Reklama

Ruční mlýnek na kávu

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jowana
Echt Kelišová 9504 příspěvků 07.01.17 20:21
Ruční mlýnek na kávu

Ahoj, nemáte některá zkušenost s ručním mlýnkem na kávu Tescoma Handy nebo Hario Mini Mill Slim? Ideálně, jestli jste je někdo víc nezkoumal, neporovnával - jde mi o hrubost mletí, zda oba zvládnou opravdu jemné namletí a se kterým je práce pohodlnější vč. nastavování zmíněné hrubosti. Pokud některý z nich máte, jak jste s ním spokojené?

Reklama

Reakce:

Lucie66
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 36 inzerátů 07.01.17 21:03
@jowana píše:
Ahoj, nemáte některá zkušenost s ručním mlýnkem na kávu Tescoma Handy nebo Hario Mini Mill Slim? Ideálně, jestli jste je někdo víc nezkoumal, neporovnával - jde mi o hrubost mletí, zda oba zvládnou opravdu jemné namletí a se kterým je práce pohodlnější vč. nastavování zmíněné hrubosti. Pokud některý z nich máte, jak jste s ním spokojené?

Mame tescomu je super.Mele krasne jemne rychle.Jsme spokojeni

whooro
Kecalka 192 příspěvků 07.01.17 21:34

Mam Hario Skerton (ten vetsi) a spokojenost.. doporucila jsem ho i znamym, kteri jsou take spokojeni

jowana
Echt Kelišová 9504 příspěvků 08.01.17 06:19

@Lucie66 @whooro děkuju za info. Mohu se zeptat, jestli jde nastavit mletí opravdu na velmi jemné (espresso)?

whooro
Kecalka 192 příspěvků 08.01.17 07:32

@jowana
Melu prakticky jen na espresso, kupuju cerstvou kavu z mistni prazirny a nikdy jsem nevyuzila maximalni hrubost.. A to kazdy den koukam, jak a kolik proteka. Je fakt, ze kdyz prijde navsteva, je celkem opruz namlit tolik kavy, vetsinou se stridame :D kdybych casem kupovala elektricky, tak asi Gaggia.. bylo by to bez prace :D
Myslim, ze jsem ho tenkrat kupovala podle recenzi, jen nevim, kde byly, jestli heureka, nebo nejaka kavova diskuze :think:

whooro
Kecalka 192 příspěvků 08.01.17 07:41

Foto nastavovani hrubosti, plus kameny. Pro nastaveni sundas tri soucastky, utahnes, ci povolis ozubene kolecko a nandas.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama