? Mimochodem manžel označuje za histerické i miminko, které začne řvát, když se ho bojí…

Dopředu bych na Tvém místě nic nedělala. Hodně mužů při hrozícím rozchodu veřejně obviňuje ženy z psychické lability a z hysterie. Posudek si uděláš, až to budeš mít nařízené od soudu.

Vyhrožování je časté chování lidí v zoufalé situaci. Ty se chovej tak, aby na Tebe nic neměl, když si on něco vymyslí, tak to pak snadno vyvrátíš. Buď vstřícná a schovávej si důkazy proti němu. SMS, vzkazy atd. A nenech se vykolejit. Pán bude chtít miminko do své péče, ale kdo by svěřil mimino otci, pokud ty nejsi závadná matka. Tak se ničeho neboj :hug: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4281
4.11.18 22:23
@Anonymní píše:
Nemáte prosím někdo zkušenost se znaleckým posudkem z psychiatrie? Jedná se mi o to, že manžel mi vyhrožuje, že bude chtít děti do své péče, že jsem histerická. Ráda bych to vyvrátila u rozvodu „hned zpočátku“ takže mne napadl výše zmíněný posudek. Respektive, lze si ho připravit dopředu, aby soud následně akceptoval a jak takové vyšetření probíhá, kolik to stojí? Mimochodem manžel označuje za histerické i miminko, které začne řvát, když se ho bojí…

Pokud si na kecy chlapa chceš nechat vystavit papíry, že nejsi hysterická, tak to spíše svědčí pro to, že jsi. :mrgreen: Buď v klidu, ani znalecké posudky u opatrovnických sporů nic neodhalí, znalci jsou opatrní na vynášení diagnoz, pokud to nemají dobře zaplacené bokem. Takže klídek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.18 22:49

Děkuji všem za vaše názory. Též jsem zvažovala, že pokud budu něco řešit dopředu, může to vyznít zcela opačně…a bude to dost drahé. Mimochodem děti mám velmi klidné a vyrovnané až na ojedinělé výjimky mimča.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama