Růst prsou a přibírani v těhotenství

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 11:33
Růst prsou a přibírani v těhotenství

Ahojky, chtěla bych se zeptat jak jste to měli v těhotenství s přibíráním a růstem prsou. Jsem nyní ve 32tt jsem plochá jak stěna s bradavkama ???? na začátku těhu jsem měla 56kg po nevolnostech jsem zhubla na 51kg a teď mám 62kg ????????‍♀️ Kolik Kg jste přibraly? Bříško mám docela malé na 32tt, ale štvou mě ty prsa, že vůbec neporostly…bojím se abych měla pak mléko ???? myslíte že ještě porostou ????????‍♀️ Jinak ukažte svoje bříška ❤️ Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
debra.morgan
Echt Kelišová 9521 příspěvků 08.06.19 11:38

Fotku ti sem fakt davat nebudu :lol: ale taky mam male bricho na 32tt, staci se kouknout do skupin na fb, kde je to jeden mega pupek vedle druheho a to maji treba o mesic mladsi tehotenstvi… už jsem se s tim smirila :P, aspon nebudu jako velryba ;) ja pribrala jeste min jak ty, ale mam teda vetsi vychozi vahu, takze to me neprekvapilo…a s velikosti poprsi taky problem nemam, tak to neporadim, je mozny, ze se ti nalijou až po porodu ;)

Kriss Tina
Extra třída :D 11075 příspěvků 08.06.19 11:40

Hele u prvního sem nejdřív 5 kilo zhubla pak 8 pribrala, po porodu sem byla na svoji původní vaze, prsa se celé těhotenství ani nehly, ale druhý den po porodu se začlo tvořit mliko a přes noc sem měla o 2 velikosti víc (je fajn je koncem těhotenství mazat spolu s břichem, jak narostly tak rychle, tak mi popraskala kůže). U druhého sem taky ze začátku hubla, pak sem pribrala 12 kilo, po porodu mi zůstalo 5 navíc, prsa mírně rostly v začátku (ale nevím jestli to nebylo trochu i tím že sem brala gynprodyl, který obsahuje progesteron), ale hned po porodu se opět zvětšily o dvě velikosti. Mlika mám dost, před porodem sem měla áčka, takže taky skoro placaty hrudník :lol:

Terez001
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 08.06.19 11:44

Velikost prsou nic nevypovídá o tom, jestli budeš mít mléko. Spíš ženy s velkými prsy mají málo mléka. Mně se taky v obou těhotenstvích prsa nezvetsila, za dva dny po porodu jsem měla z dvojek skoro 4 :lol: a mléka až až.

moncicak123456
Kecalka 189 příspěvků 08.06.19 11:47

40+6 a 10 kg nahoře… Prsa jako asi o velikost větší než byla :oops: :lol: buď ráda že jsi jaká jsi co by za to jiné holky daly ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 11:50

@moncicak123456 jako jsem ráda za malý pupek :sweat_smile: má to výhody :blush:

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9522 příspěvků 08.06.19 11:54

Prvni dite se taky moc neukazovalo. V sestem mesici jsem kohosi na bazene (v plavkach) prekvapila, ze jsem tehotna. A prsa mi narostla az po porodu. Prsa byla vetsi v tehotenstvi az ted u treti. Jo a mlika jsem mela u vsech tri fakt na patercata…

moncicak123456
Kecalka 189 příspěvků 08.06.19 11:54
@Anonymní píše:
@moncicak123456 jako jsem ráda za malý pupek :sweat_smile: má to výhody :blush:

Já se pořád v pohodě vyspím, celkově celé těhu jsem dost aktivní i když taky sem tam něco bolelo 8) jinak ani v těch vedrech žádné extra otoky prostě je to fajn. Malej má normální váhový odhad, cca 3600g takže žádný mrnous :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 12:02

@moncicak123456 to je dobře ;) hlavně ať je zdraví :blush:

moncicak123456
Kecalka 189 příspěvků 08.06.19 12:06
@Anonymní píše:
@moncicak123456 to je dobře ;) hlavně ať je zdraví :blush:

To říkám hlavně proto že jsem neustále poslouchala komentáře kde mám jako dítě a že asi špatně roste atd. tak aby jsi z toho třeba nebyla tak špatná jako já předtím…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 12:10

@moncicak123456 taky to pořád poslouchám no, tmě budu mít nedonošené mimčo :pensive: a že bych měla pořádně jíst, že malý neroste a že tam má málo místa to je pořád něco :woman_shrugging_tone1: Tak moc děkuji

Margery
Extra třída :D 11847 příspěvků 08.06.19 12:15

Ahoj, já přibrala za celé těhotenství 8kg, z toho poslední dvě kila snad za poslední dva týdny, kdy už mi bylo líp. Břicho jsem měla podobné. Prsa mi vyrostla až po porodu :nevim: a mléko jsem měla čtyři měsíce, z toho po třech jsem přestala kojit :nevim: jo a mimino po porodu rozhodně nevypadalo, že by strádalo hlady :nevim:

Takže v klidu :)

Lenikoule
Kecalka 108 příspěvků 08.06.19 12:21

Jsem v půlce a máme stejně velké bříško :lol:.Trochu se děsím, že ho budu muset mít časem podepřené :lol:
Prsa mi taky zatím nevyrostla, jen bradavky mám jak chodské koláče :nevim: :lol: a to jsem se na kozy jak vozy těšila, pac mám hrudník po tátovi :lol:

09Veronika09
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 12:29

Já jsem za celé těhotenství přibrala 20kg a prsa mi bohužel narostla. Tak doufám, že se vrátí na svou velikost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 12:36

Všem děkuji za Vaše příspěvky :blush: jako je mi jasné, že to má každý jinak, každý přibírá jinak a vyvíjí se jinak :blush:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama