Rukávník vcelku a nebo rozdělený?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ilca
Extra třída :D 12282 příspěvků 20.09.18 11:31
Rukávník vcelku a nebo rozdělený?

Ahoj maminky,
je to sice ještě brzo ale mám dotaz, co si myslíte že je lepší, rukávník spojený kde máte obě ruce u sebe a nebo takový ten co vypadá jak rukavice a můžete mít ruku každou zvlášť a v různé pozici? a ještě jak moc je jejich velikost univerzální? Já mám malé ruce ale aby se do nich vlezl i někdo jiný… Který je pohodlnější na nošení a nebo navlékání… Je mi jasné že ten rozdělený má využití i galfkách ale ty moc pořizovat nechci, mám raději kočáry se spojenou rukojeti.
Pro predstavu mám na mysli toto https://www.sambaby.com/…n-stribrne-/

https://www.sambaby.com/…n-stribrny-/

děkuji

Reakce:
elinka90
Závislačka 2543 příspěvků 20.09.18 11:33

za mě rozpojený :-) měla jsem i hlubokého i u sporťáků

vertunka
Závislačka 4720 příspěvků 20.09.18 11:37

Já mám zase spojený a jsem spokojená. A je to úplně univerzální na malé i velké ruce.

mi.anetka
Kecalka 335 příspěvků 2 inzeráty 20.09.18 11:43

Mám oba ale používám rozdělený, je mi tak větší teplo a můžu si je posunout jak potřebuju.

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 20.09.18 11:46

ja používala rozděleny, mohla jsem mít ruce jak jsem chtěla.

rendulinka3
Povídálka 28 příspěvků 20.09.18 11:50

Taky máme rozděleny. :)

Gortyna
Kecalka 435 příspěvků 20.09.18 11:54

Taky rozdělený, uprostřed je posouvání rukojeti, takže by to šlo asi blbě

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8801 příspěvků 20.09.18 11:58

Mám vcelku a vyhovuje mi maximálně, máme od Emitexu a je v něm teplo až až, v zimě jsem ani nenosila rukavice a to bydlíme na horách - já mám ruce malé a můj dvoumetrový manžel velký a ruce se mu tam úplně v pohodě vejdou :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 20.09.18 12:18

Podle rukojeti kočárku. Některé mají na madle ruzne čudliky na ovládání apod. Jinak za mne spojeny, vyhovoval mi lepe

Nell2
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 20.09.18 12:18

Ja jsem spokojená se spojeným

lucynka25
Echt Kelišová 7927 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 12:19

Mam vcelku od Emitexu a jsem spokojená

ugluk
Hvězda diskuse 43543 příspěvků 20.09.18 12:47

Mám vprostřed rozdělen zipem, takže můžeš spojit v jeden prostor nebo rozdělit na dva. Na spojené madlo jsem vždycky používala vcelku, ruce se hřejí o sebe.

Russet
Extra třída :D 12172 příspěvků 20.09.18 12:58

Měla jsem spojený a vyhovoval mi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >