Rukavice na štíhlé ruce a dlouhé prsty

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lu1234
Kecalka 246 příspěvků 1 inzerát 27.12.18 18:31
Rukavice na stihle ruce, dlouhé prsty

Prosím poraďte, kde koupit rukavice na ruce s delsimi prsty. Vzdycky jsem rukavice dostala jako dárek a pokaždé byly buď široké a padaly mi (kožené) nebo měly krátké prsty, což je dost nepříjemné a nepraktické. Dneska jsem zkoušela v h&m, mangu a stejný problém. Google poradil akorát cyklistické rukavice :D stačí mi celkem obyčejné, klidně látkové, ideálně šedé ci světle růžové. Palčáky nechci, vodim dcerku za ruku a nemohla bych ji v tom dobře držet. Nejlepší by byla kamenná prodejna v Praze, abych mohla vyzkoušet.

Reakce:
Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 27.12.18 18:37

Mám stejný problém. Volím bezprstové s možností přetažení „palčáku“ přes špičky prstů. Nebo jsem si nechávala uplést na fleru s tím, že jsem popsala co mám za problém a poslala míry. Jinak je to tragédie.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11638 příspěvků 27.12.18 18:38

Kupuji v marks and spencer, chce to zkusit, ale zatím jsem tam našla vždy

Tamtama
Extra třída :D 11868 příspěvků 27.12.18 18:39
@Serpentini píše:
Mám stejný problém. Volím bezprstové s možností přetažení „palčáku“ přes špičky prstů.Nebo jsem si nechávala uplést na fleru s tím, že jsem popsala co mám za problém a poslala míry. Jinak je to tragédie.
Řeším to stejně. Navíc jako kuřák stejně nemám ráda zakryté prsty. :lol:
Kriss Tina
Kelišová 7118 příspěvků 27.12.18 18:40

Já nemám nijak extrémně dlouhé prsty, ale snad všechno co sem když zkusila mi bylo krátké, dělají rukavice jak pro lidi s mikro prstama nebo nevím :nevim: nosím bezprstové nebo mám bezprstové s takovou příklopkou, že se přetáhne a jsou z toho jako palčáky…

Lu1234
Kecalka 246 příspěvků 1 inzerát 27.12.18 18:42

Dekuji @Serpentini a @Tichošlápek, markse mam kousek, zkusím! Fler to jistí, i když to už asi poleze vic do peněz, kor s dopravou. Uvítám ještě další tipy.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1385 příspěvků 6 inzerátů 27.12.18 18:47

Taky mám dlouhé prsty, kožené jsem sehnala v obchodě Canis, a takové látkovější po chvilce zkoušení různých typů na vánočních trzích kde měli stánek čepice a rukavice..no a ty pletený od větnamců jsou docela pružný a natáhly se :)

mi.anetka
Kecalka 358 příspěvků 1 inzerát 27.12.18 18:58

Nakupuji od Kama a dobrý.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 27.12.18 19:02

@mi.anetka Tý jo, díky za tip. Kama zbožňuji, už mám doma dvě čepice a čelenku, chlapovi jsem letos taky koupila čepici. Ale zkusit jejich rukavice mě nenapadlo. :palec:

Azeretereza
Závislačka 2537 příspěvků 27.12.18 19:34

Zkus v Lidlu, mamka dostala od Jeziska rukavice z Lidlu, sedivy prstovky, ma dlouhy prsty a i tak ji byly vetsi.

Lu1234
Kecalka 246 příspěvků 1 inzerát 29.12.18 19:35

Ahoj, tady zakladatelka - hlásím úspěch! Dneska jsem nakoupila v marks&spencer rukavice, měli asi 20 druhů kožených i látkových a vesměs všechny měly dost dlouhé prsty a byly dost úzké. A navíc aktuálně ve slevě - moje původně 499, koupila jsem za 199. Moc děkuji za tip @Tichošlápek :potlesk:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11638 příspěvků 29.12.18 19:48

@Lu1234 tak prima :) a já tam rovněž zavitam, ty slevy zní dobre :mrgreen:

Karolína B92
Nováček 1 příspěvek 30.12.18 17:54
Kožené rukavice

Kupuji kvalitní kožené rukavice a vybírám takové co mi jsou hodně těsné. Nejvíc nosím černé kožené dlouhé k lokti s tenkou podšívkou. Dnes jsem si koupila teplé klasické hladké z bílé jemné kůže. Jsem na rukavice dost náročná a tak za ně utrácím hodně peněz. V Evoccu u nás mají výprodej a rukavičky byly jen za 550 Kč.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >