Různé příspěvky pro "normální" lidi s příjmy

11.4.17 13:31

Různé příspěvky pro "normální" lidi s příjmy

Hezký den, prosím o uvedení tipů pro různé příspěvky pro normální lidi, kteří mají příjmy a pracují, tudíž nemají dávky z úřadu práce.

Uvádím příklad:
Zdravotní pojišťovna - příspěvky na plavání, tělocvik, masáže aj. V mém konkrétním případě mám Vojenskou zdravotní pojišťovnu. Kromě klasických příspěvků jsem i v tzv. bonusovém klubu, takže čerpám dvojmo. Čerpám zvlášť na sebe i na dítě.

Dále si v rámci daňového přiznání uplatňuji bonus na dítě.

Dále mám vyřízenou šalinkartu na dítě, takže jezdím MHD zadarmo.

Máte prosím ještě jiný tip?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.4.17 13:34

Já u RBP nemám ani to plavání. Mám pocit, že u pojišťovny jako zdravá nedosáhnu na žádný bonus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 13:36

Těch daňových úlev je víc - školkovné, úroky z hypotéky, spoření, dárcovství krve, životko, příspěvky odborovým organizacím,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 13:37
@hudečice píše:
Já u RBP nemám ani to plavání. Mám pocit, že u pojišťovny jako zdravá nedosáhnu na žádný bonus.

S tou Revírní bratrskou nemám skoro žádnou zkušenost. Já za sebe i za dítě ročně z Vojenské dostanu cca 3500 Kč (jak z běžných programů tak z bonusového klubu).
Máte když tak případně nějaký tip?

Mě ještě napadly rodinné pasy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 13:38
@Popokatepetla píše:
Těch daňových úlev je víc - školkovné, úroky z hypotéky, spoření, dárcovství krve, životko, příspěvky odborovým organizacím,…

Jasné, já jsem spíše myslela různé obecné slevy a úlevy (nejen v rámci Finančáku - to je tu jiné diskuzní fórum myslím)… :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
11.4.17 13:40

Ti, co berou příspěvky z UP nejsou normální lidi?  :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
11.4.17 13:40
@Doe_Jane píše:
Ti, co berou příspěvky z UP nejsou normální lidi? :mrgreen:

:-))) Já jsem to dala do uvozovek. Asi jsem to nenazvala šťastně, omlouvám se… Měla byste nějaký tip?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 13:43

http://www.rbp-zp.cz/…-nad-19-let/
Pro zdravé lidi nic… asi přejdu k jiné pojišťovně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
11.4.17 13:44
@Eliška N. píše: :-))) Já jsem to dala do uvozovek. Asi jsem to nenazvala šťastně, omlouvám se… Měla byste nějaký tip?

já mám revírní a už toho tam moc není, maximálně využiju stovku ročně na vitamíny, je to bída, ještě ty těhotenské balíčky jsou dobré + balík pro dítě jak se narodí, ale těhotná nejsem takže nic :mrgreen:
jinak nic mě nenapadá, já teda vyplňuju průzkumy veřejného mínění a můžu za to dostávat peníze nebo různé věci (lego figurka atd) ale jinak nic

• Nahlásit
  • Citovat
11.4.17 13:45

@Eliška N. aha, že zmiňuješ bonus na dítě, proto jsem to psala. Jinak těch rodinných slev je hodně, ať je člověk pracující nebo pobírá dávky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
11.4.17 13:45

@hudečice můžeš si koupit permici atd ale musíš být v tom klubu a dodržovat preventivní prohlídky

• Nahlásit
  • Citovat
1038
11.4.17 14:18

Jo mrknout na kreditní karty u různých bank mají různé akce a slevy pro své zákazníky.. pokud by jsi chtěla poradit nějak osobně není problém se domluvit ;) otázkou je jaké slevy a akce by jsi přesně chtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 14:46

Kotlíkové dotace, zelená úsporám… rodinné pasy jsou spíše taková parodie, použili jsem to jednou a ušetřili 40 kč při vstupu do galaxie ve zlíně. Skoro nikde to neberou a když jo tak slevy jsou směšné. Už jsem to i vyhodila z peněženky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1099
11.4.17 15:58

Klubové karty obchodů - v DM (sleva 10% na celý nákup), v Tetě, v Yves Rocher, Tesco Clubcard apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 16:01
@dana.dv píše:
Klubové karty obchodů - v DM (sleva 10% na celý nákup), v Tetě, v Yves Rocher, Tesco Clubcard apod.

Těch mám plnou peněženku, mám tam ještě k tomu OBI, Desigual, Kilpi, Draps, Makro, Orsay, Cyklopoint, Leoexepres.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama