Rukavice nebo rukávník na kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bosorka0
Nováček 8 příspěvků 27.10.18 13:01
Rukavice nebo rukávník na kočárek

Holky, poraďte prosím co je lepší, jestli samostatné rukavice nebo rukávník na kočárek. Jakou máte zkušenost? Předem děkuju za názory :)

Reakce:
Limi123
Závislačka 3672 příspěvků 27.10.18 13:03
@Bosorka0 píše:
Holky, poraďte prosím co je lepší, jestli samostatné rukavice nebo rukávník na kočárek. Jakou máte zkušenost? Předem děkuju za názory :)

Rukavnik!!! Kdyz je -10, davam si pod nej i tenke rukavice, ale jinak bez a je mi krasne teploucko. Kdo vymyslel rukavnik, mel by dostat Nobelovku.

Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 27.10.18 13:04

Pouzivala jsem oboje. :lol:

chaela
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 2 inzeráty 27.10.18 13:06

Souhlasím s Nobelovkou za rukávník :) já mu říkám náručník, podle slova nánožník :) a nedám na něj dopustit. Rukavice mi nikdy nestačily na dostatečně zateplení, navíc se v nich špatně obsluhuje dítě.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 27.10.18 13:10

Mám rukávník :D a přestože nikdy nenosím rukavice, je mi v něm teplo i s holýma prstama :lol:

Lucias241
Kecalka 220 příspěvků 27.10.18 13:31

Já měla obojí. Jsem věcné zmrzla. Moc fajn věc.

Uživatel je onlinevjerunqa
Závislačka 3173 příspěvků 27.10.18 14:09

Mně vždy stačily rukavice :)

Ornwen
Závislačka 4686 příspěvků 27.10.18 18:41

Rukavnik. Odpada sudavani rukavic kvuli cemukoliv (mobil, placeni-me to v rukavicich nejde, vybalit susenku…)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >