Reklama

Rozvoz potravin domů Ostravsko? ale né košík

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brumi
Kelišová 6441 příspěvků 18.03.18 12:41
rozvoz potravin domů Ostravsko? ale né košík

Dobrý den, nevíte prosím někdo o eshopu s potravinami a dalším zbožím pro Ostravu a blízké okolí? Ale né košík, děkuji moc :)

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11559 příspěvků 18.03.18 12:53

@brumi a nezaváží u vás Tesco? To je podle mě už ve všech větších městech.

brumi
Kelišová 6441 příspěvků 18.03.18 15:11

@nozu ač jsme kousíček od něj tak bohužel ne…Ostrava mi vůbec nechce ukázat že by bylo pokrytá dovozem

Dixies
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 28.03.18 13:24

@brumi Tesco nevozí, už jsem zjišťovala, Košík 31.3. v Ostravě končí. Zkoušela jsem „Muj nakup Ostrava“. Na Košík to nemá, ale ty základní potraviny doveze, nakupuje v Kauflandu(zkou­šela jsem před rokem).

brumi
Kelišová 6441 příspěvků 28.03.18 15:16

@Dixies je to strašná škoda že končí, už jen kvůli toho že se tam vážně dalo sehnat snad vše :(.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28721 příspěvků 28.03.18 15:58

Né, Košík, né :mrgreen:

Verpa5
Kecalka 226 příspěvků 28.03.18 16:04

@Dixies a byla jsi spokojená s kvalitou potravin? Myslím trvanlivost, nepoškozené obaly atd.. uvazuju, že to zkusím ale radši bych až po referencích ;).

Dixies
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 28.03.18 16:50
@Burj Chalifa píše:
Né, Košík, né :mrgreen:

Proč? Špatné zkušenosti? My si tady rozvozce moc vybírat nemůžeme, když jaksi nejsou :(

Dixies
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 28.03.18 16:54

@Verpa5 Trošku to drhlo, ale když něco nedodali nebo spletli, tak bez problémů vrátili peníze, nebo ještě ten den chybějící zboží dovezl. Ale zkoušela jsem je před rokem, jak jsou na tom v současnosti, to bohužel nevím. Ale asi brzo zjistím :D

Verpa5
Kecalka 226 příspěvků 28.03.18 17:18

@Dixies asi mě to dřív nebo později taky nemine :lol: tak pak dej vědět jak to dopadlo. Nebo dám vědět já, když budu první ;).

Nikol.heidy
Nováček 1 příspěvek 19.07.18 19:53
nový on-line supermarket azkedverim

Ahoj holky,
Dnes jsem vyzkoušela nový e-shop azkedverim.
A byla jsem moc spokojena. Vozí Ostravu, Havirov, Karvinou, F-M, Tesin, Trinec. Da se platit kartou i stravenkami. Ceny Ok.

Příspěvek upraven 22.07.18 v 21:22

Dixies
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 20.07.18 14:51
@Nikol.heidy píše:
Ahoj holky,
Dnes jsem vyzkoušela nový e-shop ******
A byla jsem moc spokojena. Vozí Ostravu, Havirov, Karvinou, F-M, Tesin, Trinec. Da se platit kartou i stravenkami. Ceny Ok. :D

.

Verpa5
Kecalka 226 příspěvků 23.07.18 20:23

Objevila jsem rozvazkovy obchod jménem atoto znáte je některá? Nejak nemám odvahu je zkusit :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >