Rustikální či retro spotřebiče do kuchyně

lm
5
7.9.20 20:32

Rustikální či retro spotřebiče do kuchyně

Dobrý den.

Jdu si k Vám, zkušenějším pro radu (y) ????????????.

Které vestavné spotřebiče v rustikálním, retro stylu byste doporučili? Gorenje, Amica, Klarstein Victoria nebo znáte, či ještě lépe máte někdo značku Teka?

Ještě jeden dotaz bych měla : Do vanilkové kuchyně je hezčí dát spotřebiče v krémové nebo v černé barvě?

Moc děkuji za jakýkoli názor, ideálně vlastní zkušenost - ta je vždy k nezaplacení. Pročítám různé diskuze, recenze a už jsem z toho celá tumpachová… ????????‍♀️????‍♀️????‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6221
7.9.20 20:55

Se značkami neporadím, ale do vanilkové kuchyně mám bílé spotřebiče. Varnou desku mám černou, protože mám tmavou desku a bílá by na tom vypadala divně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 20:55

Já mám krémové, Gorenje, už 5 let a max. spokojenost. Mně se v černé variantě tolik nelíbilo. Mám tento typ kuchyně, ale retro spotřebiče světlé.

https://www.vito-moebel.de/…/carola-390/

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.20 00:00

Ani vestavne ani rustikalni - prvni maji maly obsah a druge zerou hodne ele.

• Citovat
  • Nahlásit
6221
8.9.20 01:09
@Anonymní píše:
Ani vestavne ani rustikalni - prvni maji maly obsah a druge zerou hodne ele.

Tak nevím, do mojí vestavné trouby se vejde pekáč, který se moji mámě do volně stojícího sporáku nevejde :think: Proč by spotřebič s rustikálním vzhledem měl mít vyšší spotřebu než moderní spotřebič? To jsem opravdu netušila, že spotřeba je dána vzhledem úchytek, vnější povrchovou úpravou a vzhledem ovládacích prvků. To je nějaká nová new age fyzika? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36009
8.9.20 16:21

Co je rustikální spotřebič, mandl?
kdybych mohla mít tchyně 50 let starého robota, brala bych ho hned, pořád funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.20 21:07

@Heivka vestavne trouby jsem zrovna namysli nemela, ale napr. lednice a u nich plati vse, co jsem napsala. Taktez MT vestavne jsou drazsi nez volne stojici.

At zije new age fyzika :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama