Rozvod, nový partner, výživné a svěření do péče

alenka.slunicko
17.6.15 22:15

rozvod,novy partner,vyzivne a svereni do pece

Ahoj holky, prosim o radu. vezmu to jak se rika od piky :-) rozvedla jsem se, z prvniho manzelstvi dve deti.bylo to kvuli novemu priteli. narodilo se mimco, pritel se po porodu hrozne zmenil, to tady vypisovat nebudu.tou dobou me nad vodou hodne drzel ex manzel. s pritelem jsme se rozesli a i s detma, se trema se vratili zpatky k byvalemu manzelovi a dali to znova dohromady.na konci cervna me ceka soud s byvalym pritelem o svereni maleho do pece, je mu pul roku a placeni vyzivneho.do toho se chceme s byvalym/manzelem znova vzit… Ted akorat nevim, zda je lepsi se vzit po soudu, nebo jeste pred nim a nebo je to vlastne uplne jedno. dekuji za nazory. Alena

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5812
17.6.15 23:53

Tak manžel zní asi jako stabilnější rodina než s přítelem… ale ono je to asi jedno, manželský slib sem, tam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5509
18.6.15 06:36

Myslím, že soudu to bude jedno. ;)
OT: jak je ten život někdy zamotaný…je fajn, že Tě/vás bývalý manžel vzal zpátky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2604
18.6.15 13:06

Omlouvám se za OT, ale nedá mi to…Dle tvého příspěvku musí být tvůj bývalý/současný manžel úžasnej člověk… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
alenka.slunicko
18.6.15 14:21

To ano to je :-) a ano, zivot si s clovekem nekdy pohraje… Ale diky tomu vsemu si uvedomime, co je v zivote opravdu dulezite a jsme radi za to co mame :-)

• Nahlásit
  • Citovat
2687
20.6.15 21:40
@Meganie píše:
Omlouvám se za OT, ale nedá mi to…Dle tvého příspěvku musí být tvůj bývalý/současný manžel úžasnej člověk… ;)

Spis uzasnej hlupak… zenska mu zdrhne za novym chlapem, udela si s nim decko, pak se ale ukaze, ze to neni ono a prileze zpatky za tou svou jistotou a on nadsene ji veme zpatky… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2604
20.6.15 21:48
@Scarabeuss píše:
Spis uzasnej hlupak… zenska mu zdrhne za novym chlapem, udela si s nim decko, pak se ale ukaze, ze to neni ono a prileze zpatky za tou svou jistotou a on nadsene ji veme zpatky… :zed:

Nechtěa jsem to takto psát…neznám podrobnosti. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
alenka.slunicko
20.6.15 22:11

Njn takovej je zivot. nekdo ho ma takovej a jinej makovej.co k tomu dodat. jinak diky za rady i komenty.

• Nahlásit
  • Citovat
4249
21.6.15 09:37

Když už děláš takové psí kusy, pak zkus nedělat další a myslím, že by vztahům hodně pomohlo, kdybys to malé co nejvíce dala na starost jeho otci, tj. ať se stará. Ty samozřejmě taky, ale nesnaž se kromě svého partnera nahrazovat i dítěti tátu. Toho má jiného než exmanžela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
alenka.slunicko
21.6.15 10:09

Psi kusy, tak to je vyborny.ja se tady ptala na radua rozhodne jsem nestala o kritizovani. a jeho otci? to tezko.ale to tady rozhodne vypisovat nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
4249
21.6.15 12:03

Neber to jako kritiku, ale jako zpětnou vazbu a podnět k zamyšlení. A radu jsem ti taky dal, zapojit otce dítěte do péče o něj. Ušetříš si dost problémů v budoucnu. Kdy se opětvezmete, je zcela vedlejší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30885
21.6.15 13:09
@alenka.slunicko píše:
Psi kusy, tak to je vyborny.ja se tady ptala na radua rozhodne jsem nestala o kritizovani. a jeho otci? to tezko.ale to tady rozhodne vypisovat nebudu.

Tak my budeme chumlánkové a sluníčkové jako Tvůj nick. Holka, když jdeš do diskuse, tak nemůžeš čekat jen plácání po ramenou. I odlišné názory mají co do sebe. Zakladatel by je měl unést.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama