Rucni brzda u trikolky vs. kvalitni skate

Anonymni
7.7.07 13:58

Rucni brzda u trikolky vs. kvalitni skate

Ahoj, mam prosbu. Cekame druhe ditko, kluci budou od sebe dva a trictvrte roku a urcite chceme skate za kocarek. Mame vybranou trikolku, u ktere jdou objednat dve varianty s rucni/bez rucni brzdy. Rucni brzdu nejde zpetne domontovat, je to jina varianta podvozku.
Mame doma skvelej skejt, asi jeden z tech NEJ za kocarek jeste po segre, ale ten nejde pridelat na variantu s brzdou. V obchode nam nabidly, ze nam prizpusoby jeden z obycejnejsich skatu na trhu, aby nam tam pasoval i s brzdou.
No a my se ted nemuzeme rozhodnout, jestli si nechat nas superskate a ozelet brzdu, nebo koupit novy, horsi, ale mit brzdu :-).
Dite se ma narodit koncem zari… tak nevim, jak skate uziju pres zimu, pokud bude letos snih…

Nikdy jsem kocarek s brzdou nemela, tak to nejak neumime rozseknout. Co byste vybrali vy? :-) DIIIIK Magda

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1740
7.7.07 14:14

Pokud bydlite nekde na kopci, tak bych brala urcite kocar s rucni brzdou. Jinak se bez nej obejdes. Ja mam Jane, tak brzda je a pouzivam ji jenom na bruslich nebo kdyz jdu od babicky, ktera bydli na prudkem kopci. Jinak skoro vubec. Skate teda nemam, ale co jsem mluvila s holkama, tak jsou mezi nema v jizde rozidly rozdily.
Nevim, pokud bydlite v normlanim terenu, tak bych si nechala kvalitni skate a kocer bez rucni brzdy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
7.7.07 14:21

Ahoj,
my máme taky skate za kočár a kočár bez brzdy (oboje Mutsy) a jde to v pohodě. Málokdy narazíme na takovej šílenej kopec, že bych to neudržela. A pokud jo, tak Mates prostě na chvilku sleze, aspoň se protáhne :lol:
Já bych taky hlasovala za kvalitní skate.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
7.7.07 16:18

brzda neni dulezita, kvalitni skate jooo!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.7.07 14:32

Diky

Diky moc za nazory, no snad uz to nejak rozlouskneme… Jeste manzel zkusi kouknout kutilskym okem, jestli by skate nesel nejak upravit. Ono je to vlastne asi fuk, jen ta moje nerozhodnost :-D.
Hezky zbytek vikendu.
Magda

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama