Reklama

Ruka v dlaze a trnutí palce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 19.12.17 21:32
ruka v dláze a trnutí palce

Mám dlahu na ruce, volný mám palec, malíček, prsteníček. Ukazováček, prostředníček v dláze. Problém, že mi stále trné palec, trpne nebo jak to říci, příjde mi že sádra mě tlačí. Je to ok? Musím prostě vydržet? měli jste to taky tak???

Reklama

Reakce:

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 19.12.17 22:20

Pokud ti nepuchne, nemodra tak to je asi normalni.zkus zacit uzivat magnesko to je na takove trnuti, krece atd.ale pokud ti to trne zevnejska ze ti proste vadi ta dlaha tak to ti neporadim

srpen89
Ukecaná baba ;) 1699 příspěvků 20.12.17 08:39

A co misto toho ptat se tady, zavolat na chirurgii, kde ti to delali, jake mas potize? Nebo si vazne myslis, ze ti tu nekdo erudovane odpovi? :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >