Růst zoubků a zahlenění. Může spolu souviset?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 08:44
Růst zoubků a zahlenění. Může spolu souviset?

Potřebuji poradit. Může souviset zahlenění s růstem zoubků? Malá už tak dva týdny jakoby chrčí v časovém sledu to odpovídá začátku růstu zoubků nebo nachlazením mě a manžela. V pondělí jsem s ní byly u lékaře a ten řekl, že na průduškách nic nemá a že vypadá zdravě, měla pár dní zvýšené teploty max. 37,7. Brzy nás čeká očkování tak bych potřebovala vědět jestli to se zoubky může souviset, tudíž jestli by to mělo odeznět?

Reakce:
korcilka
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 2 inzeráty 10.10.14 08:55

Malej měl 5 dnů slabou rýmu a furt chrčel. Taky jsme byli u doktora, ale nic nenašel na průduškách, jen, že trochu nosohltan… ale teď vím, že to bylo k prvnímu zoubku :palec:

korcilka
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 2 inzeráty 10.10.14 08:56

Ale asi bych o týden očkování posunula…

atominnka
Generální žvanilka 22014 příspěvků 10.10.14 09:01
@Anonymní píše:
Potřebuji poradit. Může souviset zahlenění s růstem zoubků? Malá už tak dva týdny jakoby chrčí v časovém sledu to odpovídá začátku růstu zoubků nebo nachlazením mě a manžela. V pondělí jsem s ní byly u lékaře a ten řekl, že na průduškách nic nemá a že vypadá zdravě, měla pár dní zvýšené teploty max. 37,7. Brzy nás čeká očkování tak bych potřebovala vědět jestli to se zoubky může souviset, tudíž jestli by to mělo odeznět?

ať jsou to zuby nebo viróza, tak očkování odložte. jinak zahlenění i ta teoplota se zuby souviset může, i nemusí. Malý je zahleněný už 3týdny, kašle, frká, naštěstí bez teplot… do toho mu lezou 3 zuby, dr říkala, že je možné, že je to i k těm zubům.

ixule
Vesmírná mluvilka 34983 příspěvků 10.10.14 09:11

Náš malý to tak měl, co zub to rýma, jinak nemocný nikdy nebyl :nevim: ptala jsem se dr a říkala, že je to možné, některé děti mají teplotu a jiné něco jiného :nevim:

cizova
Závislačka 3409 příspěvků 10.10.14 09:11

Ahoj určitě očkování odložte…i ten růst zubů může zhoršit reakci :nevim:
Jinak můj mladší vždy když mu najednou začne téct z nosu jako z kohoutku, tak do dvou dnů mu otečou dásna :zed: a lezou zuby :lol:

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 10.10.14 09:38

Mala mela pri prvnich dvou zubech rymu skoro mesic :roll: dalsich osm zubu uplne v pohode a ted ji rostou najednou dve ctyrky a spicak a uz ma tri nedele straslivou rymu a kasel, jinak je ok, bez teplot, poslechove dobra, tento tyden ji doktorka delala i CRP, ze uz ten kasel trva strasne dlouho, ale mela jen 2,5, takze asi fakt od zubu :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >