Rozvodový právník opravdu pes!

Anonymní
31.5.21 07:49

Rozvodový právník opravdu pes!

Dobrý den, nemáte doporučení na opravdu šikovného advokáta, který se věnuje hlavně rodinnému právu a také obchodnímu, protože bych potřebovala, aby se zorienzoval v bussinessu, kam manžel schovává náklady a další věci. Měl by být rychlý, spolehlivý a také opravdu sikovný(rozvádím se poprvé a ráda bych věděla, na co mám nárok) nerada bych odešla pouze s igelitkou. :,( ideálně Východní Čechy, Pardubický, Olomoucký a Jihomoravský kraj. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
31.5.21 08:10

JUDr. Milan Břeň Svitavy, to je hodně zlej a schopnej pes.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 08:12
@Anonymní píše:
Dobrý den, nemáte doporučení na opravdu šikovného advokáta, který se věnuje hlavně rodinnému právu a také obchodnímu, protože bych potřebovala, aby se zorienzoval v bussinessu, kam manžel schovává náklady a další věci. Měl by být rychlý, spolehlivý a také opravdu sikovný(rozvádím se poprvé a ráda bych věděla, na co mám nárok) nerada bych odešla pouze s igelitkou. :,( ideálně Východní Čechy, Pardubický, Olomoucký a Jihomoravský kraj. Děkuji

Ja myslim, ze kazdy by mel prijit s tim, cim prisel nebo prispel. Pokud jsou deti, tak samozrejme odpovidajici pristup. By mi prislo potupne se s muzem soudit o penize, ktere si on vydelal jen kvuli tomu, ze jsem ho dostala do chomoutu.
Asi nepodnikate spolu, protoze jak se schovavaji naklady?

• Citovat
  • Nahlásit
4
31.5.21 08:16
@Anonymní píše:
Ja myslim, ze kazdy by mel prijit s tim, cim prisel nebo prispel. Pokud jsou deti, tak samozrejme odpovidajici pristup. By mi prislo potupne se s muzem soudit o penize, ktere si on vydelal jen kvuli tomu, ze jsem ho dostala do chomoutu.

Tak on ty peníze předpokládám vydělal také díky zázemí, které doma měl (či má), protože manželka je doma s dětmi a on se může plně věnovat své práci…jen dedukuji, ale rozhodně nesouhasím s názorem, že by měl každý odejít s tím, s čím přišel. ;-) Manželství je předpokládám uzavřeno oboustranně a dobrovolně, ne tak, že žena dostane chlapa do chomoutu proto, aby ho pak obrala do poslední koruny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
31.5.21 08:27
@Anonymní píše:

Nechala bys to být, kdybys mu celou dobu jeho podnikání dělala zázemí a kdybys věděla, že bez Tebe by ničeho nedosáhl? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20778
31.5.21 08:29
@Anonymní píše:

Tak jo, když každej odejde s tím s čím přišel a kam se podějou peníze a majetek vytvořený za manželství? ten dají na charitu? Trochu ti ta logika pokulhává zlato…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14984
31.5.21 08:30
@Unicé píše:
Tak on ty peníze předpokládám vydělal také díky zázemí, které doma měl (či má), protože manželka je doma s dětmi a on se může plně věnovat své práci…jen dedukuji, ale rozhodně nesouhasím s názorem, že by měl každý odejít s tím, s čím přišel. ;-) Manželství je předpokládám uzavřeno oboustranně a dobrovolně, ne tak, že žena dostane chlapa do chomoutu proto, aby ho pak obrala do poslední koruny…

Ale ano, kazdy muze odejit s tim, s cim prisel, a zbytek rozdelit na pul :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
31.5.21 08:36
@Anonymní píše:
Dobrý den, nemáte doporučení na opravdu šikovného advokáta, který se věnuje hlavně rodinnému právu a také obchodnímu, protože bych potřebovala, aby se zorienzoval v bussinessu, kam manžel schovává náklady a další věci. Měl by být rychlý, spolehlivý a také opravdu sikovný(rozvádím se poprvé a ráda bych věděla, na co mám nárok) nerada bych odešla pouze s igelitkou. :,( ideálně Východní Čechy, Pardubický, Olomoucký a Jihomoravský kraj. Děkuji

Tak hlavně, aby si psa nenajala i protistrana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 08:40

Pokud žena byla na mateřské s dětmi a poté šla pracovat, ano měla by mít nárok. Ale nechápu ty manželky, které jsou v domácnosti, protože se tak domluvili s manželem, dojde k rozvodu a jsou v prde… A chtějí půlku majetku. Nikdy bych nechtěla být finančně závislá na druhém (nepočítám mateřskou). Mám známou, byla v domácnosti, láska jak trám. Mají spolu 2 děti a manžel byl rád, že má doma uklizeno, uvařeno atd. Známá pracovala cca 2 roky po škole- Toť vše. Říkala jsem jí, najdi si jen brigádu nebo bez na malý úvazek. Nechtěla. Manžel se zamiloval jinde a ona shání právníky, aby vytřískala co nejvíc. Do práce nechce, protože se bojí, nemá žádnou praxi a neumí si představit jak to zvládne. Tak asi tak. Anonym nevím jestli sem známá chodí

• Citovat
  • Nahlásit
5017
31.5.21 08:44
@Anonymní píše:

Rozumím Ti, já financovala byt, zařízení, ex přišel s igelitkou a pak jsem ho vyplácela mega..SJM je pěkný hnus. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11037
31.5.21 08:51
@Anonymní píše:

Tak je to manžel, takže co je jeho, její a opačně. Pokud nemají předmanželskou smlouvu a zúžené SJM, tak to prostě chodí tak, že se vyrovnaj. Co je na tom potupnýho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20778
31.5.21 09:06
@Anonymní píše:
Pokud žena byla na mateřské s dětmi a poté šla pracovat, ano měla by mít nárok. Ale nechápu ty manželky, které jsou v domácnosti, protože se tak domluvili s manželem, dojde k rozvodu a jsou v prde… A chtějí půlku majetku. Nikdy bych nechtěla být finančně závislá na druhém (nepočítám mateřskou). Mám známou, byla v domácnosti, láska jak trám. Mají spolu 2 děti a manžel byl rád, že má doma uklizeno, uvařeno atd. Známá pracovala cca 2 roky po škole- Toť vše. Říkala jsem jí, najdi si jen brigádu nebo bez na malý úvazek. Nechtěla. Manžel se zamiloval jinde a ona shání právníky, aby vytřískala co nejvíc. Do práce nechce, protože se bojí, nemá žádnou praxi a neumí si představit jak to zvládne. Tak asi tak. Anonym nevím jestli sem známá chodí

Jasně, ona je v téhle republice jen jedna ženská v domácnosti, co se rozvádí… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 09:13

Nejsem v domácnosti. 16let jsme spolu, 2 děti velké. S oběma jsem byla doma 2 roky a ještě u toho dělala práci. Došla mi trpělivost s jeho avantýrami, odnesla jsem to zdravotně. Takže pokud do toho nikdo nevidí, nekomentujte to prosím. Už tak je to složité. :?

• Citovat
  • Nahlásit
3925
31.5.21 09:18
@cecetka píše:
Ale ano, kazdy muze odejit s tim, s cim prisel, a zbytek rozdelit na pul :mrgreen:
;) :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2807
31.5.21 09:22
@Anonymní píše:
Nejsem v domácnosti. 16let jsme spolu, 2 děti velké. S oběma jsem byla doma 2 roky a ještě u toho dělala práci. Došla mi trpělivost s jeho avantýrami, odnesla jsem to zdravotně. Takže pokud do toho nikdo nevidí, nekomentujte to prosím. Už tak je to složité. :?

A jsi si jistá, že to musíš řešit konfliktně?

Na to potřebuješ mít válečnou kasu a nervy, včetně toho zdraví.

Podle toho, ale třeba bys po dobrém mohla teď dostat víc, než kolik po letech (možná) vysoudíš po odečtení nákladů a nervů okolo.

Jestli není manžel úplný kretén (ne že by jich nebylo hodně), tak za klidný rozvod bez zlé krve může rád zaplatit.

Jen jako podnět k zamyšlení, než to rozjedeš natvrdo.

To pak končívá vyčerpáním obou stran nebo kolapsem slabšího, to jsi podle popisu Ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat