Růst prvních stoliček - co zabírá na bolest?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Renca8
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 21.12.18 21:36
Rust stolicek-bolest. Co vam zabira?

Ahoj holky :) male roste prvni stolicka ma rok, ma to i s teplotou. Na teplotu je jasnej paralen a nurofen popr. stridat po 3-4hodinach. Jinak davat s odstupem 6hodin to stejne. Horecka je jasna, ale na bolest zabira jen ten nurofen, calgel nepomaha. Problem je ze nurofen muzu znovu dat po 6hodinach a do tech 6 hodin uz ji zuby zase boli…co jeste muzu dat? Mate nejaky typy? Ten paralen od bolesti neni

Reakce:
-Evka-
Závislačka 3746 příspěvků 21.12.18 21:41

Paralen je i na bolest

Lex1
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 21.12.18 21:47

Nám nepomáhá nic, stoličky celkem šly, ale trojky byly masakr teda, teď malou trápí pětky. MUDr mi opakovaně řekla, že má dasna zdurela asi s lehkým zánětem, doporučila kloktadlo Tantum Verde a moc to teda pomáhá, zklidní dásně i ulevuje od bolesti. Vždy namotame na takový kartacek jemné obinadlo, namočíme do roztoku a malá si to cumla v pusince. Jinak Nurofen, Panadol spis na ty horečky, to neulevi primárně bolesti. Zkoušeli jsme ze zoufalství i homeopatika, ale výsledek nula. Držím palce :mavam:

murry
Závislačka 3109 příspěvků 21.12.18 22:02

viburcol cipky..homeo na bolest i celk0ve zklidneni

pajaja12
Povídálka 34 příspěvků 22.12.18 00:33

Velmi silný vývar z hřebíčku znecitlivuje dásně (celý sáček na půl litru vody, povařit 20min pod pokličkou a nechat vychladnout, přecedit a v lednici zchladit). Namočit tampon do ledového vývaru, vyždímat tampón a masírovat dásně v okolí zubu několikrát denně. Pozor nesmí se nic z odvaru polknout, znecitlivuje to i polykací reflex. Jen nevím, zda se to už hodí pro 1roční dítě, kvůli nějaké vedlejší reakci a kvůli toho selhání v polykání by to mohlo dělat velký problém a to bych asi neriskovala. Poraďte se se zubařem telefonicky, co dělat u ročního dítěte, určitě!!. Pro dospívající a dospělé se to doplňuje i Alpou, maže se tím zub a jeho okolí, Alpa odstraňuje i lehké záněty. Sama jsem to vše vyzkoušela v posledním měsíci těhotenství, protože mě bolel pětka zub a vydržela jsem to až do porodu…až po porodu jsem zašla, to už byly bolesti nesnesitelné a tahle babská medicínka už na to nestačila.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 22.12.18 16:54

Holky jak dlouho asi trva nez vyleze stolicka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >