Růžový stínek na testu, 1 den do MS, BT niiizka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 16:43
Růžový stínek na testu, 1 den do MS, BT niiizka

Ahoj, je to divne tento cyklus. Cca týden je mi špatně, motá se mi hlava, je mi na zvraceni, jsem nafoukla, boli me klouby… Mela jsem nechraneny sex s pritelem 10. a 15. DC, ovulace nevim, kdy byla, ale obvykle 16-19.DC. Dnes jsem 30.DC, MS mam mit zitra, bricho na MS me bolelo pred 2 dny extra a dnes nic. Jen je mi spatne od zaludku a v brise mam balvan.

Ale BT jsem merila predevcirem - 36,4 a dnes - 36.2. Merim okolo 5. hodiny ranní. Do toho beru ted leky na alergii.

Včera jsem našla na testu stinecek a dnes je trosku vice videt, ale vyfotit nejde. Je uz doruzova.

Co si o tom myslite??? 8o

Reakce:
Celia
Kecalka 275 příspěvků 05.03.19 16:59

Že jsi těhotná :mrgreen:

pikola
Generální žvanilka 20514 příspěvků 05.03.19 16:59

Aby jsi vydržela dva dny a když to nedostaneš, tak testovat znovu.

Kukacka123
Závislačka 3348 příspěvků 05.03.19 17:26

Pockej do MS, ona prijit bohuzel i pres stinek muze :nevim: kdyz nedojde, tak dalsi den bych zkusila test a uvidis…drzim palce :kytka:

Bosorka0
Povídálka 26 příspěvků 05.03.19 19:55

Já měla první den očekávané ms taky stínek, testovala jsem na třech testech a úplně stopro mi vyšel clearblue do proudu moči. Tzn buď vydžet nebo do lékarny pro clearblue :lol:
A bylo mi taky blbě ale jen jeden večer, po trošce vína, jinak jsem žádný příznaky neměla :lol:

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 05.03.19 20:25

Podle bazální teploty to nevypadá dobře. Spíš myslím, že menstruace přijde. Pokud je zvýšená bt více než 18 dnů a nedojde ke krvácení, jde většinou o těhotenství.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 22:18
@s.y.p.t.a píše:
Podle bazální teploty to nevypadá dobře. Spíš myslím, že menstruace přijde. Pokud je zvýšená bt více než 18 dnů a nedojde ke krvácení, jde většinou o těhotenství.

Myslim si totez, nejhorsi je ta motolice :roll: nemuzu usnout, vse se mi toci a podbrisek ani neboli :think:

Váš příspěvek
Reklama