RP stále nedorazil! Jsem bez peněz

Anonymní
15.6.20 14:24

RP stále nedorazil! Jsem bez peněz

Ahoj Maminky mám na vás otázku. RP mi chodí na složenku (Praha) a minuly měsíc přišel už čtvrtého což jsem uvítala ale tento měsíc mi stále nedorazil a já už začínám být zoufalá. Ano jsem na rodicaku závislá. Jsem samozivitelka bez alimentu a čehokoliv dalšího. Prosím je tu už někdo komu na složenku v Praze dorazil? Už třetí den jsem v podstatě na vodě a začínám se hroutit. Kdybych neměla pro malou UM do zásoby tak nevim co budu dělat. Psolednich par plen a peníze nikde. Prosím kdo nezažil at nesoudí. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17615
15.6.20 14:26

Zavolej na poštu jestli tam neleží složenka, jestli ne tak volej na UP jestli to poslali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21224
15.6.20 14:31

Zavolala bych na úřad, zda už poslali, případně odkontrolovala poštu, jestli to někam nezašantročili.
A hlavně bych si teda nenechávala posílat takhle debilně peníze, na kterých jsem životně závislá složenkou, navíc když bydlíš v praze, kde je fůra bank i bankomatů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51062
15.6.20 14:34

A jinak to chodí kdy? Tou složenkou to trvá :? Asi bych tam zavolala jestli už to poslali ;) Další věc je ta že to klidně můžou poslat na konci měsíce :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9914
15.6.20 14:39
@Svistice píše:
Zavolala bych na úřad, zda už poslali, případně odkontrolovala poštu, jestli to někam nezašantročili.
A hlavně bych si teda nenechávala posílat takhle debilně peníze, na kterých jsem životně závislá složenkou, navíc když bydlíš v praze, kde je fůra bank i bankomatů.

Souhlasím, jak může někdo dobrovolně být závislý na tom, jestli pošťačka hodí papírek do schránky, nikdo jiný ho z té schránky nevytáhne a fronta na poště nebude na 3h? Obzvlášť samoživitelka, která kolem sebe nemá záchrannou síť (prarodiče, kamarádky atd.).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
15.6.20 14:49

Verim, ze to musi byt silene, ale castecne si za to muzete sama. Slozenka je nejpomalejsi a v dnesni dobe nejista. Zkuste zavolat na postu, popr. na prislusny urad, pod ktery spadate.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
15.6.20 14:51

Proč nemáš ucet? Máš strach z exekuce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.20 14:52

Holky ano. Tohle je moje blbost a má zodpovědnost. To já samozřejmě vím. No nedovolám se nikam protože jsem nezaplatila telefon. Čekám na ty peníze jak na spásu. Ach jo je mi trapně když to pisu ale já vím. Sem jsem se dostala asi sama…

• Nahlásit
  • Citovat
9914
15.6.20 14:55
@Anonymní píše:
Holky ano. Tohle je moje blbost a má zodpovědnost. To já samozřejmě vím. No nedovolám se nikam protože jsem nezaplatila telefon. Čekám na ty peníze jak na spásu. Ach jo je mi trapně když to pisu ale já vím. Sem jsem se dostala asi sama…

Tak příště radši zaplať telefon než internet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1551
15.6.20 14:55
@Anonymní píše:
Holky ano. Tohle je moje blbost a má zodpovědnost. To já samozřejmě vím. No nedovolám se nikam protože jsem nezaplatila telefon. Čekám na ty peníze jak na spásu. Ach jo je mi trapně když to pisu ale já vím. Sem jsem se dostala asi sama…

Fascinuje me, že někdo kdo nemá na zaplacení telefonu má internet a čas vysedávat na diskuzích. Měla by jste rychlejší kdyby jste na úřad zašla osobně, než zjišťovala jestli dorazil rodicak ostatním. Dnes jsou úřední hodiny do pěti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
15.6.20 14:58

@zrcadlo treba je zakladatelka na verejnem pripojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
15.6.20 15:02

A proč nepobíráš alimenty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17615
15.6.20 15:03
@Anonymní píše:

Mas internet, na pracak muzes napsat mail, na poštu muzes zajit osobne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9914
15.6.20 15:08
@Kosopemi píše:
@zrcadlo treba je zakladatelka na verejnem pripojeni.

Třeba… Třeba někdo, kdo je na vodě třetí den a potřebuje zjistit, jestli mu byly odeslány peníze, nejde na úřad, aby se zeptal, ale raději jde na lavičku do obchodního centra, aby chytil veřejné připojení a mohl napsat do diskuze, že už je třetí den na vodě. S malým miminkem ideální program.
Sorry za skepsi, ale zkušenosti emimina jsou neúprosné, naprostá většina těchto srdcervoucích anonymních diskuzí jsou jen snahy, jak vymámit pomoc.
Jestli zakladatelce křivdím, a opravdu kolem sebe nemá jediného člověka, kterému by mohla říct „nemáš pytlík těstovin navíc, nějak mi to tenhle měsíc nevyšlo“, tak ať si na tom veřejném připojení najde kontakty na potravinové banky a charitu. A pak bych doporučila zapracovat na té socializaci, a klidně požádat o pomoc sousedku (ne peníze, ale třeba ten pytlík špaget nebo pár brambor) a nabídnout jí nějakou pomoc (jestli nepotřebuje vyžehlit atd.).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
15.6.20 15:12

@zrcadlo ja se ale zakladatelky nezastavam. Ja treba chytnu mestsky internet i doma, ale nepotrebuju ho. Nechavat si posilat penize na slozenku je nejdelsi zpusob, uz jsem to tu psala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama