Růžový duch na testu, ale po limitu (test-Benu Livsane)

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denkat
Kecalka 229 příspěvků 05.09.18 09:03
Růžový duch na testu, ale po limitu (test-Benu Livsane)

Ahoj holky, myslíte, že se můžu potichounku radovat? Zpoždění mám týden plus mínus

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 05.09.18 09:10

Řekla bych, že ano ;)

zudina
Ukecaná baba ;) 2171 příspěvků 05.09.18 09:16

Testy benu delaji po limitu falesne duchy, ale tohle se mi zda hodne vyrazna carka

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 05.09.18 09:35

Udělala bych ještě jeden,po limitu může být výsledek falešně pozitivní. Abys nebyla zbytečně zklamaná. Ta čárka se mi zdá dost výrazná na to,že by se neobjevilo nic v limitu.

denkat
Kecalka 229 příspěvků 05.09.18 09:42

No já právě nevím kdy přesně se ukázala, protože já na to koukala asi po 5 minutách a nic a pak jsem na to koukala druhý den až, protože jsem to měla v kapse a chtěla to vyhodit … nicméně raději se moc nechci radovat abych, přesně jak říkáte, nebyla zklamaná

denkat
Kecalka 229 příspěvků 05.09.18 09:51

Navíc tím, že je už zhruba týden po zpoždění a čárka je celkem slabá a ještě k tomu asi i po limitu tak mám strach aby to případné těhotenství nebylo neprosperující nebo třeba mimoděložní

Celina
Závislačka 3330 příspěvků 05.09.18 10:39

@denkat falešná pozitivita neexistuje :zed: pokud ti teda nepíchali injekci s obsahem hcg. Těhotenský test detekuje přítomnost hcg v těle, nic jiného. Teď je pozitivni, zkus za dva dny, měl by sílit. Hodně štěstí :mavam:

denkat
Kecalka 229 příspěvků 05.09.18 11:21
@Celina píše:
@denkat falešná pozitivita neexistuje :zed: pokud ti teda nepíchali injekci s obsahem hcg. Těhotenský test detekuje přítomnost hcg v těle, nic jiného. Teď je pozitivni, zkus za dva dny, měl by sílit. Hodně štěstí :mavam:

Děkuji, snad to vyjde :) a ne žádnou injekci mi nikdo nepíchal :lol: :lol:

denkat
Kecalka 229 příspěvků 05.09.18 15:17

Zkouseka jsem ještě teď odpoledne akorát jinou značkou (Pepino - kazeta) a neukázalo se nic (viz foto) …fakt už nevím co si mám myslet :nevim: :zed:

Celina
Závislačka 3330 příspěvků 05.09.18 17:43

@denkat citlivost testu je různá, co zachytí 10, nezachyti 25. Odpolední moč je k ničemu, testuj ranní, nejlépe obden. A VŽDY stejnou značkou testu

denkat
Kecalka 229 příspěvků 05.09.18 19:47
@Celina píše:
@denkat citlivost testu je různá, co zachytí 10, nezachyti 25. Odpolední moč je k ničemu, testuj ranní, nejlépe obden. A VŽDY stejnou značkou testu

Ten Pepina má taky 10 stejně jako Livsane BENU a oba jsem testovala z odpolední moči, asi se spíš objednám k doktorovi

Celina
Závislačka 3330 příspěvků 05.09.18 20:58

@denkat pokud zkusíš pozítří ten samý test z ranní moči a bude negativní, tak ani nemusíš nikam chodit, šlo by o biochemické těhotenství. Třeba to vyjde příště, hodně štěstí :mavam:

denkat
Kecalka 229 příspěvků 05.09.18 21:28
@Celina píše:
@denkat pokud zkusíš pozítří ten samý test z ranní moči a bude negativní, tak ani nemusíš nikam chodit, šlo by o biochemické těhotenství. Třeba to vyjde příště, hodně štěstí :mavam:

Biochemické už jsem měla a to ta čárečka byla hodně slaboučká a po týdnu zpoždění přišla MS, spíš mám strach třeba z mimoděložního nebo tak

Celina
Závislačka 3330 příspěvků 05.09.18 22:23

@denkat to je pravda, pro klid si dojdi, ať na tebe mrknou a naberou hcg :mavam:

Lucciaaa
Echt Kelišová 7565 příspěvků 06.09.18 13:57

@denkat ahojky, zkousela jsi dnes?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >