Reklama

Růžová menstruace? Bolest jako při menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NikolaMen
Nováček 2 příspěvky 04.08.18 16:30
růžová menstruace?? bolest jako při menstruaci.

Ahoj holky, jdu za Vámi pro radu. Již dva roky se snažíme o miminko. Dostala jsem na předpis Clostilbegyt. Ovu díky němu přišla 20.7. datum vím přesně díky OVU testum. No a 3.8. měla přijít menstruace. Během čekání naní od poslední ovulace, jsem měla příznaky typu - bolest prsou, nafouklé bříšlo, mírné píchání v podbřišku. Vyšli mi 4 těhotenské testy se slaboulinkou druhou čárkou někdy nebyly téměř ani vidět naposledy byla ale výraznější. Myslela jsem že budu dělat testy každý den abych věděla jestli sílý nebo ne… Teď ale k dotazu. Dneska tedy 4.8. přišla neskutečná bolest zad a v podbřišku.. Citila jsem jak kdyby měl přijít menzes. A taky že přišel ale takový divný růžový s bilým hledem.(nebo nevím jak to nazvat) Opravdu mě to vyděsilo, četla jsem na jiné diskuzi že to může být i zahnízdění vajčka. Ale bylo by to takto bolestivé? :( Díky moc za radu a zkušenosti. :srdce:

Reklama

Reakce:

Žena Vlk
Kecalka 478 příspěvků 04.08.18 16:39

@NikolaMen Já měla v termínu MS růžový výtok, a bolest byla docela velká, menstruační, a bylo to těhotenství :)

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 04.08.18 17:26

Dokud nepřijde krvácení, tak šance je. Testuj obden, ve stejnou dobu (každý den to nemá smysl hCG roste obden). A uvidíš. Držím palce :kytka:

NikolaMen
Nováček 2 příspěvky 05.08.18 11:13

Holky děkuju moc . Ale bohužel již přišla klasická MS. I přesto jsem zkusila ráno udělat test a tentokrát byl negativní. :,( Třeba za měsíc. :srdce:

Sezzi00000
Nováček 3 příspěvky 21.08.18 10:22
Divná menstruace

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo neví zda je normální že mám menstruaci už 5. den a poslední dva dny krvácím velmi silně jen dopoledne a odpoledne už jenom krev na toaletním papíře. Za jak dlouho to přejde ? Je to normální? Děkuji za odpověď

P4ja
Kelišová 5439 příspěvků 21.08.18 10:28

Ano, normální to je. Přejde, až to bude. Je to individaální.

Sezzi00000
Nováček 3 příspěvky 21.08.18 13:51

A nevíte jak to zmírnit? Ascorutin nefunguje a krvácení je nepříjemné. Potřebovala bych aby co nejrychleji zesláblo

P4ja
Kelišová 5439 příspěvků 21.08.18 19:40

@Sezzi00000 Tělo není stroj a nefunguje na potřebuju. Mně obecně na kratší MS pomáhalo pravidelné cvičení a dobrý jídelníček. A potom hormonální jóga.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama