Rušení nočního klidu na vesnici

Anonymní
3.8.13 21:34

Rušení nočního klidu na vesnici

Ahojte…chtěla bych se jen optat na Váš názor. Bydlíte na vesnici, dá se říct, že se tu všichni lidi znají. Je 20hodin a po dědině se ozývá techno. Postupujícím časem a zklidňujícím se okolím hudba neskutečně řve. Je 21 hodin, jdete uspávat své dvouleté dítě, ale tím, že se zklidní celá domácnost, je slyšet hudba i přes zavřené okno. Dítě začíná brečet, protože se bojí a do 22hodin ho uspáváte a uklidňujete, bojí se. Je 23hodin a techno stále hraje. V bytě 29°C, okno na noc otevřít nemůžete, protože se dítě hlukem začíná budit a opět se bojí a brečí další hodinu. Vyšlete manžela, aby zjistil od koho to jde a požádal o ztlumení. Zjistil, že je to narozeninová venkovní oslava u někoho, kdo tu má jen chalupu a více méně tu trvale nebydlí. Na požádání o ztlumení hudby (mluvil s člověkem, kterého zná) mu je řečeno ať si zavře okna a nechá je být. Zavolalo se policii. Přijela hlídka, hudba se vypla, byl klid, my spokojený. Jen podotýkám, že cestou manžel potkal asi 5 lidí, kteří nadávali a šli se dívat odkud to jde. Dnešním dnem ale vyplynulo, že na té oslavě bylo fůra místních lidí-vrstevníků, kteří vzhledem k manželově prosbě o ztlumení pochopili, kdo policii zavolal a máme zle. Byli jsme označeni na svině převlečené za kamarády. Na jednu stranu, mě to mrzí na člověk aby se styděl jít ven, na druhou stranu se člověk chtěl jen v klidu vyspat. Jak by jste se na o dívali vy? měli jsme to nechat být a držet hubu a nebo stojíte za tím, co jsme udělali my? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3995
3.8.13 21:39

Vůbec bych to neřešila, zákony jsou pro všechny stejné a to znamená, že po 22 hod je noční klid. Ono to za chvíli vyšumí a nemá cenu se trápit, udělala bych to stejně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
napresdrzku

Pokud vás někdo ze známých označí za svině kvůli tomu, tak není důvod se s ním dál bavit.

• Nahlásit
  • Citovat
35461

To bylo jen jednou? To bych opravdu neřešila. A noční klid začíná až po 22. hodině. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419

Jiste ze jste udelali dobre a na blbe kecy kasli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1581

Chápu a řešila bych stejně, manžel je slušně požádal a oni nereagovali, tak co…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
3.8.13 21:40

Občas to tu u nás máme taky ( paintbolové hřiště provozované němci)
dokonce s ohnostrojem :pocitac: :zed:

nejsem z toho nadšená ale do 22 hodiny nic moc nezmůžeš
po 22 hodině to tak nějak toleruji ale když už to překročí půlnoc tak též voláme policii
stejně se to za čas zopakuje znovu, dokonce už si na to vyřizují povolení od obce :nevim:
ale že nám se naši psi málem oběsili, když chtěli strachy utéct a přelejzly plot, to nikoho nezajímá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
3.8.13 21:41
@napresdrzku píše:
Pokud vás někdo ze známých označí za svině kvůli tomu, tak není důvod se s ním dál bavit.

Asi tak. Jsou napresdrzku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55662

Pokud by to bylo jednou neřešila bych to…pokud často, tak ano
my máme za barákem letní kino, kde se konaly koncerty a taky nám to řvalo do oken…ale holt je léto, akce se dějí a neni to každý víkend

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Tiger-lily policii volal až ve 23:30

• Nahlásit
  • Citovat
12127
3.8.13 21:42

A to je tam na denním pořádku? pravidelně by mě to taky štvalo, ale jestli je tam mejdan jednou za uherák, tak mi to přijde zbytečný dělání si zle :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2155
3.8.13 21:42

Já stojím za tím, co jste udělali vy. Bydlíme na vesnici a hned vedle je areál, který se pronajímá k soukromým oslavám (i veřejným akcím, ale to je o něčem jiném). Nejprve jsme to řešili prosbami o ztlumení, ztišení apod. S některými lidmi se dá domluvit, někteří jsou jak trotli. Jakmile pohár trpělivosti přetekl, volali jsme policií. Řešili jsme to i se starostou, ten nám zavolat policií doporučil. Zrovna dneska jedna akce probíhá :roll: Soucítím s tebou. Nejedná se jen o vás, ale o dítě. Člověk tohle začne vnímat jinak, když máš děti a nemůžeš v těhle vedrech v noci ani pořádně vyvětrat a dítě ti nemůže spát :cert: A nejhorší je, že čím ožralejší jsou, tím jsou více „hluší“ :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8071
3.8.13 21:45

Bydlíme ve městě a ve vnitrobloku jedni lidi pravidelně pořádají garden party, každý čtvrtek. Docela mě štvou, protože neskutečně hulákají a taky občas pouštějí hudbu, i když ne techno, spíš Zagorku a tak. Ale většinou skončí tak do té desáté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black

Jestli to byla jen oslava tak bych to vůbec neřešila, kdyby mi tak hráli každý den tak bych vysírala. Ale já jsem v tomhle tolerantní člověk. V minulém bytě jsme měli stěžovačku, ta měla problém pořád :roll: přes den se třeba vrtalo(bylo období předělávání bytových jader :mrgreen: ) a jí to vadilo, že je po noční :roll: :mrgreen: nebo o víkendu, že si chce přispat, a vždycky odchytla mě a začla si mi stěžovat(my jádro měli už hotové kolik let) a že je to hrůza a že by měli mít ohledy, a vám to nevadí, vždyť máte děti, bla bla, tak jsem ji řekla že nevadí, že je potřeba to udělat.
Ani mi nevadí mejdany u sousedů, když nejsou každý den to bych řvala :cert: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
35461
@Anonymní píše:
@Tiger-lily policii volal až ve 23:30

Aha, tak to jsou blbečci, když nereagovali na upozornění, že to mají ztlumit. Jejich problém. To se nedivím, že jste zavolali. Časem se na celý incident určitě zapomene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama