Reklama

Rukávník vcelku a nebo rozdělený?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ilca
Extra třída :D 11482 příspěvků 20.09.18 11:31
Rukávník vcelku a nebo rozdělený?

Ahoj maminky,
je to sice ještě brzo ale mám dotaz, co si myslíte že je lepší, rukávník spojený kde máte obě ruce u sebe a nebo takový ten co vypadá jak rukavice a můžete mít ruku každou zvlášť a v různé pozici? a ještě jak moc je jejich velikost univerzální? Já mám malé ruce ale aby se do nich vlezl i někdo jiný… Který je pohodlnější na nošení a nebo navlékání… Je mi jasné že ten rozdělený má využití i galfkách ale ty moc pořizovat nechci, mám raději kočáry se spojenou rukojeti.
Pro predstavu mám na mysli toto https://www.sambaby.com/…n-stribrne-/

https://www.sambaby.com/…n-stribrny-/

děkuji

Reklama

Reakce:

elinka90
Ukecaná baba ;) 2477 příspěvků 20.09.18 11:33

za mě rozpojený :-) měla jsem i hlubokého i u sporťáků

vertunka
Závislačka 4619 příspěvků 20.09.18 11:37

Já mám zase spojený a jsem spokojená. A je to úplně univerzální na malé i velké ruce.

mi.anetka
Kecalka 298 příspěvků 20.09.18 11:43

Mám oba ale používám rozdělený, je mi tak větší teplo a můžu si je posunout jak potřebuju.

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 20.09.18 11:46

ja používala rozděleny, mohla jsem mít ruce jak jsem chtěla.

rendulinka3
Povídálka 22 příspěvků 20.09.18 11:50

Taky máme rozděleny. :)

Gortyna
Kecalka 383 příspěvků 20.09.18 11:54

Taky rozdělený, uprostřed je posouvání rukojeti, takže by to šlo asi blbě

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7991 příspěvků 20.09.18 11:58

Mám vcelku a vyhovuje mi maximálně, máme od Emitexu a je v něm teplo až až, v zimě jsem ani nenosila rukavice a to bydlíme na horách - já mám ruce malé a můj dvoumetrový manžel velký a ruce se mu tam úplně v pohodě vejdou :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10031 příspěvků 20.09.18 12:18

Podle rukojeti kočárku. Některé mají na madle ruzne čudliky na ovládání apod. Jinak za mne spojeny, vyhovoval mi lepe

Nell2
Ukecaná baba ;) 1267 příspěvků 20.09.18 12:18

Ja jsem spokojená se spojeným

lucynka25
Kelišová 7336 příspěvků 2 inzeráty 20.09.18 12:19

Mam vcelku od Emitexu a jsem spokojená

ugluk
Hvězda diskuse 42597 příspěvků 20.09.18 12:47

Mám vprostřed rozdělen zipem, takže můžeš spojit v jeden prostor nebo rozdělit na dva. Na spojené madlo jsem vždycky používala vcelku, ruce se hřejí o sebe.

Russet
Extra třída :D 10883 příspěvků 20.09.18 12:58

Měla jsem spojený a vyhovoval mi.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >