Ruční lymfatická masáž, co očekávat?

408
25.5.20 16:14

Ruční lymfatická masáž co očekávat,prosím?

Dobrý den, čeká mě poprvé ruční lymfatická masáž. Můžete mi poradit, co čekat, prosím? Koukala jsem na kratká videa. Člověk je ve spodním prádle, přinese si ručník a po lymfatické masáži jsou vidět už nějaké výsledky? Jdu na nohy na hodinu. Tak abych nebyla před paní za úplného blbce. Děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6479
25.5.20 17:00

Budeš muset jenom hodně pít při i po masáži, jinak se nemusíš nijak připravovat. Jen si to užij, nic víc :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
25.5.20 17:32

@Karleon Děkuji. Člověk je ve spodním prádle? Trošku mě překvapilo, že ručník s sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479
25.5.20 18:27

Já chodila je známé, tak jsem s tím problém neměla. Byla jsem ve spodním prádle, na otevírání uzlin mi jen stáhla ramínka od podprsenky dolů. Měla jsem potom pořád žízeň a lítala jsem na malou, ale taky mi to rozhodilo cyklus, tak jsem toho asi po čtvrt roce musela nechat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
25.5.20 18:35

@Karleon já právě v době první lymfatické masáže budu mít menses, tak z toho mám zvláštní pocit. Jiný termín měla paní až v červenci, tak se mi nechtělo čekat. Zatím jsem objednaná jen na jednu návštěvu - na nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479
25.5.20 19:51

Taky jsem chodila na nohy, ze začátku se chodí často, třeba hned za dva dny, potom za dalších pár dnů, postupně se intervaly prodlužují. Není to jednorázová záležitost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
25.5.20 20:52

@Karleon Já mám zatím jen tu jednu, nic dalšího jsme nedomlouvaly. Paní mi řekla, že to bude na hodinu. Měla jsem zánět ledvin a močových cest, musela jsem nastartovat pitný režim a voda se mi začala pěkně usazovat. Tak mám počítat, že nic zásadního se dít nebude? Mám divný pocit z toho, že to bude v mé dny… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5723
25.5.20 21:47

Holky a může se i když mám křečové žíly? Někde píšou že ne, jinde, že je to pro ně přínos a doporučuje se. Tak zda to nemáte stejně. Také nad tím uvažuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
25.5.20 22:01

@vejilka Co jsem hledala, tak se to doporučuje. Sama zkušenost nemám. Měla jsem nějaké trable (zánět moč. cest, ledvin, pak covid-19) a u všeho mi bylo řečeno hodně pít. Ta voda se začala usazovat, takže já potřebuji odvodnit. Asi mi lymfa moc nepracuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1319
25.5.20 22:23

Mě to teda šíleně bolelo. Paní mě masirovala jakoby pěstmi docela brutálně. Bolesti jsem viděla všechny svaté :mrgreen: ale bylo to tak před 10 lety. Jinak taky jen spodní prádlo. Nejlépe tanga :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat