Růžový výtok a pozitivní testy

Anonymní
30.12.19 15:01

Růžový výtok a pozitvni testy

Ahoj, chci se zeptat…mám 3 dny spozdeni, 4 testy mi ukázaly //, celou dobu mě bolí podbrisek, hlavně na levé straně, to bolelo nejvíc, ale dnes se mi objevil jakoby růžový výtok. Tak se chci zeptat, zda s tím má někdo zkušenosti a dopadlo to dobře. S manželem se snažíme už rok a 3 měsíce a stále nic a teď jsem poprvé viděla // a je mi smutno, že by to skončilo dřív než začalo. Beru Clostylbegit a manžel vitamíny. Vždycky jsem si říkala, že nebudu psát někam takové dotazy, a nebudu mít blbý otázky, na který mi může odpovědět doktor, ale doktorka tam bude až ve čtvrtek a do té doby vážně nevydržím ???? předem děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

683
30.12.19 15:13

Ahoj, předem tedy gratuluji :) růžový výtok může a nemusí znamenat nic špatného (je to, ale celkem běžné, mrkni do diskuzí. https://www.emimino.cz/…enstvi-1274/ ), pokud to není opravdu krev jako krev, ale samozřejmě nejsem lékařka. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 15:16

@alena1995 no je to takový, jak bych to řekla :D růžovo hnědý menší vytok, je mi blbe o tom psát, jen mě to vyděsilo s z mého nadšení, že se to konečně povedlo docela sešlo, jinak ms jsem měla vždycky přesně jak hodinky, do toho mám zimnici, kovovou pachuť v ústech, samozřejmě prsa ale to mám i při ms a testy jsou každý den silnější. Bože vůbec si nevím rady :nevim: :D

• Nahlásit
  • Citovat
369
30.12.19 15:19

Klid a nohy v teple, mám dvě těhotenství za sebou se silným špiněním (občas s krvácením) za sebou a vždy to dopadlo dobře. Vždy jsem špinila asi tři mesice…
Růžový výtok, špinění, bolest břicha je všechno normální. Jen krvácení je potřeba ihned řešit… Bude to dobré :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
30.12.19 15:20

Můžeš si zítra skočit na krev a pak ve čtvrtek a když hcg poroste je to dobré znamení. Doktorka by na ultrazvuku nic neviděla, max ti může předepsat utrogestan na udržení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 15:22

@Mišičkaaa děkuji za uklidnění :* já doufám že to dopadne dobře, ikdyz při mé smůle..nojo jsem hold pesimista, takže vždycky všechno vidím černě a nikdy nic dobreho se mě stát prostě nemůže..test jsem si dělala i po spineni a furt tam jsou //

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.12.19 15:23

@Kskaja asi si skočím ve středu k mé obvodní, ať mi ji vezme…jinak nebudu mít klid, Teda pokud se ze spineni nerozjede ms :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.12.19 15:24
@Anonymní píše:
@Kskaja asi si skočím ve středu k mé obvodní, ať mi ji vezme…jinak nebudu mít klid, Teda pokud se ze spineni nerozjede ms :nevim:

Teda v ten čtvrtek :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
1021
30.12.19 15:26
@Anonymní píše:
@Kskaja asi si skočím ve středu k mé obvodní, ať mi ji vezme…jinak nebudu mít klid, Teda pokud se ze spineni nerozjede ms :nevim:

Ve středu tvoje obvodní ordinuje 1.1? Na tu krev můžeš do kterékoli laborky jako samoplatce stojí to 200 a musíš jít aspoň 2× aby si porovnala hodnoty.. Jedna hodnota o těhotenství nic nevypoví.. Držím pěsti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
30.12.19 15:28
@Anonymní píše:
Teda v ten čtvrtek :zed:

Největší klid by jsi měla zítra a poté ve čtvrtek a od dr si nech napsat utrogestan (i když taky není všemocný)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
683
30.12.19 15:30
@Anonymní píše:
@alena1995 no je to takový, jak bych to řekla :D růžovo hnědý menší vytok, je mi blbe o tom psát, jen mě to vyděsilo s z mého nadšení, že se to konečně povedlo docela sešlo, jinak ms jsem měla vždycky přesně jak hodinky, do toho mám zimnici, kovovou pachuť v ústech, samozřejmě prsa ale to mám i při ms a testy jsou každý den silnější. Bože vůbec si nevím rady :nevim: :D

Jóo, úplně rozumím, ale jak píšou ostatní, být v klidu, myslet na to, že to dobře dopadne. Strach je jak tak čtu v těhotenství úplně normální. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 15:32
@Kskaja píše:
Ve středu tvoje obvodní ordinuje 1.1? Na tu krev můžeš do kterékoli laborky jako samoplatce stojí to 200 a musíš jít aspoň 2× aby si porovnala hodnoty.. Jedna hodnota o těhotenství nic nevypoví.. Držím pěsti :kytka:

Omlouvám se, už jsem to opravila, mám prehozene dny :) ja Teda zkusím zítra jít na tu krev a uvidím, a děkuji, bylo by to naše první a manžel nema dokonalý spermiogram, tak kdyby to vyšlo, bylo by to super :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.12.19 15:36

Děkuji za rady, aspoň jste mě trošku uklidnili, teď ještě vyčkat co z toho bude, skočím na tu krev, z toho asi budu moudřejší :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
1021
30.12.19 15:41
@Anonymní píše:
Děkuji za rady, aspoň jste mě trošku uklidnili, teď ještě vyčkat co z toho bude, skočím na tu krev, z toho asi budu moudřejší :srdce:

Držím pěsti dej vědět jak jsi dopadla :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5513
30.12.19 16:15
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat…mám 3 dny spozdeni, 4 testy mi ukázaly //, celou dobu mě bolí podbrisek, hlavně na levé straně, to bolelo nejvíc, ale dnes se mi objevil jakoby růžový výtok. Tak se chci zeptat, zda s tím má někdo zkušenosti a dopadlo to dobře. S manželem se snažíme už rok a 3 měsíce a stále nic a teď jsem poprvé viděla // a je mi smutno, že by to skončilo dřív než začalo. Beru Clostylbegit a manžel vitamíny. Vždycky jsem si říkala, že nebudu psát někam takové dotazy, a nebudu mít blbý otázky, na který mi může odpovědět doktor, ale doktorka tam bude až ve čtvrtek a do té doby vážně nevydržím ???? předem děkuji za odpověď

Ahoj zkus být v klidu já jsem těhotná na začátku jsem krvácela dost dokonce jsem si myslela že jsem potratila a vše bylo ok měla jsem hematom a už jsem začala třetí trimestr takže ani krvácení nemusí nic znamenat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama