Reklama

RP konec s posledním dnem v měsíci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 25.01.11 13:20
RP konec s posledním dnem v měsíci?

Ahoj
mám dotaz, budu přecházet z RP na PPM, nevím, kdy si dát nástup na PPM. když jsem končila mateřskou minule, tak se mi za zbytek měsíce doplácel rodičák do jeho výše. ted jsem někde četla, že rodičák se neukončuje jako maeřská, prostě 28týdnů od nástupu, ale k poslednímu v měsíci.takže bych při přechodu na PPM byla několik dní bez peněz, jelikož by rodičák už skončil, ale PPm ještě nezačala, takže jak to tedy je??
díky za info

Reklama

Reakce:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 25.01.11 15:03

nikdo| ?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62903 příspěvků 3 inzeráty 25.01.11 15:36

Je to úplně stejně jako když přecházíš z mateřské na RP… Takže pokud třeba budeš mít PPM od 15.2., tak ti nejdříve spočítají PPM od toho 15. do konce měsíce a podle toho kolik ti vyjde, tak buď dostaneš doplatek do výše RP nebo ne.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 25.01.11 16:06

dik, to jsem chtela vedet, hledala jsem v min. diskusi a tam jsem nasla, ze rp konci vzdy k posl. v mesici

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >