Růst zubu a paralen na noc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zudina
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 19.01.19 10:11
Rust zubu a paralen na noc

Holky, chci se zeptat, davate nektera kazdou noc diteti paralen pri rustu zubu? Malej ma 16 mesicu a hrozne v noci trpi, budi se kazdou hodinu, pak je rano nevrly, nechce jist a cely den je nanic. Kdyz mu dam paralen, vyspi se on i ja a druhy den je vic v pohode. Jenze nevim jestli mu to muzu davat kazdou noc? Co myslite?

Reakce:
TRG
Ukecaná baba ;) 1072 příspěvků 19.01.19 10:46

Střídala bych pro lepší pocit paralen a nurofen (prostě paracetamol a ibuprofen, nebo jak se ty účinné látky přesně jmenují). Neviděla bych v tom problém. Taky jsem to tak dělala. Tak 3 noci po sobě, víc snad nebylo třeba. Předtím jsem teda zkoušela i ty gely, olejíčky, čajíky… ale když byl nešťastnej v noci, dostal holt čípek. Jak byl starší, už to nebylo třeba.

Alyss1
Závislačka 3012 příspěvků 4 inzeráty 19.01.19 11:27

Taky jsem davala. Radsi davam nurofen - ma i protizanetlive ucinky, takze snozi otok a lip funguje pak proti bolesti.

Davala bych teoreticky neomezene dlouho. Ale vetsinou dve-tri noci, vic nebylo treba.

zudina
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 19.01.19 11:36

Ok tak ja prostridam s nurofenem. On prave ma ty bolesti uz asi mesic tak asi mesic v kuse mu to davat nemuzu :?

TRG
Ukecaná baba ;) 1072 příspěvků 19.01.19 11:42

@zudina No, nevím, jestli bych se radši neměla schovat za anonym… :mrgreen: Taky by mi to vrtalo hlavou a nebyla bych z toho nadšená, nemám s tím zkušenost… Ale tak nějak bych skoro řekla, že by to nevadilo. Maximálně bych třeba na dva dny udělala pauzu, nebo bych to podávala až kdyby dítě ze spaní začalo kňourat. Na synovi vidím, jak ačkoliv není spavec, ten kvalitní noční spánek potřebuje. Určitě nic nezkazíš, když se poradíš s dětskou, pokud bys z toho neměla dobrý pocit.

zudina
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 19.01.19 12:36
@TRG píše:
@zudina No, nevím, jestli bych se radši neměla schovat za anonym… :mrgreen: Taky by mi to vrtalo hlavou a nebyla bych z toho nadšená, nemám s tím zkušenost… Ale tak nějak bych skoro řekla, že by to nevadilo. Maximálně bych třeba na dva dny udělala pauzu, nebo bych to podávala až kdyby dítě ze spaní začalo kňourat. Na synovi vidím, jak ačkoliv není spavec, ten kvalitní noční spánek potřebuje. Určitě nic nezkazíš, když se poradíš s dětskou, pokud bys z toho neměla dobrý pocit.

Ok, ja se jeste zeptam doktora zda to vadi nebo ne.. diky :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >