Rudolf Desenský - co si myslíte vy?

Anonymní
25.3.21 18:52

Rudolf Desenský - co si myslíte vy?

Zdravíčko.

Chtěla bych se zeptat, jaký máte názor (nejlépe zkušenost) se psím „psychologem“ Rudolfem Desenským. Známa se mi o něm zmínila mezi řečí. Vůbec jsem nevěděla o koho jde, tak jsem začala googlit.

Někdo ho vychvaluje do nebe a někdo by ho nejraději zašlapal. Prý vraždil hafany a dokonce jsem se dočetla, že je náladový a jakoby opovrhoval ženskýma… To docela odradí.

Co vy? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3320
25.3.21 18:56

Jukni na ČT online Kočka není pes. Tam vystupuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
25.3.21 19:01

Myslím, že to měl v životě těžké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3559
25.3.21 19:06

Jeho osobně neznám. Ale když jsem měla psa, tak jsem se řídila jeho radami a ty fungovaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 19:08
@mokkk píše:
Myslím, že to měl v životě těžké.

Podle čeho soudíš? Pročetla jsem si jen recenze.

• Citovat
  • Nahlásit
5237
25.3.21 19:10

Mě přijde úžasnej, těm psům rozumí, ví jak na ně… :think:

myslím že má něco jako vrozený cit pro psy, ví co a jak…osobně psa nemám, nic o nich nevím a byla bych asi mizerný pejskař, neschopen výchovy psa…neschopen dát jasné hranice…přesně jak to on tam kolikrát na těch lidech a jejich nevychovaných psech ukazuje…

přijde mi, že na to má nějaké buńky, to je snad vrozené…nebo se to dá naučit?
To netuším… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
25.3.21 19:13
@Anonymní píše:
Podle čeho soudíš? Pročetla jsem si jen recenze.

Někde o tom mluvil. Nebo to bylo v té jeho knížce, tu jsem taky četla. Už si to nepamatuji přesně.. Dostal se ke mně pes, kterého odmítl předchozímu majiteli „léčit“, že prý je to bastard. Tak mě to jeho hodnocení zaujalo. Pes byl nejzlatější a nejněžnější k lidem, co jsem kdy měla, ale venku žral ostatní psy na potkání.. Vlastně i jiná zvířata. Tak chodil do smrti na vodítku a s košem. Dožil u mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 19:15
@Borrealis píše:
Mě přijde úžasnej, těm psům rozumí, ví jak na ně… :think:

myslím že má něco jako vrozený cit pro psy, ví co a jak…osobně psa nemám, nic o nich nevím a byla bych asi mizerný pejskař, neschopen výchovy psa…neschopen dát jasné hranice…přesně jak to on tam kolikrát na těch lidech a jejich nevychovaných psech ukazuje…

To netuším… :think:

Tak to jsme na tom podobně. :D Proto žádného nemám. Naučit se to podle mě dá, ale asi to nebude ono… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 19:18
@mokkk píše:
Někde o tom mluvil. Nebo to bylo v té jeho knížce, tu jsem taky četla. Už si to nepamatuji přesně.. Dostal se ke mně pes, kterého odmítl předchozímu majiteli „léčit“, že prý je to bastard. Tak mě to jeho hodnocení zaujalo. Pes byl nejzlatější a nejněžnější k lidem, co jsem kdy měla, ale venku žral ostatní psy na potkání.. Vlastně i jiná zvířata. Tak chodil do smrti na vodítku a s košem. Dožil u mě.

To je zajímavé. Tak jestli mu chtěla sežrat jeho „chůvičky“ tak to na jednu stranu chápu. Hlavně že se měl dobře :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
1764
25.3.21 19:19
@Borrealis píše:
Mě přijde úžasnej, těm psům rozumí, ví jak na ně… :think:

To netuším… :think:

Naprosto souhlasím, má tu buňku navíc, díky které psům tak skvěle rozumí a umí to s nimi. A i ti psi tohle poznají a vycítí a ochotně dělají přesně to, co po nich chce. Tohle se prostě naučit nedá, to musí mít člověk dané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7532
25.3.21 19:22

Za mě odborník na psy, který nemá moc konkurenci. Líbí se mi, jak dokáže na „plnou hubu“ páníčkům říct, že jsou naprosti idioti a ze absolutně nemají šajn, jak se k psovi chovat. A tak to často bývá. Vic mě nezajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 19:24
@Cenarius píše:
Za mě odborník na psy, který nemá moc konkurenci. Líbí se mi, jak dokáže na „plnou hubu“ páníčkům říct, že jsou naprosti idioti a ze absolutně nemají šajn, jak se k psovi chovat. A tak to často bývá. Vic mě nezajímá.

No to rozhodně. Možná proto má tolik kritiky. Všichni to neunesou.

• Citovat
  • Nahlásit
482
25.3.21 19:30

Mně je pan Desenský sympatický. Mám doma jeho knihu a sleduji i pořad Kočka není pes a viděla s ním pár rozhovorů. Ještě jsem od něj snad neslyšela radu, která by mi přišla nelogická. Ono bůhví jak to bylo s těmi lidmi, co si na něj stěžovali. Pravdu neznáme nikdo. Jediné s čím jsem nesouhlasila, bylo to, že byl proti kastraci a teď už názor taky přehodnotil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7532
25.3.21 19:31
@Anonymní píše:
No to rozhodně. Možná proto má tolik kritiky. Všichni to neunesou.

Když jsem viděl nějaký z těch posledních dílů kočka není pes. Tak tam byla taková tlustá nána, která měla jenom plnou pusu nekonečných výmluv a nebyla s tím borcem vůbec schopna udělat aspoň to minimum co jim poradil. Kreténi co si nemají pořizovat psa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 19:42

My u neho byli pred 15 lety se psem..ja jako dite s nasima. Dal nam nejake rady, ktere rodice chcili dodrzovali, ale pak to vzdali, protoze v nasich podminkach proste nefungovaly.

Ano, on ma urcite charisma, psi ho respektuji. Kdyz jsme u neho byli, prisel mi opravdu drsnej… ted v tv mluvi rozhodne normalneji, nez jak jsem ho vnimala jako dite. Nektere jeho rady z tv klidne aplikuju, kdyz zni logicky a normalne. Ale z osobniho projevu mi teda sympaticky nebyl.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat