Rozvolnění škol - praxe SŠ a VOŠ

Anonymní
12.4.21 09:08

Rozvolnění škol - praxe SŠ a VOŠ

Ahoj všem,
zajímal by mě Váš názor na rozvolnění a spíš jestli někdo nemáte informace, že opravdu praktická výuka SŠ a VOŠ bude od 19.4.? Zatím oficiální potvrzení jsem nenašla, jen věty typu „zřejmě se bude konat“ nebo „možná“.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4774
12.4.21 09:10
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
zajímal by mě Váš názor na rozvolnění a spíš jestli někdo nemáte informace, že opravdu praktická výuka SŠ a VOŠ bude od 19.4.? Zatím oficiální potvrzení jsem nenašla, jen věty typu „zřejmě se bude konat“ nebo „možná“.

Obavam, se ze informace nema nikdo ofico, ze to ted bohuzel nevi ani ty co o tom rozhoduji, vzhledem k tomu jak roste to zahadne R cislo tak bych tomu moc neverila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
12.4.21 09:13

No, vyučující nám říkal, že od 19. na praxe půjdeme.. jestli to fakt vyjde tak budu ráda, praktická výuka chybí a zbytek bude pořád online, takže za mě super :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28522
12.4.21 09:16

Dnes zasedá vlada, tak snad to řeknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20545
12.4.21 09:44
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
@Anonymní píše:
Ahoj všem,

:mrgreen: Jako fak si myslíš že ti v dnešní době dá někdo závazné potvrzení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 09:46

@ka2ka Vím že nikdo nic závazně neřekne, ale spíš jak se k tomu staví ostatní školy mě zajímá, protože ta naše začne nastalou situaci řešit vždy až večer před nástupem do školy/praxe apod. prostě na poslední chvíli

• Citovat
  • Nahlásit
20545
12.4.21 09:53
@Anonymní píše:
@ka2ka Vím že nikdo nic závazně neřekne, ale spíš jak se k tomu staví ostatní školy mě zajímá, protože ta naše začne nastalou situaci řešit vždy až večer před nástupem do školy/praxe apod. prostě na poslední chvíli

Tak dnesa se všchno řeší na poslední chvíli tak prostě počítej že po roce do školy pravdu půjdeš. Proč s tím máš takový problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28522
12.4.21 10:10
@Anonymní píše:
@ka2ka Vím že nikdo nic závazně neřekne, ale spíš jak se k tomu staví ostatní školy mě zajímá, protože ta naše začne nastalou situaci řešit vždy až večer před nástupem do školy/praxe apod. prostě na poslední chvíli

Skola to začne resit v okamžiku, kdy to dostane oficiálně z ministerstva. Neřídí se nejakyma vylevama ministru na sociálních sitich. A bohužel to dostavaji tak dva dny před. Ale za to jaksi nemůžou ty skoly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4774
12.4.21 10:54
@vokishka píše:
Skola to začne resit v okamžiku, kdy to dostane oficiálně z ministerstva. Neřídí se nejakyma vylevama ministru na sociálních sitich. A bohužel to dostavaji tak dva dny před. Ale za to jaksi nemůžou ty skoly.

Presne tak..takze se to vi vetsinou den dva pred ofico.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat