Ruka v dlaze a trnutí palce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veru1987
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 19.12.17 21:32
ruka v dláze a trnutí palce

Mám dlahu na ruce, volný mám palec, malíček, prsteníček. Ukazováček, prostředníček v dláze. Problém, že mi stále trné palec, trpne nebo jak to říci, příjde mi že sádra mě tlačí. Je to ok? Musím prostě vydržet? měli jste to taky tak???

Reklama

Reakce:

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 1 inzerát 19.12.17 22:20

Pokud ti nepuchne, nemodra tak to je asi normalni.zkus zacit uzivat magnesko to je na takove trnuti, krece atd.ale pokud ti to trne zevnejska ze ti proste vadi ta dlaha tak to ti neporadim

srpen89
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 20.12.17 08:39

A co misto toho ptat se tady, zavolat na chirurgii, kde ti to delali, jake mas potize? Nebo si vazne myslis, ze ti tu nekdo erudovane odpovi? :zed:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama