Rudé uvnitř v konečníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 11:36
Rudé uvnitř v konečníku

Dobrý den, omlouvám se za anonym, je to citlivé téma. Již delší dobu cítím tlak vedle konečníku. Dnes jsem se se zrcátkempodívala trochu dovnitř (omlouvám se za konkretizovani) a mám to kousíček za otvorem celé rudé a citlivé na dotek. Jinak mě nic nesvědi, krvácení nemám… Můžou to být hemeroidy nebo ani ne? Děkuji

Reakce:
Teresa.p
Kecalka 396 příspěvků 01.02.19 11:43

muze to byt nejaky absces nebo pistel nebo nejaka ruptura? bez k lekari a zkus namazat masti Faktu nebo dubovou kurou (gel).

Teresa.p
Kecalka 396 příspěvků 01.02.19 11:43

nebo to muze byt nejaky vyhrez, proto ten tlak,ale to bys poznala :nevim:

Ou
Kelišová 6218 příspěvků 01.02.19 11:51

Jestli je to rudé a citlivé celé, tak to nebudou hemeroidy, ale nějaký zánět. Ten se úplně nedělá sám od sebe - zašla bych za lékařem, jakkoliv to nebude příjemné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 13:39

K jakému lékaři? Obvodni nebo můžu k jinému? Můj obvodak je Starý divný chlap :lol:

Teresa.p
Kecalka 396 příspěvků 01.02.19 13:49
@Anonymní píše:
K jakému lékaři? Obvodni nebo můžu k jinému? Můj obvodak je Starý divný chlap :lol:

klidne se objednat k chirurgovi nebo rovnou k protologovi a zeptat se, jestli je potreba zadanka-to bys musela k praktikovi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 18:55

Příští týden jdu k proktologovi, děkuji :) asi to bude zánět, četla jsem že to bývá ještě v kousků střeva a mě v tom místě kudy to střevo pak vede, bolí už dlouho břicho :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >