Růst trvalých zubů

16.2.20 21:28

Růst trvalých zubů

Ahojte, chtěla bych se zeptat. Synovi ve 4letech trhali 4predni zuby, kvůli zánětu :( teď je mu 6let a pořád mu neroztou, ikdyž děti v jeho věku ve školce už trvalé zoubky mají. Je něco špatně? Spodní zoubky mu vypadli a už mu i rostou, ale ty horní ani náznak. Samozřejmě se poradím i s naším zubním lékařem :palec: děkuji moc za odpovědi, jestli s tím máte někdo zkušenosti papa :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15167
16.2.20 21:30

Spodníma to většinou začíná, ještě má čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3433
16.2.20 21:32

Spodní rostou jako první, navíc je ještě malej. Dej tomu čas. A kdyžtak u zubaře jste minimálně co půl roku, tak se příště zeptej. Mně zubarka říkala, že do děr po vytržených zubech ty stálý často rostou spíš dřív, ale není to samozřejmě pravidlem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4136
16.2.20 21:33

@chaela
Ne všem rostou spodní zoubky jako první :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3433
16.2.20 21:49

@Anix jistěže ne všem. Ale synovi zakladatelky evidentně ano a je to ta častější varianta, takže netřeba to řešit. Zatím tedy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1882
16.2.20 22:51

@Streetcheeks Dceri je 6 let, zatim ma vsechny zuby mlecne, akorat vzadu narostly sestky ;) Nelze porovnavat s ostatnima detma ve skolce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11179
16.2.20 22:58

Ještě má čas, můj syn ted bude mít 8let a má zatím 4stálé zuby jinak horní jedničky mu vylezly až těsně před 7narozeninami

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15924
16.2.20 23:56

Syn bude mit v dubnu osm. Spodni jednicky mu vypadly pred rokem a uz ma i druhé, ma i druhou levou dvojku, prava dvojka vypadla měsíc zpět a už se klube.

Horni jednicky vypadly v loni v červenci (samovolne) a dodnes ani naznak druhých, dvojky se začínají kyvat. Jestli vypadnou i ty, nevim jak bude s tou dírou fungovat :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 08:06

Děkuji všem. Už jsem trošku klidnější :P :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie