Rukávky Plaváček - zkušenosti

1265
11.6.13 20:21

Rukávky Plaváček - zkušenosti

Zdravím, máte někdo zkušenosti s touto pomůckou do vody? http://www.mall.cz/…vacek-deluxe?… Mám 14m syna a přemýšlím zda koupím toto nebo spíše pěnové rukávky+pás? Bude to mít letos jen do bazénu, abych ho nemusela stále držet.. ale samozřejmě budu vedle něho ve vodě ;) Příští rok možná pojedem k moři, tak aby se to využilo i tam. Díky za zkušenosti a rady :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11690
11.6.13 20:26

@lussinka1984 Ahoj máme koupené ale ještě nevyzkoušené, takže si taky počkám kdo co napíše, jen mě tak napadlo je to od 14kg, tak aby na to ještě nebyl malý když je mu jen 14 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8924
11.6.13 20:27

Vypada to hezky. Jen se obavam, aby to pro takhle male ditko nebylo velke, pisi tam od 14 kilo (a moje 3,5 leta dcera ma 14,5 kila) :nevim:
Dcera plave s paskem a rukavky, ale radeji nez ty penove zavinovaci rukavky ma klasicke nafukovaci. Takze plave s penovym paskem + nafukovacimi rukavky, stale, uz od roku a pul. Oni ty nafukovaci rukavky maji vyhodu v tom, ze kdyz je hodne nafouknes, fakt drzi i na hubenych rucickach, ty zavinovaci penove ji stale sjizdely ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1265
11.6.13 20:32

@Melody 4 jj, taky si říkám, jestli mu to nebude velké, ted má něco přes 11kg, ale je hubenej a dlouhej.
@Aliik Díky za typ, to je fajn vědět, že ty pěnové rukávky sjížděj a nejdou tak utáhnout a nafukovací že by mu byly když se hodně nafouknout :potlesk: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11690
11.6.13 20:35
@lussinka1984 píše:
@Melody 4 jj, taky si říkám, jestli mu to nebude velké, ted má něco přes 11kg, ale je hubenej a dlouhej.
@Aliik Díky za typ, to je fajn vědět, že ty pěnové rukávky sjížděj a nejdou tak utáhnout a nafukovací že by mu byly když se hodně nafouknout :potlesk: :palec:

No já si říkám… Jako rukávky jsou to moc pěkné, je to kvalitní materiál a vypadá, že to bude stabilní, my se asi o víkendu pojedeme koupat, tak ti napíšu jaké to bylo, ale v tvém případě bych šla do těch nafukovacích rukávků a pěnového pásu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
886
11.6.13 20:43

Ahoj, máme je pri syna - 5 let. Je tedy hubený - 17 kg a jsou mu dobře. Mladší 18 měsíců 10 kg by byli velikánské.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5725
11.6.13 21:04

My máme od roka pás a nafukovací rukávky, a je to super. Už se nemůžu dočkat koupání. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18259
11.6.13 21:38

My poridili letos pro naseho 20timesicniho prcka toto…tak uz se moc tesime k mori a i do bazenu :palec: taky z toho nevypadne a jsou tri velikosti podle veku a sikovnosti ditete :) je tam pak i vic videi
https://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5725
12.6.13 06:45
@Hanka79 píše:
My poridili letos pro naseho 20timesicniho prcka toto…tak uz se moc tesime k mori a i do bazenu :palec: taky z toho nevypadne a jsou tri velikosti podle veku a sikovnosti ditete :) je tam pak i vic videi
https://www.youtube.com/watch?…

U těhle všech nafukovacích kruhů jsem četla, že nejsou moc dobrý, protože dítě nemá skoro kontakt s vodou, a není to tudíž moc přirozený pro učení plavání. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1265
12.6.13 06:56
@Clarkia píše:
U těhle všech nafukovacích kruhů jsem četla, že nejsou moc dobrý, protože dítě nemá skoro kontakt s vodou, a není to tudíž moc přirozený pro učení plavání. :nevim:

Naprosto souhlasim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18259
12.6.13 10:28
@Clarkia píše:
U těhle všech nafukovacích kruhů jsem četla, že nejsou moc dobrý, protože dítě nemá skoro kontakt s vodou, a není to tudíž moc přirozený pro učení plavání. :nevim:

Taky my ho tam nechcem ucit plavat, na to ma jeste cas, my jen nechcem, aby nam nekde v oceanu nepropadl z kruhu nebo nam odplaval :)je to spis na to, kdyz bude dovadet, aby jsme byli v klidu. Ucit plavat ho budem v klidne vode a bez niceho…:-) jako to ucil deda mne :-D Jinak ja toho cetla co je dobry a neni dobry… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5725
12.6.13 19:32
@Hanka79 píše:
Taky my ho tam nechcem ucit plavat, na to ma jeste cas, my jen nechcem, aby nam nekde v oceanu nepropadl z kruhu nebo nam odplaval :)je to spis na to, kdyz bude dovadet, aby jsme byli v klidu. Ucit plavat ho budem v klidne vode a bez niceho…:-) jako to ucil deda mne :-D Jinak ja toho cetla co je dobry a neni dobry… ;)

Jojo, já to nemyslela zle. ;) Ono si to víc užijete vy, že ho nemusíte pořád tolik držet. Když je v těch rukávech a pásu, jako náš, tak se pořád držet musí, jinak šel vždy obličejem hned do vody, prostě se překlápěl, schválně, i když se mu to nelíbilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat