RP přes otce, nejde oživit stará diskuze

1688
27.8.21 10:14

RP přes otce, nejde oživit stará diskuze

Omlouvám se za novou diskuzi, ale u žádné jiné se mi nezobrazovala možnost oživit diskuzi.

Já jsem asi úplně natvrdlá, ale pořád to nějak nechápu. Podle informací na MPSV má otec doložit přílohu k žádosti o ppm, to potvrdí zaměstnavatel, s tím se běží na sociálku, ta potvrdí ten formulář z úp a s tím já poběžím na ÚP změnit výši rodičovského příspěvku? Mně to přijde strašně složité 8o. A ta příloha k žádosti o PPM mi přijde zvláštní,.myslela jsem, že zaměstnavatel prostě vystaví otci potvrzení o dvz, já vyplním dva formuláře a půjdu na ÚP. Ten výlet na sociálku se mi tedy vůbec nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
497
27.8.21 10:27

@Kolicek95 : hele nevím jak je to dneska, ale za mě pro výměr dvz na ssz jsem musela taky, 2×, to byl normální postup i když byl rodicak přese me.. A s malým dítětem zuzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1688
27.8.21 10:30
@Sůvička80 píše:
@Kolicek95 : hele nevím jak je to dneska, ale za mě pro výměr dvz na ssz jsem musela taky, 2×, to byl normální postup i když byl rodicak přese me.. A s malým dítětem zuzo.

Takže že je to tak složité, je v pořádku :D S tím dítětem chápu, mně teď nevydrží v kočárku ani minutu a v nosítku max půl hodiny. Ale tak tentokrát to snad oběhá tatínek :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24487
27.8.21 10:37

Muž byl třeba rovnou na sociálce a tam mu vytáhli ten papír rovnou, potřeboval to v době, kdy už u toho zaměstnavatele, co by to musel dokládat nepracoval a ta firma odmítala spolupracovat. Ten papír sem pak nesla na up.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1688
27.8.21 10:38
@Kriss Tina píše:
Muž byl třeba rovnou na sociálce a tam mu vytáhli ten papír rovnou, potřeboval to v době, kdy už u toho zaměstnavatele, co by to musel dokládat nepracoval a ta firma odmítala spolupracovat. Ten papír sem pak nesla na up.

Děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
27.8.21 17:23

Vyrizovala jsem pred 3 mesici a taky jsem se nestacila divit proc je to tak slozity! Partnerovi v praci vyplnili papir o DVZ, ja jsem s tim sla na OSSZ, kde mi rekli ze to na pockani nepotvrdi a poslali nam to asi za 10 dnu orazitkovany domu. S timto jsem teprve sla na UP.

Proc to delat jednoduse kdyz to jde slozite :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat