Růžové špinění přes HA je normální?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 22:25
Růžové špinění přes HA je normální?

Ahoj,

Jsem rok po porodu a 1.mesic beru HA azalia, zítra mam poslední prášek a teď mam takovou jakoby spis růžovou menstruaci. Je to prosím normální? Snad nikdy jsem nespinila, tak nevím, jak to chodí. Chtěla jsem si dělat přestávky jednou za cca 3-4 měsíce.

Děkuji a prosím i anonym

Reakce:
Janli
Kelišová 6878 příspěvků 19.12.18 23:49

Normální to není, krvácení by mělo přijít až po vysazení. Ale bereš to první měsíc, tak tomu dej ještě dva cykly šanci, pokud se to neustálí, tak bude potřeba antinu vyměnit.

wewa
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 20.12.18 00:05

azalia je ale gestagenní antikoncepce bez pauzy,28 tabletek ne?tato antikoncepce může zapříčinit krvácení, špinění v průběhu braní antikoncepce…viz příbalový leták.Takze po těch 3 měsících bys měla nahlásit doktorovi jak ti sedí, nesedí a případně vyměnit.Já mám po porodu jinou a zatím ok.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >