Rukojeť u kočárku - výsuvná X sklápěcí

Anonymní
28.10.19 19:33

Rukojeť u kočárku - výsuvná X sklápěcí

Ahoj,
Prosím nevíte co je lepší, s čím máte dobré zkušenosti?… Klasika je sklápěcí rukojeť že, to má skoro každý kočárek. Líbí se mi ale kočárek s výsuvnou. Je prakticky? Vyhovuje vysokým i nízkým lidem? Jsem malá, právě přemýšlím, zda bych při chůzi nemohla kopat do kol??..
Díky za vaše postřehy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2784
28.10.19 19:49

Mam rukojet vysuvnou. Ta co se da polohovat se mi ani nelibi. Chlap ma 2metry a ja 160cm, proste si to vysunem podle sebe. Mam joolz a bgb bee.do kol nekopu ani kdyz to mam uplne snizeny. Chlap taky o nic nohama pri chuzi nezavadi. Zalezi jak je kocar delanej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
28.10.19 19:57

Měli jsme s výsuvnou rukojetí a myslím, že je lepší. Manžel je vysoký a neměl problém, že by kopal do konstrukce dole. Přijde mi, že čím víc se rukojet vysune, tím je dál od kočáru, tudíž nehrozi „kolize“ :D. S tou sklápěcí je vlastně čím výš, tím blíž kočárku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3990
28.10.19 20:20

Za mě jednoznačně sklápěcí. I když záleží, na jaký kočár. Pokud potřebuješ kočárek na rovné asfaltové chodníky a podlahy nákupních center, tak asi výsuvná rukojeť nebude tolik vadit. Ovšem pokud občas budeš muset kočár byť jen nadzvednout, abys ho dostala třeba přes obrubník, natož třeba občas nadzvedávala přes kořeny stromů na lesní cestě, tak jednoznačně sklápěcí. Je sakra rozdíl v takových situacích si jen potlačit dolů a nadzvednout pohodlně celý kočár (v případě sklápěcí rukojeti) oproti tlačení jakoby „proti sobě“, protože výsuvná rukojeť z podstaty věci neumožní hodit kočárku těžiště tak, aby to bylo pohodlný. Kdo nezná jinou než výsuvnou rukojeť, asi mu to ani nepřijde, ale je to fakt znát.

A i se sklápěcí rukojetí si samozřejmě v pohodě vybereš kočárek i pro vysoké lidi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
5.1.20 02:18

Mela jsem kocarek s vysuvnou rukojeti a do mestskeho terenu bez problemu ( bydleli jsme ve meste ), ale jak pise
@SlečnaDahlia do terenu bych ho nevolila. Prijde mi ze cim vic za vysuvnou rukojet zabiras na zvedani kocarku tak po case povoluje konstrukce smerem dolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat