Rozvoz potravin domů Ostravsko? ale né košík

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
brumi
Kelišová 6549 příspěvků 18.03.18 12:41
rozvoz potravin domů Ostravsko? ale né košík

Dobrý den, nevíte prosím někdo o eshopu s potravinami a dalším zbožím pro Ostravu a blízké okolí? Ale né košík, děkuji moc :)

Reakce:
nozu
Extra třída :D 11759 příspěvků 18.03.18 12:53

@brumi a nezaváží u vás Tesco? To je podle mě už ve všech větších městech.

brumi
Kelišová 6549 příspěvků 18.03.18 15:11

@nozu ač jsme kousíček od něj tak bohužel ne…Ostrava mi vůbec nechce ukázat že by bylo pokrytá dovozem

Uživatel je onlineDixies
Ukecaná baba ;) 1680 příspěvků 28.03.18 13:24

@brumi Tesco nevozí, už jsem zjišťovala, Košík 31.3. v Ostravě končí. Zkoušela jsem „Muj nakup Ostrava“. Na Košík to nemá, ale ty základní potraviny doveze, nakupuje v Kauflandu(zkou­šela jsem před rokem).

brumi
Kelišová 6549 příspěvků 28.03.18 15:16

@Dixies je to strašná škoda že končí, už jen kvůli toho že se tam vážně dalo sehnat snad vše :(.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29285 příspěvků 28.03.18 15:58

Né, Košík, né :mrgreen:

Verpa5
Kecalka 232 příspěvků 28.03.18 16:04

@Dixies a byla jsi spokojená s kvalitou potravin? Myslím trvanlivost, nepoškozené obaly atd.. uvazuju, že to zkusím ale radši bych až po referencích ;).

Uživatel je onlineDixies
Ukecaná baba ;) 1680 příspěvků 28.03.18 16:50
@Burj Chalifa píše:
Né, Košík, né :mrgreen:

Proč? Špatné zkušenosti? My si tady rozvozce moc vybírat nemůžeme, když jaksi nejsou :(

Uživatel je onlineDixies
Ukecaná baba ;) 1680 příspěvků 28.03.18 16:54

@Verpa5 Trošku to drhlo, ale když něco nedodali nebo spletli, tak bez problémů vrátili peníze, nebo ještě ten den chybějící zboží dovezl. Ale zkoušela jsem je před rokem, jak jsou na tom v současnosti, to bohužel nevím. Ale asi brzo zjistím :D

Verpa5
Kecalka 232 příspěvků 28.03.18 17:18

@Dixies asi mě to dřív nebo později taky nemine :lol: tak pak dej vědět jak to dopadlo. Nebo dám vědět já, když budu první ;).

Nikol.heidy
Nováček 1 příspěvek 19.07.18 19:53
nový on-line supermarket azkedverim

Ahoj holky,
Dnes jsem vyzkoušela nový e-shop azkedverim.
A byla jsem moc spokojena. Vozí Ostravu, Havirov, Karvinou, F-M, Tesin, Trinec. Da se platit kartou i stravenkami. Ceny Ok.

Příspěvek upraven 22.07.18 v 21:22

Uživatel je onlineDixies
Ukecaná baba ;) 1680 příspěvků 20.07.18 14:51
@Nikol.heidy píše:
Ahoj holky,
Dnes jsem vyzkoušela nový e-shop ******
A byla jsem moc spokojena. Vozí Ostravu, Havirov, Karvinou, F-M, Tesin, Trinec. Da se platit kartou i stravenkami. Ceny Ok. :D

.

Verpa5
Kecalka 232 příspěvků 23.07.18 20:23

Objevila jsem rozvazkovy obchod jménem atoto znáte je některá? Nejak nemám odvahu je zkusit :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >