RŮST VLASŮ prášky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kočka123
Kecalka 115 příspěvků 28.01.18 13:34
RŮST VLASŮ prášky

Ahoj, vim, že těchto témat je tu šíleně moc, ale chtěla bych od vás opravdu vědět vaše osvědčené tipy na růst vlasů. Jakýkoliv prášky, šampony, vodičky, babské rady cokoliv. Mockrát děkuju

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3339 příspěvků 28.01.18 13:51

Resim u dcery problem podobny. Malo, jemne, oproti me tak 1/10. Prasky ji davat tedy nechci, je ji 10. Ale koupila jsem regeneracni zabal cassia, je to spis proti masticim se vlasum a chystam se to pouzit.
Take si pockam na rady, s dovolenim.

našechobotnice
Povídálka 26 příspěvků 1 inzerát 28.01.18 14:57

Mě pomohl Biosil z lékárny, když mi po porodu začaly padat vlasy.

lachtanice86
Kelišová 5504 příspěvků 28.01.18 15:01

Methionin, vitamin e

Anyys
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 28.01.18 15:46

Curapil-mám vyzkoušeno

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 14.02.18 17:32

Zkus ten biosil. I když údajně člověk přijímá vitaminu H dostatek a není potřeba ho nahrazovat doplňky stravy. Dál něco s obsahem křemíku - čas z přesličky (zase pozor na předávkování, ředí krev), jablka, celozrnné pečivo, semínka…

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 14.02.18 18:36

Po porodu jsme s kámoškami užívaly nutrition capillaire přímo na růst vlasů a nehtů a na lepší pleť a byla sranda, že nam pak začaly růst nové vlasy tak šíleně, že to vypadalo, že máme ostrihanou miniofinku. Opravdu doporučuji a kdybys o tom chtěla vedet víc, pisnem si.

Jinak k tomu i přes celé těhotenství minerály pro acidobazickou rovnovahu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama