Rozvolnění stydké spony

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AndilekOli
Kelišová 5039 příspěvků 03.12.18 16:53
Rozvolneni stydke spony

Ahoj holky, mam na vas dotaz. Jsem 35tt a silene me chytla stydka spona. Pred mesicem jsem mela prvni vlnu, kdy se po koupi kycelniho pasu a par dnech setreni se vsechno normalizovalo. A ted znovu, ale ta intenzita je nebetycne vyssi. Vice mene celodenne me boli kazdy krok, sehnout se pro neco je strasne narocne a k veceru uz nezvednu nohy po schodech nahoru, chodim jak tucnak. Odpocivat moc nejde, mam tu dalsi deti a hlidani temer nula. Tak a ted co s tim, staci to resit s gynekologem (ten se zatim tvari, ze ok) a pockat co mne na to reknou po predani do porodnice - mela bych rodit v Podoli, takze tam by meli mit predstavu? Nebo byste to resili uz ted s ortopedem? A co vam na to pomohlo - krome porodu :mrgreen: U predchoziho tehotenstvi jsem to mela take, ale pozdeji a slo to prezit lepe.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 35. týden těhotenství?

Reakce:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11285 příspěvků 05.12.18 16:28

Dobrý den,

prohledala jsem trošku emimino a našla pár věcí, možná by Vás mohl zajímat tento deníček . Pak je tu na to téma i diskuze https://www.emimino.cz/…pony-252063/
Nebo se můžete zkusit zeptat i v naší gynekologické poradně

Přeji hodně sil tu bolest překonat, radost z miminka Vám všechny strasti vynahradí.

krásný den

Diana :kytka:

Olivia.s
Nováček 8 příspěvků 05.12.18 17:20

Vydrž! 35tt už je fajn! Co tepla koupel? Aspoň spodek bez bříška.

AndilekOli
Kelišová 5039 příspěvků 05.12.18 18:25

@Olivia.s Tepla sprcha nepomaha, a do vany a z vany uz se nedostanu :mrgreen: :mrgreen: ono 35tt je fajn, ale ne se 4 detmi, to se pak zda jeste nekonecne daleko. Ale pomaha klid takze tu mam bordel jako v tanku a lehkou anarchii, ale ziju :)

AndilekOli
Kelišová 5039 příspěvků 05.12.18 18:31

@admin super, dekuji za denicek. Ten jsem neznala.

evelínka79
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 05.12.18 22:39

Mě pomohl Osteogenon.

Majka13
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 05.12.18 22:55

Tuhle srandu mám už od 13. týdne. Nepomáhá kromě odpočinku nic. Doktor s tím prý nic neudělá. Nejhorší je, že už jsem si na to snad i zvykla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >